Rocková hvězda

od:

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295797/bmid_rockova-hvezda-x0Q-295797.jpg 4.1 841
Koupit Koupit eknihu Bazar

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn…Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat. Jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista známé rockové skupiny Stage Dive.Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu…... celý text

Série:

Stage Dive 1.


Žánr:
Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: (ekniha) , Baronet
více info...

Komentáře (159)

Komentáře 159 Recenze 7

Katebe
Katebe
20.09.2023 5 z 5

Knihy Kylie se mi celkově líbí a i tato nezklamala. Milý, romantický příběh. Nic zázračného a přesto to člověk přečte během chvilky.

Ála1968
Ála1968
20.09.2023 5 z 5

Bylo to milé,nenáročné čtení.Je to takové uklidňující na vyčištění hlavy,něco,u čeho nemusíte přemýšlet


monte
monte
06.06.2023 4 z 5

příjemná oddychovka

anna7852
anna7852
19.02.2023 5 z 5

Tak jsem si dala pěkně opáčko celé série a jsem zase krásně zaláskovaná do všech .
V těchto knihách prostě nic nechybí

Gustik3285
Gustik3285
08.02.2023 5 z 5

Skvělé čtení

Thalin
Thalin
04.01.2023 2 z 5

Podobné knihy mi připadají jako vlhký sen holek, co ječí pod podiem na koncertě své oblíbené kapely. Vážně, četla jsem hned několik fan fikcí, které měly navlas stejný námět. Místy to sice bylo vtipné, ale to nezvládne táhnout knihu. Vadila mi tam ta hora klišé, všichni jsou sexy, neodolatelní, nesmí chybět břišáky a pohled, co dostane každou i když by se zuby nehty bránila. Četlo se to dobře, ale ani jako oddechovku moc nemusím tak moc předvídatelné a ploché příběhy.

Dela90
Dela90
21.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Evelyn se rozhodla své 21té narozeniny oslavit v Las Vegas, bohužel její plán se trošku zvrtne a ráno se probudí vedle krásného a sexy chlapa, ale taky s totálním oknem, žaludkem jako na vodě a hlavně prstýnkem na ruce coby vdaná paní. Je to z toho totálně v šoku, vůbec neví o koho jde ani, jak se to stalo. Domluví se, že se nechají rozvést. Ona odletí domů, ale doma nastane hotové peklo, protože jsou všude novináři. A proč asi? Její manžel, je totiž populární rocková hvězda. Jak s tím asi Evelyn naloží? A jak to vidí David?

U téhle knížky jsem se ani na minutu nenudila, hrozně moc mě to bavilo. Bylo to teda trošku ztřeštěné, probudit se a být vdaná paní a navíc za takového chlapa. A to jejich tetování, bože. To se fakt může stát jen v Las Vegas. Bavilo mě jejich vzájemné oťukávání to, jak byl David vůči ní ochranitelský. Pravda, chvílemi už byl opravdu vztekle žárlivý, ale pokud Vám někdo zlomí srdce, tak se těžko dává dohromady a Ev to dokázala. Napravila ho. Opravdu krásný romantický příběh pro 18+ s rockovým nádechem. Těším se na další díl, protože Mal mi tak nějak přirostl k srdci, jak se o Ev staral, když nikoho neměla. Za mě jedno velké doporučení!

“Moje duše zářila jasným světlem, směs hormonů se mi proháněla žilami rychlostí světla. Druhou rukou mě objal kolem krku a přitáhl si moje ústa ke svým. Líbání s Davidem ve mně probouzelo neuvěřitelnou energii. Bylo to, jako by do mě někdo pouštěl elektrický proud.”

“Ne, Evelyn, vzal jsem si tě, protože jsi mi od první chvíle učarovala. Spolu jsme jedna duše. Když jsme spolu, je nám líp, než když jsme každý sám. “

MAU256
MAU256
26.07.2022 5 z 5

Odjet do Vegas oslavit své narozeniny, probudit se s pocitem prázdné hlavy a prstýnkem na ruce. Tak to byl úlet. Moc hezké romantické čtení z rockového prostředí, všechny účastníky jsem si oblíbila, těším se na další pokračování. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Misshell1
Misshell1
21.07.2022 5 z 5

Od první stránky jsem to hltala, protože David byl specifický svým chováním, takový, že nevíte, co na to řekne a vždycky překvapil. Příběh měl zajímavou zápletku. Líbilo se mi, jak Evelyn zůstávala sama sebou a svým způsobem si myslím, že docela reálným pohledem byl nastíněn život slavných. jsem zvědavá, o kom budou další díly, proto se jdu rovnou vrhnout na druhý díl.

Jita160
Jita160
19.06.2022 4 z 5

Tak o takovouhle opici bych rozhodně nestála. Probudit se vedle rockové hvězdy zjistit, že jsem za něj provdaná, ale vůbec si to nepamatuji?????
Krásná oddechovka o muzikantské lásce a někdy o moc těžkém rozhodování,když jste taaaaak slavný.

Ewe291
Ewe291
10.06.2022 3 z 5

Sériu nečítam prvý krát. Rozmýšľala som či tri alebo štyri hviezdy a rozhodla sa pre tri. Tak začnem Evelyn, zastreľte ma niekto, pretože to bola tak hlúpa žena až to robí hanbu všetkým ženám .... Ako vážne celý čas som mala čo robiť, aby som knihu nezavrela.Niekedy vôbec nedávala zmysel a áno znova ďalšia "múdra" žena čo bola naivná a hlúpa nerozhodná husička .... David s toho som tiež rozpoltená. A čo nechápem je to keď hrdina pracuje so svojou Ex, ako to čo má byť?! Prosto za mňa priemer a troška blbosť ale na odreagovanie dobre

DreamerX9
DreamerX9
23.12.2021 1 z 5

Něco jako když zapnete prima love nebo výměnu manželek abyste vypnuli alespoň na chvilku hlavu přecpanou informacemi. Tohle fakt musíte číst s tím že na to máte náladu a ne pro smysluplný děj nebo inteligentní postavy. Tohle byla fakt hloupočká slaďárna což na odreagovani nevadí ale ta logika celkového uspořádání knihy to bohužel nezachránily ani "žhavé sceny"

POZOR SPOILER

Ze začátku to vypadalo slibně oukej mejdan v las vegas revival ale s hvězdou pak teda si chvilku budeme hrát že se rozvadime, pak si budeme hrát ze spolu spíme abychom zjistili co se stalo minulou noc pak se do sebe za pár hodin zamilujeme pak se trošku podveme přimícháme do toho nějaký trable ze života počkáme 28 dní kdy si po 2 vteřinách odpustime nějakej ten usmiřovací sex a budem žít šťastně až do smrti :D

veronika9761
veronika9761
17.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Dneska sem neco takovyho potrebovala. Par, ktery je do sebe zamilovaný od prvnich stranek, ale celou knizku resi, jestli jim to spolu pujde. Chvili me vytacel ten konec jak z nory roberts, ale co, prezila sem to, a snit se musi. Jdu se vrhnout na zbytek serie.

Raislin
Raislin
20.04.2021 5 z 5

Rozhodla jsem se nejdříve přečíst všechny čtyři díly než napíšu svůj názor na knihy. Všechny díly byly moc hezké. Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

beruzzka
beruzzka
17.04.2021 4 z 5

Bezvadna oddychovka, cetlo se skvele

Kristy.Seb
Kristy.Seb
14.03.2021 4 z 5

Láska a zal z vás udělají naprostého pitomé a zoufale. Abyste se přes to přenesli, říkáte nesmyslné věci v naději, že jim jednou budete věřit.

Kniha nabrala hned rychlý spád a to mě bavilo. A líbilo se, že i přes to, jaký byl David drsný rocker, byl ve skutečnosti milý.

lihate
lihate
08.03.2021 5 z 5

Krásný to bylo. Líbilo se mi, že příběh se rozjel už na prvních stranách a jeho spád vydržel až do konce. Četlo se to samo a bylo to senzačně oddechové i když ne moc reálné. David se mi ze začátku jevil, jako že s ní pořád hraje nějakou hru, ale později jsem ho měla ráda. Evelyn byla príma od začátku, milá, laskavá, trhlá, šílená a se smyslem pro humor. Líbilo se mi, že po alkoholu má stejně iracionální uvažování, trhlý nápady, nulovou sebekontrolu a smysl pro impulzivní rozhodování jako já. Při čtení se mi střídali emoce od veselý, přes naštvanost až po smutek. Kniha překvapila má očekávání a těším se na další díly.

"Vykašli se na následky, víš přece, že umíš létat. A pokud neumíš, pak si představ to vzrušení z volného pádu."

Babu002
Babu002
05.03.2021 5 z 5

Oddechové čtení. Zajímavý příběh a sympatické postavy.
Je to určitě čtivě napsané. Těším se, až se vrhnu na další díl.
Na Malcolma se vážně těším!:)

ivetapl
ivetapl
21.02.2021 5 z 5

Toto bylo skvělé oddechové čtení. Líbí se mi, že Ev nebyla vyhublá modelka, ale krev a mlíko. Krásný příběh

johana3160
johana3160
28.10.2020 5 z 5

Je to hloupoucky, preslazeny, romanticky blabol s trochou erotiky. Pokud mate na neco takoveho naladu....

Siegrid
Siegrid
08.10.2020 2 z 5

Na to, že se jedná o první díl, čekala bych jej více atraktivnější. Kniha neurazí, chvílemi jsem ale přeskakovala. Více se mi líbil III. díl. Je to kniha na odreagování, asi stačí přečíst jen jednou.

kacenka6144
kacenka6144
25.09.2020 4 z 5

Raněná rocková hvězda potká obyčejnou milou dívku. Já myslím, že už není potřeba nic dalšího napsat. Jo a věděli jste, že Portland je vlastně daleko hezčí než LA?! :-)

bekule
bekule
17.09.2020 5 z 5

5,5
Naprosto nereálná romantická YA pohádka, která se ovšem velmi krásně čte a velmi těžko se od ní odpoutává. Jediné zklamání je že tam o životě kapely bylo hodně málo, snad příště.

Jasomknihomolka
Jasomknihomolka
01.09.2020 5 z 5

Neviem poriadne ani čo napísať. Skoro každý by sa zachoval asi tak isto ako Evelyn keď zistila, že je vidatá a k tomu ešte s rokovou hviezdou. Príbeh veľmi rýchlo plynie. Rokové prostredie mám veľmi rada. Užila som si ho. Kylie veľmi dobre popisovala ako si David s Evelyn spolu postupne nachádzali cestu. Nie je tam len iba o ich láske ale aj trochu o vplyve rodiny a postavenie sa za svoje rozhodnutia to sa mi veľmi páčilo. Rada si ju v budúcnosti znova prečítam.

Ella161
Ella161
01.08.2020 3 z 5

Já prostě miluju příběh kolem hudby a rockerů, takže nemohu dát nízké hodnocení. Uznávám, že David se ze začátku, kdy ho Evelyn z pochopitelných důvodů odmítla, chová jako blbec. To si opravdu myslel, že po jedné společné noci, kterou si Evelyn ani nepamatuje, s ním zůstane zasnoubená? Každopádně to nabralo rychlý spád a já jen žasla, jak se hlavní hrdinka zachovala. Jeden víkend asi stačí k tomu, aby zasnoubení platilo a zamilovala se do něj.. Pak to ale vše plynulo tak, jak mělo. Moc jsem si čtení užila.

Miliamka
Miliamka
30.07.2020 3 z 5

Hodně mi to připomínalo Hranice nevinnosti od Abbi Glines a proto mě to asi tak nenadchlo. Za mě slabší díl série..

tittanie
tittanie
18.07.2020

Zajímavé téma a fajn postavy, ale bylo to občas moc zdlouhavé a některé postavy mě štvaly. Začátek mě, ale nadchnul, pak to šlo dolů.

moudivlacek
moudivlacek
15.07.2020 4 z 5

Evelyn pozná Davida za velmi nečekaných okolností. Oba jsou zaskočeni a oba se k tomu staví jinak. Každopádně i taková rocková hvězda jako David je vlastně obyčejný muž, který touží po trošce soukromí, lásce a věrnosti. Evelyn najednou pozná, že nemusí žít život nalinkovaný rodiči. A i když se samozřejmě najde někdo, kdo jejich vztah rozhodně nemusí, oba touží vše napravit. Krásná romantika.

suzanne1997
suzanne1997
18.06.2020 5 z 5

Příběh Davida a Evelyn rozhodně přitáhne čtenářovu pozornost. Plyne a na nic si nehraje. Nádherné vykreslení postav a míst dává čtenáři příležitost být na místě s hlavními postavami a prožívat ty situace spolu s nimi. Mě tato kniha dokonale vtáhla, oslovila mě a donutila čít dál. Lepším prvním dílem by tato série asi začít nemohla, všechno se slibně rozjíždí a osudy hrdinů dostávají slibné obrysy.

bookworm416
bookworm416
08.06.2020 3 z 5

Tyhle knihy nečtete proto, že chcete mít úžasnej čtenářskej zážitek a toužíte se obohatit o nějaký zázračná literární počin. Tohle čtete proto, že chcete totálně vypnout a nepřemýšlet. Jen otáčet stránky a říkat si, že ten váš dokonalej chlap taky někde žije. Ale ačkoliv od toho prakticky absolutně nic nečekáte tu hromadu chyb prostě nepřehlídnete. Totálně jsem vypnula, to jo, ale takhle vypnutá jsem teda nebyla. V jedný větě si kámoška načechrá svoje krátký vlasy, aby si vzápětí pročísla své krásné, dlouhé vlasy. V jednu chvíli Evelyn její nabíječ vykasá sukni, aby jí hned na to rozepnul zip u džínů atd. U tísíci stránkový bichle byste to ještě odpustili, ale tady?

knihomolka78
knihomolka78
02.06.2020 3 z 5

Téma netradiční (a nereálné), tak jsem si říkala, že to bude oproti jiným knihám tohoto žánru aspoň trochu změna, ale postupně se objevovaly momenty, které mě štvaly a nenechala bych si je líbit jako Evelyn. Navíc by asi většina pannen nešla do takových sexuálních praktik jako Evelyn. No, pravda kdo z nás by se tak sťal, aby učinil tak lehkomyslné rozhodnutí a ještě si nechal doživotně vytetovat na zadek jméno osoby, se kterou se poznal v ten den...? A taky nechápu, proč byl David tak zoufalý, že si vzal úplně tuctovou, opilou holku, když očividně nebyl tu noc namol jako ona...
Příběh předvídatelný, ale jako oddechovka se to čte docela dobře. Nejvíc se mi líbil Mal, to byl takovej veselej, milej exot:-).

Jejunka
Jejunka
14.05.2020 5 z 5

Takové knihy mám ráda. Je to rychle čtení a těšíte se na každou další stranu. Já se těším teda na další díl! Je jasné předem jak to dopadne a je jasné že to bude plné sexu, proto si snad tu knihu člověk pořídil, aby vypnul a odreagoval se. Žádné hlubokosahle myšlenky ale krásny sladký příběh

Aja39
Aja39
12.04.2020 4 z 5

Přečteno a nezůstanu jen u téhle knížky zajímá mě co bude s ostatními. Knížka mě bavila a nenudila.

petulkapeta
petulkapeta
21.03.2020 5 z 5

Paráda,četla se sama :)

Myška43
Myška43
05.03.2020 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala, musela jsem přečíst celou sérii. Super čtení, pohodové, prostě pro ženy, co se chtějí zasnít a zapomenout na starosti.

rosemari
rosemari
16.02.2020 3 z 5

Začiatok dobrý potom pomalé rozbiehanie na odreagovanie nie zlé, ale u mňa nie top

jinbr
jinbr
02.01.2020 5 z 5

Tak jo, asi tak... Baví mě pokaždé, jak se v komentářích objevují výroky o nesmyslném chování jednotlivých aktérů. Už jsem to u mnoha knih psala, že i v reálném životě těžko soudit lidi, kteří si prošli různými problémy. Navíc jeden a ten samý problém řeší každý člověk jinak. Každou knihu se snažím brát jako náhled do osobnosti potencionálně reálného člověka, každá postava mě něčím osloví, ať už tím, jak bych určité věci neřešila nebo co se v nich může odehrávat. Autoři mívají velké skupiny fanoušků, kteří jim dodávají hodně příběhů ze skutečnosti, které se pak stávají součástí psaného příběhu. U této série beru jako primární poselství, že i "rockeři" jsou jen lidé, že je někdy těžké rozlišit mezi skutečnými city a jen vypočítavostí. A že je těžké nespadnout do problémů. Celou sérii hodnotím jako dobrou a s dobrým poselstvím mezi řádky. Doporučuji

tatjana1737
tatjana1737
23.11.2019 1 z 5

(SPOILER) !!! POZOR SPOILERY !!!

Knihy z téhle série jsem kdysi zahlédla v knihovně a zaujaly mne obálkou i názvem. Při čtení jiných knih jiných autorek jsem často v komentářích narážela na srovnávání se "Stage Dive", takže jsem se rozhodla udělat rezervaci v knihovně a zkusit to. Očekávání jsem neměla nijak přemrštěná, ale přesto se dostavilo rozčarování a zklamání. Jak psala jedna uživatelka ve svém komentáři ke knihám Elle Kennedy, má vysoké nároky na nízkou literaturu. A i já, která toho nečekám tolik, jsem čekala aspoň něco. Tady toho ovšem moc nebylo.

PŘÍBĚH: Zhruba tak ve dvanácti jsem si před spaním začala spřádat v hlavě různé romantické příběhy, v nichž figurovalo nějaké mé alterego. Většinou to byla romantika, samozřejmě nechyběl ani sex (ve 12ti jsem ani netušila, co to je, ale i tak ty představy měly dráždivé kouzlo), a vždy byl nějaký zvrat a happyend. Příběh Rockové hvězdy mi připadá hodně podobný jako tyhle moje představy. Na začátku se hrdinka probudí v hotelovém pokoji, aby zjistila, že je provdaná za slavného rockera. Žel, nic si nepamatuje, takže se dohodnou na anulaci sňatku a ona odjede domů. Jenže tam už na ni čekají paparazziové, takže bez váhání přijme nabídku hrdinova bodyguarda a odjede k němu (i když o něm nic neví - ale je šlechetná a chrání rodiče). V jeho domě si ti dva celkově vymění asi 3 slova, pak se ona srazí s jeho právníky, urazí se (protože není žádná zlatokopka a oni nechápou, že o finanční vyrovnání nestojí), uteče, aby spolu s hrdinou nakonec skončili v jeho domě u oceánu. Tam, ač si stále nic nepamatuje a pořád si řekli jen ta tři slova, najednou zjistí, že ho miluje. A on ji hrozně chce. Takže si to dají asi na osm různých způsobů, přičemž on jí učí praktiky, o kterých předtím četla jen v Bravíčku a přišly jí ohavné. Najednou zjišťuje, že s MILOVANOU osobou je to vlastně krásné. Žel, přijde konflikt. Uprostřed romantiky odjedou zpátky do L.A., kde ho načapá při polibku s bývalkou. Aniž by si nechala cokoli vysvětlit, vezme roha a uteče zpátky domů (to už jí asi neva, že rodiče budou v obležení neurvalých a vlezlých novinářů). Po dalších 28 dnech (ve snění ubíhá čas jinak než v realitě), kdy o ní ztratili zájem už i paparazziové, jen sem tam odpálkovává nějakou blbou fanynku, za ní on přijede. Po několik dní jí dobývá, než mu dopřeje sluchu (předtím mu ovšem dopřeje orgasmus v zadní uličce diskošky), vše si vyříkají, vyznají si lásku a rozhodnou se být spolu. A dokonce i jeho zlý a zkažený bratr jde na terapii a bývalka se dorazí omluvit. Mezitím hrdinka díky hrdinovi dospěje, zjistí, že jí vlastně naplňuje něco jiného, než do čeho jí strkali rodiče, a čeká jí světlá budoucnost plná příslibů.

V celé knize nebyl žádný pořádný konflikt, vše bylo takové... prázdné. Doufala jsem aspoň v zápletku, že nejlepší kamarádka bonzuje novinářům, ale nakonec se ukázalo, že se jen banálně dala dohromady s bratrem hlavní hrdinky. (Který najednou pocítí starostlivost staršího sourozence a hlavního hrdinu kvůli ní sejme.) Přitom si myslím, že ten námět jako takový má skvělý potenciál. Ona se probudí s kocovinou, vdaná, za rockovou star, o jejíž kapele vůbec nic neví, natož o zákulisní realitě života celebrity - to je naprosto úžasný nápad! Jenže jeho uchopení skončilo tak, jak začalo, a proto hodnotím jako těžký podprůměr.

HRDINOVÉ: Evelyn je vlastně tuctové děvče s celulitidou, ale přestože byla šikanovaná, je výjimečná a on to hned spatří a vzplane, ač je zapřísáhlým odpůrcem manželství. David je chudák celebrita, co to má těžké nejen proto, že ho pořád pronásledují a nikdo mu nerozumí, ale i kvůli tomu, že stále musí pracovat se svou ex, která ho zradila, takže nevěří ženám. Navíc ho opustila matka-alkoholička, takže o to víc nevěří ženám. Pro Evelyn a její startovní pozici je to těžké (scéna s rvačkou v hospodě??!), ale láska hory přenáší. A to klišé, kdy kvůli ní znovu potká ztracenou inspiraci a začne skládat... dalo se to čekat, ale... bylo to zkrátka klišé.

SEX: Jsem zhýčkaná a moc mě to nebralo. Kromě toho, že hrdinové dosahují orgasmů jako na běžícím pásu a Evelyn je svolná k praktikám, které nejsou standardní, dokonce jí voní a chutná jeho sperma, a vůbec, ale vůbec se coby téměř panna nestydí (protože s tím pravým je to vždy spontánní a vášnivé), vadily mi zejména používané výrazové prostředky. "Mužství" bych ještě skousla, ale opakování "ženství" mi už vadilo moc, to už bych snesla i oblíbenou "kundičku". Stejně tak množství vulgarismů, které zde působily spíše samoúčelně a obešlo by se to i bez nich. Obzvlášť za situace, kdy byla Evelyn líčena jako děvče ze slušné rodiny, které si raději půjde vypláchnout pusu mýdlovou vodou, než aby z ní pustilo sprosté slovo.

Sem tam se v knize objevila i dobrá myšlenka nebo nějaký vtípek (byť věta ve smyslu "sice mi to nebude slušet, ale aspoň budu hezky vonět" mě rozsekala na kousky), ale jinak to bylo fakt slabé. Kdyby mi bylo náct, tak mi to asi stačí, ale teď mi tam chyběla nějaká ta výplň, silné dialogy, pořádný konflikt a budování vztahu hrdinů k sobě. Jednu hvězdu dávám za ten nápad a obálku, ale víc nadšení ze sebe nevykřešu. Nedozvěděla jsem se ani to, jak funguje těžký život slavných, jen omílané stereotypy o konfliktu uvnitř kapely mezi rodnými bratry. A mnohem víc, než vývoj příběhu, jsem přemýšlela nad tím, že když David dostal od Nathana pěstí a upadla mu pizza, jestli se pádem na podlahu hodně poničila, anebo ji pak ještě snědli.

tanja
tanja
01.11.2019 5 z 5

Hezké, sexy, romatické

rajcatko
rajcatko
21.10.2019 1 z 5

No, na zadek jsem si z toho nesedla. Chtěla jsem jednoduché čtení do práce, kdy by nevadilo, že mě každou půl hodinu něco ruší a to jsem dostala. Dalo se z toho vytřískat více. Ta hvězda je spíše za obálku. Aspoň něco :)