Rocková hvězda ekniha

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn…Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat. Jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista známé rockové skupiny Stage Dive.Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295797/big_rockova-hvezda-x0Q-295797.jpg 4.1717

Stage Dive 1.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Baronet

Kniha Rocková hvězda

veronika9761

(+ SPOILER) Dneska sem neco takovyho potrebovala. Par, ktery je do sebe zamilovaný od prvnich stranek, ale celou knizku resi, jestli jim to spolu pujde. Chvili me vytacel ten konec jak z nory roberts, ale co, prezila sem to, a snit se musi. Jdu se vrhnout na zbytek serie.

Raislin

Rozhodla jsem se nejdříve přečíst všechny čtyři díly než napíšu svůj názor na knihy. Všechny díly byly moc hezké. Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

beruzzka

Bezvadna oddychovka, cetlo se skvele

Kristy.Seb

Láska a zal z vás udělají naprostého pitomé a zoufale. Abyste se přes to přenesli, říkáte nesmyslné věci v naději, že jim jednou budete věřit.

Kniha nabrala hned rychlý spád a to mě bavilo. A líbilo se, že i přes to, jaký byl David drsný rocker, byl ve skutečnosti milý.

lihate

Krásný to bylo. Líbilo se mi, že příběh se rozjel už na prvních stranách a jeho spád vydržel až do konce. Četlo se to samo a bylo to senzačně oddechové i když ne moc reálné. David se mi ze začátku jevil, jako že s ní pořád hraje nějakou hru, ale později jsem ho měla ráda. Evelyn byla príma od začátku, milá, laskavá, trhlá, šílená a se smyslem pro humor. Líbilo se mi, že po alkoholu má stejně iracionální uvažování, trhlý nápady, nulovou sebekontrolu a smysl pro impulzivní rozhodování jako já. Při čtení se mi střídali emoce od veselý, přes naštvanost až po smutek. Kniha překvapila má očekávání a těším se na další díly.

"Vykašli se na následky, víš přece, že umíš létat. A pokud neumíš, pak si představ to vzrušení z volného pádu."

Babu002

Oddechové čtení. Zajímavý příběh a sympatické postavy.
Je to určitě čtivě napsané. Těším se, až se vrhnu na další díl.
Na Malcolma se vážně těším!:)

ivetapl

Toto bylo skvělé oddechové čtení. Líbí se mi, že Ev nebyla vyhublá modelka, ale krev a mlíko. Krásný příběh

johana3160
28.10.2020

Je to hloupoucky, preslazeny, romanticky blabol s trochou erotiky. Pokud mate na neco takoveho naladu....