Rocková hvězda ekniha

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn…Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat. Jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista známé rockové skupiny Stage Dive.Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/295797/rockova-hvezda-x0Q-295797.jpg 4.1548

Stage Dive (1.)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno: (ekniha), Baronet

Kniha Rocková hvězda

Damonka12

Úžasná kniha, miluji rockovou hudbu a romantiku a tahle kniha mi dala oboje. Jednu hvězdičku jsem strhla za to že námět je podobný jako ve spoustě knih.

Misicka0001

Úžasná kniha. Tak i kniha Bouřlivák bomba čtení doporučuji

havrmoni

Tak tohle není až tak můj šálek, ale přečetla jsem sérii od K.Lynn a to mě bavilo. No tak jsem si řekla, že zkusím i tohle. Je to taky o mladých a rock já můžu. No, tak to bylo docela zklamání. Ani vtipný ani nijak zajímavý, jakože do hloubky zpracované postavy a vedlejší postavy taky nic moc. Kromě Mala.
Nebýt tam ten sex, tak čtení pro naivní puberťačky. Je to takový fofr, že i když si v tomto žánru na nereálnost nestěžuju ( na relax není potřeba), tak toto bylo už trochu moc naivní. Mám celou sérii, takže přečtu, jako oddych jo, ale nic víc.

baruska6061

Yes! Tohle je knížka, které nechybí koule! Doporučuji!!!!

Skvělá kniha víc nestihnu napsat protože se du pustit do druhého dílu ????????

petraj30

Velmi zajímavý námět, moc se mi to líbilo

Market = )

Za mě neurazí, nenadchne. V zásadě se mi příběh líbil, ale přišel mi jednak obecně málo propracovaný, jednak místy vyloženě odfláknutý (typově jako že jednou u večeře máte sukni a o dvě stránky dál kalhoty... :-D). Samozřejmě v tomhle žánru nečekám žádný literární skvost, ale knížka pro mě bohužel byla "áále, takovou blbost" (když se mě někdo ptal, co čtu). Škoda. Teď čtu druhý díl (plna optimismu jsem si na léto půjčila celou sérii) a ten mi přijde trochu lepší.

Lee7

Rocková hvězda, čekala jsem jaká knížka bude a mile překvapila, děj hezký a bavila jsem se. Škoda, že o ostatních bylo napsáno málo a nebylo víc děje.. Mala budu mit nejradši.. těším se na další díly :)