Spriaznené duše

Spriaznené duše https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399878/bmid_spriaznene-duse-ryA-399878.jpg 4 631 187

Existuje niekde vaša spriaznená duša? Predstavte si svet, v ktorom ju môžete nájsť vďaka novému vedeckému objavu. Stačí jednoduchá analýza DNA a hneď je jasné, pre koho ste boli stvorení. Databáza zahŕňa miliardu ľudí z celého sveta. No na „večnú lásku“ nie je stopercentná záruka. Pretože dokonca aj spriaznené duše majú svoje tajomstvá. A niektoré sú smrteľne šokujúce...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The One , 2016

ivousekk
13.01.2018 5 z 5

To byla jizda! Nejradeji mam knihy, od kterych se neda odtrhnout a musim cist dalsi a dalsi stranky. A tohle je jedna z nich. Napeti je dokonale davkovane a postupne roste. Napad jednotlive pribehy rozdelit a davkovat je stridave po kapitolach je genialni. Cca do pulky jsem si rikala, vzdyt to neni psychologicky thriller. Jak jsem se mylila. Je a je naprosto skvely!

kneslova
08.01.2018 4 z 5

Velice slušná kniha poměrně obsáhlá, jelikož jsem četla přerušovaně, trochu jsem se ztrácela v jednotlivých postavách.

muchomurka
06.01.2018 5 z 5

Knížka mě zaujala už v knihkupectví a rozhodně to byla dobrá volba. I když to není klasický thriller, příběh byl napínavý, neobvyklé téma mě zaujalo. Obávala jsem se, že mě bude štvát vyprávění více osob, ale tomuto příběhu to dodalo to ono. Líbilo se mi budování napětí, kdy vždycky skončila kapitola nějakým odhalením a poté následovala kapitola o jiné postavě. Také se mi líbilo, že se jednotlivé příběhy neprotínaly, že zůstaly oddělené a každý si prožil ten svůj. Konec se mi ze začátku nelíbil, ale asi to tak mělo být. Jsem zvědavá, co dalšího autor napíše, rozhodně se na další knihu těším.

klaraj093
04.01.2018 5 z 5

Rozhodně doporučuji!

beruska
21.12.2017 4 z 5

Příběh je skvělý, na každé stránce se něco děje :-) ... Autor zkrátka ví, jak zaujmout čtenáře :-) ... Kniha je plná emocí, vyloženě "krvák" opravdu nečekejte... Pouze jednu hvězdičku ubírám za děj u některých postav, který nebyl tak zajímavý... Knihu si ale přečtěte, je to něco zcela nového, co tu ještě nebylo :-) ...

MonicaMonique
20.12.2017 5 z 5

Za mě super. Chvilkama jsem přemýšlela, co bych dělala, kdyby byla možnost najít svoji spriznenou duši. Dokázala bych potlačit zvědavost?
Některé dějové linky mě bavily víc, jiné trochu méně. Ale závěr každého příběhu stál zato.

Jittush
19.12.2017 5 z 5

Právě dočteno. Neskutečná emoční horská dráha. Můj názor na knihu? Pro náročnější čtenáře naprostá oddechovka. Udržuje pozornost a tempo knihy ubíhá. Po dlouhé době jsem narazila na kvalitní knihu