Třetí sešit směšných lásek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Závěrečný svazek souboru novel o groteskních podobách lásky v dnešním světě, navazující na dva svazky předchozí (Směšné lásky,Druhýsešit směšných lásek). Příběhy, v nichž autor v groteskních situacích analyzuje milostnou problemaitku muže a ženy a zejména pak svár mezi láskou tělesnou a duševní. -- Jsou prolnuty hlubokým pochopením pro lidské slabosti, zvlášť lidí starších. 21.12.1968 Ba. -- Třetí sešit směšných lásek je závěrečný svazek cyklu novel o groteskních podobách lásky v moderním světě. Obsah: Ať ustoupí staří mrtví mladým mrtvým, Symposion, Eduard a Bůh, Doktor Havel po deseti letech...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97049/treti-sesit-smesnych-lasek-TZk-97049.jpg 4.462
Série

Směšné lásky 3.

Žánr
Povídky, Literatura česká
Vydáno, Československý spisovatel
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Třetí sešit směšných lásek

Přidat komentář
arthera
15.11.2016

Pro pět ran do čepice, jsem to ale ostuda! Můj první Kundera-chápete to? A hned velké ochání a achání nad jeho genialitou jíž se slovně, až poeticky, proplétá bludištěm mezilidských vztahů a osobností. Vidím to na dalšího autora od kterého zhltnu všechny věty které nám tu na Zemi zanechal. Doporučuji všem, připojte se pomyslně ke mně, klidně i třeba touto útlou ochutnávkou z jeho díla, kterou budete mít přečtenou za jedno odpoledne - pokud budete hltači...nebo za dvě, pokud jste gurmáni.

KarlaP
02.04.2013

Tak ani třetí sešit nezklamal. To, jakým způsobem dokáže pan Kundera rozebrat fyzickou a psychickou lásku, je nadmíru zajímavé a fascinující. Doporučuji.