Knihovna duší

Knihovna duší https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251696/bmid_knihovna-dusi-zBp-251696.jpg 4 2030 398

Dětem ze sirotčince slečny Peregrinové se krátí čas. Nebezpečný šílenec zůstává na svobodě a jejich milovaná slečna Peregrinová je stále v nebezpečí.. Na nebezpečnou záchrannou misi jsou nuceni se vydat Jacob Portman a Emma Bloom. Budou cestovat válkou zničenou krajinou, potkají nové spojence a budou čelit nebezpečím větším než doposud. Vrátí se Jacob zpět mezi své přátele jako hrdina? Dobrodružná kniha je nabitá akcí a mimo jiné obsahuje 50 nových fotografií.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

Library of Souls , 2015

Hajana
19.02.2017

kniha se mi velmi líbila, nicméně z této serie za mne byla nejslabší.

Hana3441
19.02.2017 5 z 5

Zajímavý závěr. Super čtení.

Janet11
18.02.2017 2 z 5

Zklamal mě jak tento díl, tak celá trilogie. Na tuto sérii jsem se hodně těšila. Líbí se mi nápad, prostředí i zapracování skutečných fotografií do knih, nicméně mi nesedlo zbytečné protahování spousty dějů, závěrečná překombinovanost příběhu - podle mého se do toho autor sám tak trochu zamotal. Ke knize už se asi vracet nebudu...

verulik196
18.02.2017 5 z 5

Celá série se mi moc líbila a ani tento díl není výjimkou. Sice mě trochu nudily zdlouhavé pasáže o boji nebo útěku, které bývaly nekonečné, ale i tak jsem s knížkou spokojená. Jsem ráda za ten konec, protože celou dobu jsem si tím lámala hlavu... Nakonec se všechno šikovně vyřešilo a zakončilo.
Takže na závěr.., určitě si to přečtěte!

petrulka
15.02.2017 5 z 5

Nejlepší ze všech dílů. Od první stránky chytlo a nepustilo...perfektní, napínavé..Sharon, Jacobovo nadání a jeho důsledky a ten konec! Tak jsem pořád na pochybách, jestli ano nebo ne..jestli ne, tak je to tedy pořádný třídílný úlet :-D no a jestli ano, tak vlastně také..

kytarka
12.02.2017 5 z 5

Zakončení úžasné trilogie. Tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíce. Nejvíce mě dostávala ambrozie a její účinky, podobní feťáci, velmi vripně podané. Krásně napsáno a doplňeno podivnými fotografiemi.

KLHannah
10.02.2017 4 z 5

Pauza mezi druhou a třetí knihou pro mě byla delších než bych si přála a proto mi dělalo trošku problém navázat. Zezačátku jsem si říkala, že dvojka byla asi nakonec záživnější, ale potom nastal obrat a už to jelo jako na drátkách a ten konec, ten "druhý" konec, ten mě teda dost překvapil :) Doufám, že se ještě někdy objeví další díl, protože jak to bylo dál s Emmou a Jacobem? A co ymbriny? A ostatní podivné děti?

LadyAlis
05.02.2017 4 z 5

Pěkné zakončení trilogie a jde vidět, že Riggs to měl od začátku promyšlené. Jen některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé, ale musím říct, že mě opravdu konec dost překvapil :) Ale nebudu tu spoilerovat ;)

Elea
05.02.2017 3 z 5

Nejslabší díl trilogie, hodně zdlouhavý děj, místy dost chaotický.

hellena1523
04.02.2017 4 z 5

Po druhém dílu, z kterého jsem zas tak uchvácená nebyla, mě Riggs ubezpečil, že to měl od začátku skvěle promyšlené. Perfektním způsobem uzavírá sérii. Nechci spoilerovat, takže se nebudu moc rozepisovat. Ale v rámci žánru jsem nadmíru spokojená a některé prvky mě absolutně dostaly!
V porovnání s filmem (no jak jinak, že?), který mě navzdory režii mým zbožňovaným Burtonem neskutečně zklamal, topka.
DOPORUČENÍ: Pokud si chcete nejdřív přečíst sérii a až poté se podívat na film, nedělejte to! Nas*anost vás nemine...Asi bych volila jen jedno...pokud chcete obojí, pak doporučuji opačné pořadí 1. film 2. kniha...

Mabie
03.02.2017 2 z 5

Má velká očekávání byla touto knihou rozprášena. Asi nejslabší ze všech dílů trilogie.

kacimilek
30.01.2017 4 z 5

Pro mě nejslabší díl trilogie. Tři čtvrtiny byly nějakým způsobem zdlouhavé, poslední naopak rychlá, přehnaná a zjednodušená. I přesto jsem se od knihy nemohla odpoutat, bavila mě.

helena8654
30.01.2017 5 z 5

Dokonalé!!

evvva
29.01.2017 5 z 5

Před chvílí dočteno, jedna z mála knih u které je mi moc smutno, že už nepokračuje...co dodat...prostě skvělá, i když už dlouho nejsem dítětem, co věří na pohádky, tady jsem věřila všemu. Krása, co teď budu dělat bez podivných...nevím.

martina1199
28.01.2017 5 z 5

Perfektní zakončení této skvělé série o "podivných dětech" :)

punktruhlicka
26.01.2017 3 z 5

Souhlasím s většinou komentujících. Jednu chvíli jsem myslela, že ji ani nedočtu. Ale ke konci se to změnilo. Jsem ráda, že jsem ji dočetla. Ale oproti předchozím dílům to bylo slabší.

Romanka89
25.01.2017 4 z 5

Do tohoto posledního dílu jsem se dlouho nemohla začíst, nakonec to docela utíkalo. Není to uplně můj žánr ale zajímalo mě jak to dopadne, protože první díl mě nadchl nejvíce, druhý slabší a třetí o něco lepší než druhý. Pro mě by stačilo kdyby to byla jen jedna kniha ne celá série. Každopádně ztráta času to uplně nebyla, není na škodu zkusit jiný žánr.

Rendolet
20.01.2017 4 z 5

Třetí díl nebyl špatný, první polovina se mi hůře četla, ale pak příběh dostane spád a stojí to za to.

gab-iii
19.01.2017 3 z 5

Jednička byla podle mého nejlepší.Dvojka taky celkem dobrá,ale trojka mě zaujala tedy až ke konci.Myslela jsem,že to bude větší trhák.

jolca-jolly0953
18.01.2017 5 z 5

Celá série naprosto úžasná.