Rodokmen smrti

Rodokmen smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148927/bmid_sigma-force-rodokmen-smrti-g6u-148927.jpg 4 374 71

Sigma Force série

Chtěli byste žít věčně? Galilea, 1025. Templářský rytíř nachází ve starověké tvrzi posvátný poklad, ukrytý v bludišti pod pevností: Bachal Isu, hůl Ježíše Krista - relikvii nevyčíslitelné hodnoty s tajemnou a hrozivou mocí, jež může jednou provždy změnit lidstvo. O tisíc let později somálští piráti napadnou nedaleko Afriky jachtu a unesou mladou těhotnou Američanku. Velitel Gray Pierce má za úkol vést záchrannou misi do afrického pralesa - unesenou ženou totiž není obyčejná bohatá turistka, ale Amanda Gant-Bennettová, dcera amerického prezidenta. Sigma musí záchranit nevinné nenarozené dítě, jež představuje klíč k záhadě a jehož samotná existence klade otázky o podstatě lidství: Lze žít věčně? A chtěli byste žít věčně? -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Bloodline , 2012

BarkaS
31.07.2016 3 z 5

Nesmrtelní hrdinové ze Sigmy jsou skvělí, hlavně proto, že už si po pár letech ani nevzpomenete, že jste tuhle blbost už četli a vezmete si to na dovolenou (za 69 korun v paperbacku, no nekup to :)). Zabaví, neurazí.

Bruno636
27.07.2016 5 z 5

super,.. akcia strieda akciu,.

Elea
06.07.2016 5 z 5

Další perfektní Rollins, podle mého názoru jedna z jeho nejlepších knih.

Janina-48
23.03.2016 5 z 5

tak že..... k těm komentářům které tu již jsou...když se zamyslíte a přečtete si doslov kde autor čerpal námět, tak je to víceméně vylíčená hrůza která nás obklopuje. Některé události jsou vzdáleny a přibarveny, některé se nás i týkají. Stačí se podívat na zprávy v televizi a je to děs....Ke knize samé,...je to čtivý příběh se známými postavami a najdete je v mnohých jiných knihách tohoto autora. Rozuzlení a konec byl dosti překvapující. Ráda bych tuto knihu doporučila všem co mají rádi svižný děj. Připravte se však i na brutální pasáže.....

Teryy
20.02.2016 3 z 5

První kniha z této série, kterou jsem četla. Že nějaká série Sigma Force existuje, jsem zjistila až teď.
Kniha je dost brutální až nechutná, pár pasáží dost odborných. Napětí dostatečné, přesto jsem četla lepší knihy.
Možná, že dám ještě nějaké knize z této série šanci.

between
08.02.2016 4 z 5

Klasika, nezklamala. I když je pravda, že člověk má pocit, že některé části se tam už trochu opakují.

Alex.Barunka
22.12.2015 5 z 5

James Rollins opět nezklamal. Čtení jsem si užívala, troufám si říct, že je to jeden z jeho nejpovedenějších dílů.

rendasykorka
02.09.2015 4 z 5

Amazonie byla lepší.

Salinka
31.08.2015 4 z 5

Tak z této knihy jsem nebyla úplně 100 % nadšená, ale jako vždy se výborně četla, hlavní hrdinové jsou už jako staří známí :-) a jen člověk čeká co jim zase autor přichystá za nové dobrodružství. Takže jsem byla opět spokojená, příběh byl do detailů promyšlený, ale paradoxně se mi Ďáblova kolonie četla o něco lépe. Rozhodně už se ale chystám na Boží oko.

Gabkažabka
26.07.2015

Přeji ROLLINSovi, aby právě on byl jeden z těch NESMRTELNÝCH :-)

Tazz1
18.07.2015 5 z 5

Sigma je prostě Sigma. Jedná se o nej autorovy knihy a tato není výjimkou. Napínavá a čte se jedním dechem.

lampernaqui
16.03.2015 4 z 5

Povedený příběh, který se tentokrát točí kolem Bratrstva. Po několik knížek hlavní hrdiny obtěžovalo jako protivné mouchy, neustále kolem nich kroužilo a do všeho strkalo nos, tentokrát je to opačně. Je třeba se podívat do hlavního sídla a Sigma to vezme z gruntu. Akce střídá akci, přesně jak od autora čekáme.

b.krteckova
25.02.2015 5 z 5

Musím říct, že tento díl "sigmy" se mi zatím líbil ze všech nejvíc. Napínavé k prasknutí a skvělé téma....a...miluju Kowalského...:-)

Vilas1979
30.12.2014 5 z 5

Výborný díl, bavilo mne to.

derminator
07.12.2014 3 z 5

Kniha napínavá! I když jsem nevěřil že je něco takového možné tak po poznámce autora a shlédnutí videí věřím i nemožnému! Knihu doporučuji a dávám 70%. Rollins je top spisovatel!

rencovav
27.11.2014 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Akční, napínavá, místy je nutno brát to s nadsázkou jako většinu příběhů tohoto žánru. Autor opravdu odvedl dobrou práci! :)

Patapuf
23.10.2014 4 z 5

Pan Rollins opět dokázal, že umí... parádní čtení a příběh bere dech.... nemohl sem se od toho odtrhnout.... Jelikož už je to několikátá kniha se Sigmou, beru její členy jako svojí rodinu....

pityx
02.07.2014 4 z 5

Výborna kniha na letní lelkování u rybníku :)

witko
16.04.2014 4 z 5

Napětí a dobře odvedená práce zdobí romány J.Rollinse. I když už je trošku čitelný, pořád se to dobře čte a to je to, proč po jeho knihách sahám. Těším se na další.

Lothorien
24.01.2014 5 z 5

Kniha byla super, ke konci se v tom sice plácal, ale to nekazi celkový dojem z knihy :)

James Rollins (p)
americká, 1961