Rodokmen smrti

Rodokmen smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148927/bmid_sigma-force-rodokmen-smrti-g6u-148927.jpg 4 374 71

Sigma Force série

Chtěli byste žít věčně? Galilea, 1025. Templářský rytíř nachází ve starověké tvrzi posvátný poklad, ukrytý v bludišti pod pevností: Bachal Isu, hůl Ježíše Krista - relikvii nevyčíslitelné hodnoty s tajemnou a hrozivou mocí, jež může jednou provždy změnit lidstvo. O tisíc let později somálští piráti napadnou nedaleko Afriky jachtu a unesou mladou těhotnou Američanku. Velitel Gray Pierce má za úkol vést záchrannou misi do afrického pralesa - unesenou ženou totiž není obyčejná bohatá turistka, ale Amanda Gant-Bennettová, dcera amerického prezidenta. Sigma musí záchranit nevinné nenarozené dítě, jež představuje klíč k záhadě a jehož samotná existence klade otázky o podstatě lidství: Lze žít věčně? A chtěli byste žít věčně? -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Bloodline , 2012

jakub0085
20.08.2018 4 z 5

Klasika od Rollinse :) Děj má příjemný spád

Pavlnka
15.08.2018 5 z 5

Opět zajímavý a čtivý příběh se spoustou informací. Musím si dát na chvíli pauzu, než začnu číst další díl :-D,

Kat.Ru
10.08.2018 5 z 5

První kniha od J. Rollinse a musím říct, že se mi kniha četla opravdu dobře. Měla dobrý děj, svižné tempo, sympatické hrdiny a zavedla čtenáře na zajímavá místa. Určitě si přečtu další knihu autora.

Kalina
24.05.2018 5 z 5

Čtu postupně knihy z celé řady o Sigma Force a tento příběh patří podle mého názoru k těm nejlepším. Jako zatím všechny knihy Jamese Rollinse varují a pobízejí k zamyšlení.

dia.riedl
15.04.2018 5 z 5

Tohle bylo výborné!

Michaela999
11.01.2018 5 z 5

Skvělá knížka, líbí se mi spojení historie,vědy. Rollins píše napínavě,je to čtivé. Dozvíte se spoustu nových věcí. Prostě super

Oli_24
23.11.2017 5 z 5

Úžasný příběh, od kterého se nejde odtrhnout.

Michaél74
14.08.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih ze série Sigma Force. Není tak překombinovaná jako některé jiné díly, je hodně akční, historickým souvislostem se Rollins tentokrát věnuje jen letmo. Poprvé se tady představuje nová posila týmu - sympatická dvojice psovoda se svým vojenským psem, která už má svou vlastní sérii (zatím dva romány). Scény psané z pohledu psa jsou zajímavým zpestřením.

megawir
28.06.2017 5 z 5

Zatím nejvíc napínavá kniha se Sigmou. Nechci spoilovat, tak jen povím, že nová dvojce je boží a měl jsem radost, když jsem zjistil, že už mají svůj spin-off :)
Jak tu psal kolega, o Sigmě by šly točit akční thrillery a dost dobře nechápu, že se toho ještě někdo nechytil, kam se hrabe Mission Impossible...

Pav
20.06.2017 5 z 5

Velmi čtivé a napínavé. Standardně plný počet bodů.

keddie1
13.06.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Těším se na další :)

LiberX
06.06.2017 4 z 5

James Rollins opět potvrzuje, že píše knihy, podle kterých by Michael Bay mohl a možná měl točit blockbustery.

Mammoth
06.04.2017 5 z 5

Zatím jedna z nejlepších knih ze série Sigma. Akce a napětí od začátku do konce a konečně nezachraňujeme celý svět ale vystačíme si s rodokmenem prezidenta USA. Super !!!

povermaster
21.01.2017 5 z 5

Ze začátku jsem se ztrácel v postavách, ale po čase se to zlepšilo. Když se člověk zamyslí nad myšlenkou, kterou kniha prezentuje, dojde Vám, že světové korporace opravdu zásadně ovlivňují vše kolem nás včetně nás, i když si to nepřipouštíme. Kniha je super, ale pro mě byly úplně nejlepší poznámky autora. Postavy jsou napsány tak, že jim opravdu držíte palce. V x případech jsou akce značně přitažené za vlasy, ale toto není dokumentární film.... I když po ukončení četby možná ano....
Doporučuji přečíst!

JaneTrafy
11.01.2017 5 z 5

Další úžasná část :) Jen škoda, že to nečtu od prvního dílu, ale od toho posledního. Až teď mi dává pár věcí jasno v mé v hlavě. Konec mě překvapil. Tentokrát jsem se pletla, kdo je hlavou Bratrství. Ale co, nejsme dokonalí a tento spisovatel dokonalý je :)

iveta3689
28.12.2016 4 z 5

Napínavé, nápaditý námět s DNA, padouch tak blízko prezidentovi, nesmrtelní hrdinové - Rollins prostě umí chytnout.

HáTa94
22.11.2016 5 z 5

Tak tahle kniha mě úplně pohltila. Vůbec se mi nestalo, že bych si v některé kapitole říkala, aby už skončila a mohla bych číst tu linku, která mě zajímá. Pro mě jsou příběhy Sigmy asi nejlepší, které jsem kdy četla a její postavy nemohou být snad ani neoblíbené. Jsem moc ráda, že Rollins začal Bratrstvo trochu přibližovat. Kniha tím dostala trochu čerstvé krve a čtenář konečně pronikl trochu do tajemství tajemné organizace. Námět, i když znepokojivý, byl určitě dobrou volbou a nová dvojice v podobě Tuckera a Kaina je prostě skvělá. A nesmím zapomenout na pro mě asi nesmrtelné hlášky Kowalskeho, které mě v každé knize hrozně baví a už tak vážná témata a situace odlehčují. U mě Rodokmen smrti dostává plný počet bodů a stoupá mezi mé nejoblíbenější Rollinsovy knihy o Sigmě.

jsvagr54
04.11.2016 5 z 5

Má první Rollinsovka, téma pokusů s DNA je skvělé. Kniha skvěle napsána, nebyl prostor k tomu ji odložit. Za mě plný počet.

Madlenkačte
22.09.2016 5 z 5

Je to hodně akční napínavá knížka, autor mě ani na chvilku nenechal vydechnout. Super!!

Aredhelka
03.08.2016 5 z 5

Perfektní kniha plná napětí a chladné logiky :) Skvělý námět a dokonale propracována

James Rollins (p)
americká, 1961