Báječné mininakupování

Báječné mininakupování https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76579/bajecne-mininakupovani-76579.jpg 4 162 28

Shopaholic série

Jaká matka, taková dcera. Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) si myslela, že mít dítě je hračka a že narozením dcerky se jí splnil tajný sen – na celý život si pořídit kamarádku na nakupování. Ale nic není tak jednoduché, jak se zdá. Minnie má k nakupování naprosto odlišný přístup. Kamkoli přijde, zůstává po ní spoušť, jejím nejoblíbenějším slovem je „mojééé“ a miluje drahé značkové kabelky. Navíc je finanční krize, všichni mají hluboko do kapsy – včetně Beckyiných zákaznic v obchodním domě – a navíc Becky s Lukem dosud žijí u Beckyiných rodičů. Aby všem, a zejména svému manželovi, trochu spravila náladu, připravuje mu Becky tajně velkolepou oslavu narozenin. Ale tím nastává řetězec drobných i větších nedorozumění a všechno se ještě víc zkomplikuje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Mini Shopaholic , 2010

Fzuzik
25.06.2019 odpad!

Ať mi autorka odpustí, ale to byl naprostý odpad. Knihu jsem opustila po 90ti stranách protože místo odreagování ve mě akorát vzbuzovala akorát nechuť.
Dítě naprostý terorista a rozmazlený spratek, matka hloupá a mimo tento svět.
Myšlenkové pochody té dámy jsou mi záhadou...
Nikdy více!!!

Nany_cz
07.04.2018 1 z 5

Tak z této série to byla moje 4 kniha. Nakupovačky jsem četla naposled asi před 5 lety, kdy mi bylo nějakých 16-17 a přišly mi ty knihy zajímavé a čtivé. Ovšem s tímto posledním dílem jsem buďto já dospěla anebo se autorka zhoršila, protože mi Becky přišla strašně hloupá a její reakce byly trošku přitažené za vlasy. Řekněte, který inteligentní chlap, jako Luke v knize, by se nechal takto obalamutit a věřil každé blbosti. Knížku jsem si kupovala s radostí, že budu mít další díl do sbírky, ale byla to pro mě katastrofa. Sice jsem ji přečetla asi za dva dny, ale to bylo hlavně z důvodu, že to byla poslední kniha ve výzvě a už jsem se těšila, jak budu číst jinou a lepší.

azertaaz
05.10.2017 5 z 5

Úžasná kniha, přečetla jsem jí jedním dechem. Je to skvěle napsané a je škoda, že moje knihovna nemá jiné díly série. Můžu jen doporučit.

Evis1509
30.06.2017 3 z 5

Četla jsem i předchozí díly, když jsem byla mladší a tehdy jsem z nich byla nadšená. Tato knížka mě však spíše zklamala. Autorka už se dost opakuje a navíc hlavní hrdinka je opravdu hloupá.

Teri_book
08.12.2016

Navazuje na ostatní díly??

daniela58
24.11.2016

Kniha byla velice vtipná. Od knížky jsem nic extra neočekávala, ale velice mě překvapila.Předešlé díly jsem nikdy nečetla, ale to vůbec nevadilo. Vše bylo dobře popsané:Velice doporučuji!

26Mirka
01.11.2016 4 z 5

Super oddychovka, za mě 4 hvězdičky,moje druhá knížka od paní autorky. První Vzpomínáš si? se mi tedy líbilo víc, ale kdyby trošku Sophie ubrala stran s "přípravou" oslavy, která mě místy nudila, tak by knížka byla mnohem lepší. Jinak příhody s dceruškou Minnie neměly chybu myslím, že každá maminka má doma tu svoji "Minnie" :-). Becky byla trošku mimo realitu běžné maminky, ale její postava mě bavila :-).

Gallaxy
22.08.2016 4 z 5

Stejně tak jako mě baví Becky, tak mě baví i Minnie. Ale Luke jr pro mě poněkud nudný patron.

martinkaLLL
11.06.2016 3 z 5

Tak tentokrát jsem trošku zklamaná. Nebavilo mě to tolik jako ty předchozí knihy. Táhlo se to a moc vtipu v tom nebylo jako v těch předchozích.

baterka.gs
01.01.2016 3 z 5

Všeobecně mám knihy od Kinselly ráda a tak jsem spoléhala na kvalitu. Ovšem jsem malinko zklamaná.. tak tupou hlavní hrdinku jsem dlouho v knihách neměla. Naprosto sebestřednou barbínu, jejíž myšlenkové pochody jsou hodně mimo a není to už ani vtipné. Nejslabší kniha, posledních 100 stran se dalo.. ale ty předchozí jsem opravdu protrpěla.

acupoflucy
10.11.2015 4 z 5

Skvělá oddechovka můžete se těšit na kladnou recenzi v sobotu. :)

Zrzavá_Tereza
23.04.2015 3 z 5

Tuhle sérii mám tolik ráda, ale tahle knížka už pro mě nebyla to "pravé ořechové"..
Předchozí díly s Becky jsem četla před lety a vážně jsem se u nich bavila. Asi to bylo tím, že jsem byla mladší a nyní, při čtení tohohle dílu, jsem už starší a už jsem se tolik nebavila a Becky mi připadala vážně jednoduchá a místy jsem jí měla už i plné zuby... Ale přečetla jsem, protože čtivé to prostě je a zajímalo mě, jak to dopadne.
To ale neznamená, že se k téhle spisovatelce nevrátím, ostatní knihy se mi líbí a těším se na těch pár, které ještě přečtené nemám! :)

monula101
11.02.2015 3 z 5

Celkem klidné čtení stačilo mi ale přečíst poslední knížku se šesti.

Kamiliana
06.02.2015 3 z 5

Upřímně není to můj styl humoru, spíše mi je líto lidí, kteří jsou ochotni se zadlužit jen proto, aby měli nejnovější sukni z Prady. Becky mi přijde povrchní a bezduchá a dle toho vypadá i její výchova dcery. Já jsem se fakt neměla čemu smát. Nejvíce mě z celé knihy pobavil pravopis: z bridžge, doufám, že to byl překlep :-)

kroftik
12.01.2014 4 z 5

V nejlepším se má přestat a jsem ráda, že tomu tak v případě Becky je, protože by se klidně mohlo stát, že s dalším a dalším pokračováním byl můj zájem o tuhle literární hrdinku poměrně střemhlav klesal. Každopádně konec dobrý, všechno dobré a jsem asi zlá, ale "konec s Elinor" mi tedy vůbec nevadí :-)

mariposka
12.11.2013 3 z 5

I když je to poslední shopaholic díl, já ho četla jako první. Nic moc jsem od toho nečekala, ale je fakt, že jsem se báječně bavila, my ženské co rády nakupujeme a máme rády pěkné věci se v mnoha situacích zkrátka poznáme. Becky mi mnohdy lezla na nervy, ale někdy byla krásně milá a naivní a ten nápad s doručováním zboží v obchodě prostě neměl chybu :-)

KriKri
09.11.2013 5 z 5

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.. poslední díl série. Místy jsem Becky opravdu nesnášela, místy milovala. Chvíly jsem si říkala, jaká je to hloupá rozmazlená husa a chvilku jí fandila a bylo mi líto, že jí něco nevychází tak jak chce. Nejvíc mě mrzel ten konec s Elinor.. Za mě můžu celou sérii doporučit, skvělá oddychovka.

PiperW
02.11.2013

nejlepší ze všech dílů, skvělé zakončení serie, mohlo by být ještě pokračování :)
Jen mně trošku mrzel ten konec s Elinor :(

Neri
01.08.2013 4 z 5

Série o shopaholičce Becky je skvělá a všechny díly mě opravdu baví. Je to báječné oddechové čtení, která nepostrádá humor, nadhled, i u tohoto dílu jsem se bavila příhodami Becky od začátku až do konce.

HoneyMM
14.04.2013 5 z 5

Ve všech dílech o Becky jí jednu chvíli miluju a další nenávidím, ale jedno se musí autorce nechat... Vytvořila postavu a děje, které při čtení baví! :)))