Sexy profesor

Sexy profesor https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408881/bmid_sexy-profesor-djM-408881.jpg 4 927 180

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beautiful Mistake , 2017

knihomolkajanca
04.12.2020 3 z 5

Po několika měsících jsem dostala chuť na menší oddechovku, tak jsem sáhla po této knize. Od tohoto žánru se ani nedá čekat něco bůhví jak skvostného, ale musím říct, že i v tomto žánru už jsem četla lepší. Tak nějak jsem to těm hlavním postavám z počátku nevěřila. I tak ale kniha byla hodně čtivá a docela zajímavá mi přišla druhá dějová linka z minulosti. Chvílema jsem se na ni těšila více než na děj hlavní. Očekávání ale kniha splnila, oddechla jsem si a teď si můžu opět zuby brousit na své obvyklé žánry. :)

ZHrdinka
04.12.2020 3 z 5

Nebylo to spatny, ale ani uplne top. Nemohla jsem se smichy zastavit, kdyz se opila v baru a telefonovala????????????????

genikuxik
03.12.2020 5 z 5

Čtivá kniha na odpoledne. Zcela splnila moje očekávání.

Janík511
02.12.2020 4 z 5

Na plný počet jsem očekávala napínavější závěr, ale i tak se mi líbila. Žádné přehnané popisy postelových scén, děj má dokonce hlavu i patu a oproti Moně Kasten rozhodně pro mě daleko lepší četba. Ještě si dám další knihu od autorky. Možná jsem našla autorku, která má přiměřený počet stran ději, což dneska někteří autoři těžce nedodržují a knihy pak nestojí vůbec za nic.

Jana65
02.12.2020 2 z 5

Spisovatelka má super knihy, ale tato se mi vůbec nelíbila. Nemohla jsem se vůbec začíst, dočetla jsem s přemáháním. Další snad bude lepší.

tittanie
30.11.2020

Jsem zklamaná. Od autorky jsem toho četla dost, ale tohle se ji moc nepovedlo. Postavy mi byly většinou nějak jedno a děj byl takový nijaký. Možná bych si knihu měla přečíst ještě znova...

petraLI
29.11.2020 1 z 5

Tak hrozně jsem se na ni těšila a tak hrozně jsem zklamaná. Vi Keeland je vynikající spisovatelka, její knihy si čtu opravdu ráda, ale tohle se nepovedlo. Nutila jsem se, abych jí vůbec dočetla, což se mi u této spisovatelky ještě nestalo.

evineckY
29.11.2020 5 z 5

Každý má svého anděla, ale jen málo komu se podaří jej potkat.

astra3
29.11.2020 3 z 5

No téma vztah učitel-studentka mně moc neseděl. Nic moc to nebylo. Jsou hezčí knihy.

lucie3944
27.11.2020 5 z 5

Po dlouhé době dávám knize za pět, přečteno za chvíli. Ale.... Pokud mi něco kazilo dojem, tak je to slovník u sexuálních scén. Romantika, krásná slova, pocity a pak BUM. Nejsem puritán, ale prostě se mi to sem nehodilo. To je jediná výtka, kterou mám.

Kudík
27.11.2020 4 z 5

(SPOILER) Příjemné čtení na pochmurný večer. Rachel mě přímo bavila. Její zamazané halenky a pozdní příchody, poté penízky a andělé. Úplně na začátku knihy jsem netušila, co v její čtvrtině bylo již naprosto zřejmé, ale zápletka se mi líbila. Sice v poslední době mám smůlu, že narážím na knihy, kde děti prochází traumaty, která by je neměla potkávat, ale poté jsem vždy ráda, za alespoň rádoby "happy end". No a Cain/Abel byl pro mě rozporuplná postava. Vydával signály evidentně jiné, než se následně choval. A divím se, že při jeho popisu neměl učebnu/posluchárnu narvanou k prasknutí. :) Trošku mi čtení kazil překlad, a to nejen leckdy zvolená výraziva, ale i záměna postav, z jejichž pohledu je to aktuálně psáno, např. u Caina… zasmála jsem se.. apod.

Arsi007
25.11.2020 3 z 5

Vážně by mě nesmírně zajímalo (a možná raději ne), kde paní překladatelka bere inspiraci. Vždyť angličtina není tak pestrá, čeština naopak ano. Tak proč pro páníčka zrovna používat slova jako kláda, vercajk nebo číča. Chvílemi sem si připadala jak na parkovišti kamionů. Jinak co napsat k ději. Je to klasická oddechová romanťárna s erotickými scénami. Nic světoborného, ale neurazilo.

IG: @hanybooks

milst
24.11.2020 5 z 5

Nádhera, ale nic jiného jsem nečekala, přečteno na jeden zátah. Jsem moc ráda, že jsem si počkala na českou verzi.

Irsaf
21.11.2020 5 z 5

Parádní knížka...
Rachel je skvělá a Caine je klasický lamač srdcí, jaké známe ze spousty podobně ladených knih...
Moc se mi líbil příběh z minulosti...
Mohu jen doporučit :)

Red-haired
20.11.2020 3 z 5

Musím říct, že se mi knížka hodnotí dost těžko. Na jednu stranu to byla pěkná oddechovka, které nemůžu vytknout nějaké zásadní chyby, ale zároveň jsem z ní nebyla unešená a místy jsem se nudila.
Na začátku mě iritovalo, jak hlavní hrdina – náš profesor Caine se svojí asistentkou Rachel okatě flirtuje, viditelně ji nabaluje, ale pak nahodí zpátečku, protože „Neneneee, se svojí studentkou nemůžu, to přece nejde!“
Postava Rachel je ale skvělá. Je vtipná, přímá, skoro všude chodí pozdě a jen tak se nezalekne. :) Líbilo se mi i propojení minulosti hrdinů, moc pěkný originální nápad, ale…

Mám při čtení autorčiných knih často pocit, že měla dobrý nápad, ale nakonec to, co mělo být smutné a dojemné vyzní strašně „klišoidně“
Každopádně je to za mě mnohem lepší, než Hříšné dopisy, na rozdíl od nich tady humor totiž fungoval na jedničku a chemie mezi hlavními hrdiny byla taky naprosto v pořádku.

Nika151
18.11.2020 5 z 5

Tato autorka mě ještě nezklamala. Tento příběh propojuje minulost se současností. Hlavní hrdinka mladá studentka Rachel, která si přivydělává v baru a asistencí na škole, se postupně zamiluje do možná nejdřív trošku arogantnějšího profesora Caina Westa. Rachel je taková dost odvážná a hubatá. Oba mají v minulosti ne moc hezké zkušenosti a ty je v podstatě i svedly dohromady.

Tesset
12.11.2020 4 z 5

Bylo to fajn, jedna se skvělých oddechovek. Ubírám jednu hvězdičku, protože si myslím, že by tam mohlo být více vtipnějších situací a taky těch, které by se odehrávaly ve škole. Sice bylo hned na začátku jasné, o co jde, ale to nevadilo, bylo to příjemné čtení.

Ketfl
12.11.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Děj byl zajímavý, líbily se mi ty náhledy do minulosti, které vlastně utvořily současnost. Rachel si chudák prožila nehezké dětství, ale jak bylo řečeno - když bůh neměl čas, poslal svého anděla udělat práci. No, moc hezké :-)

Zomy
11.11.2020 4 z 5

Naprosto báječná romantika. Ostatně jako vždy, když se do toho pustí Keeland. Osnova je stále stejná, proč taky měnit něco, co funguje. Na začátku hodně vtipu, pak to sklouzne k slzavému údolí a dojetí a člověka to zkrátka pohladí po duši.
Musím říct, že to dohadování a jiskření mezi Cainem a Rachel mě hodně bavilo.

Ale Bože, proč ten stupidní název? Sexy profesor je tedy na míle vzdálený originálnímu Beautiful mistake! České čtenářky jsou opravdu natolik omezené, že literatura pro ženy musí být za každou cenu sexy? Jako srážka, farmář, mlékař, hoteliér, Nejvíc sexy chlap,... Shazování červené knihovny názvy děl (a primitivními obálkami!) mě tedy velmi mrzí.

Klaaarka
10.11.2020 4 z 5

Na tuhle knihu jsem byla hodně zvědavá. A musím říct,že obvyklé "jedním dechem" platilo. Nicméně v některých částech mi to přišlo už trochu prekombinovane. Fajn kniha k přečtení,ale některé příběhy z této dílny mi zápletkou byly bližší. Nicméně za přečtení stojí.