Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

kristyna4977
07.02.2019 5 z 5

Dávám palec nahoru za netradiční zápletku. Čtivé, rozhodně povedenější než ALFA SAMEC. Lepší obsah i přebal knihy.

MiliKry
06.02.2019 4 z 5

Knížka mě bavila, nebyla to taková ta klasika plná erotiky, ale byl v ní i humor. Samozřejmě konec dobrý, všechno dobré.

LivN
05.02.2019 5 z 5

Je to ten druh knížky, kterou začnete číst a najednou jste na poslední stránce... Pan Parker byl skvostný, inteligentní, zábavný, tajemný a hlavně sexy. Zkrátka, splňoval podmínky pro dokonalého chlapa jak duševně tak fyzicky. Skoro jsem slintala na knížku.
Líbila se mi zápletka s Chaseovou snoubenkou a hodně flirtu mezi Reese a Chasem. Nejsem moc pro knihy, kde na to skočí hned u třicáté stránky. Když spolu hlavní postavy nejdřív flirtují je to mnohem víc zábavnější. V knížce je hodně humoru, takže jsem se taky dost pobavila. Když jsem si představila danou situaci musela jsem se nahlas smát. Dávám pět hvězd a určitě doporučuji a hned se vrhnu na ALFA SAMCE...

Anet257
31.01.2019 4 z 5

Skvělá oddechovka, která se četla velmi rychle. Reese a Chase jsem si oblíbila od prvních stránek a byla jsem ráda, že děj nebyl nijak zbytečně natahovaný a nestal se nudný. Tím, že Reese nechtěla vztah odhalit v práci mi přišel děj reálnější a nebyla to až taková slaďárna jako jiné knihy. ;)

Barbona
25.01.2019 5 z 5

Skvělá kniha, četla se jedním dechem

JanickaP
24.01.2019 5 z 5

Tak tahle knizka me zase dostala o neco vic, nez vsechny ostatni. Zasmala jsem se, super se to cetlo, miluju dej kde je sef a zamestnankyne. Chase a Rees jsou sympataci od prvni chvile, strasne jsem jim fandila... Vim, je jasne, ze spolu budou stastni az do smrti, ale proste k sobe strasne pasuji od prvni stranky. Davam 5* a doporucuji dal.

happy19
23.01.2019 5 z 5

Pěkné vtipné počtení!..Lepší než Alfa samec..;-)
A dvě úžasné věty.."Strach smrt nezastaví.Zastaví život"..

Airin
22.01.2019 5 z 5

Knížka splnila má očekávání - byla oddechová, rychle a svižně se četla, pobavila svým smyslem pro humor a zanechala ve mně příjemný pocit :) Těším se na další knížky od této autorky. Více v recenzi bookhuntera :)

Katka313
20.01.2019 4 z 5

To jako fakt? Takový konec? Pár vět navíc by neškodilo. Marně jsem otáčela stránky a hledala další pokračování :-(.
Opět obal vypadá jakoby to byla eroťarna od začátku do konce, stejně jako alfasamec. Ale v knížce jde opět o mnohem vice. Krásný příběh, úžasní hlavní hrdinové i vedlejší postavy. Jen ke konci mi to přišlo trochu nerealne, ale proč ne :-).
Jen by mě zajímalo, kde se rodí takoví šéfové. Ne kvůli vzhledu ale kvůli té pracovní atmosféře a pohodě. To bych brala hned.

Doubravka1975
13.01.2019 4 z 5

Když jsem začala číst, tak jsem si říkala taková klasika šéf - dokonalost sama a jeho podřízená, ale příběh zajímavý, překvapil mě, nebylo to jen o sexu....A já jsem tajně doufala, že Eddie bude nevinný. Moje první kniha od autorky

Zuzulka888
04.01.2019 5 z 5

Veľmi sa mi páči štýl písania tejto autorky. Hlavný hrdina je vtipný, čo je u mňa veľké plus. Rada sa smejem a pri tejto knihe som sa nasmiala dosť. Tiež sa mi páčilo to iskrenie a doťahovanie medzi hlavnými hrdinami. Proste už sa teším na ďalšie knihy od tejto autorky.

katslana
04.01.2019 4 z 5

Shrneme si to rychle. První třetina nuda. Druhá už byla daleko daleko lepší. Vi je přebornice v popisování namlouvání :-D Na závěr zvrat ale všechno dobře dopadlo.

elisa194
31.12.2018 5 z 5

Knížek na toto téma jsem přečetla uz nespočet. Ale tato se řadí mezi ty povedené. Místy mi to připomínalo i padesát odstínů šedi. Kniha je odpocinkova, není tam zase tolik erotiky, má děj, hlavní hrdinové oba sympatičtí. Takže za mě opravdu spokojenost.

smaille
27.12.2018 5 z 5

Šéf se mi líbil mnohem víc než Alfa samec, rozhodně u této autorky setrvám nadále

tynka65
12.12.2018 4 z 5

Skvělá odpočinková knížka, která mi dala přesně to co jsem od ní očekávala ????

Ester71
12.12.2018 5 z 5

Vložila jsem mezi thrillery a válečnou literaturu - na odfouknutí si :). Alfa samec se mi líbil víc, ale i tento příběh měl cosi do sebe. Ono se u tohoto typu knížek asi nedá očekávat nic nového a převratného, bylo to prostě příjemně strávené deštivé odpoledne..

esterkucerova
27.11.2018 3 z 5

Klasický představitel tohoto žánru, neb přečti, pokud ti nevadí, že ti při tom odumírají mozkové buňky.
Naprosto klasický rámec a dějová linka jako u milionu dalších knih tohoto typu, nicméně člověka to i tak baví.
Chemie mezi hlavními hrdiny funguje, jen pro mě místy až moc velká inspirace ságou fifty shades.
člověk od toho prostě nemůže čekat moc, spíš příjemnou odreragovačku, což tato kniha ideálně splňuje. 3,5/5*

michaela8804
21.11.2018 4 z 5

Egomaniac / Alfa samec se mi líbil mnohem víc. Bylo to chytlavé, zápletka dobrá, ale nemělo to takový drive jako Egomaniac. Líbilo se mi, že i když měl Chase problémy z minulosti, se kterými se nemohl pořád vyrovnat, nechoval se vůbec jako nějaký ufňukánek, i přesto všechno se snažil k Reese dostat a nějak to řešit a nerezignoval, možná na chvilku, ale pak rychle vystřízlivěl. Reese super, k té nemám nic. Možná bych uvítala více pohledu ze strany Chase a nejen jeho vyprávění z minulosti, ale právě i tu přítomnost. Suma sumárum velmi velmi dobrá kniha!

Turiel11
14.11.2018 5 z 5

Při čtení knihy mě napadla myšlenka, že tato kniha patří k nejlepším, jaké jsem z tohoto žánru četla. Hlavní hrdinové sympatičtí, každý svým způsobem, vtipní, chemie mezi nimi neuvěřitelná. Knihu jsem hltala a bavila se u ní. Doporučuji!

Lee7
12.11.2018 4 z 5

Tak to jsem nečekala... hrdinové byli skvělí, vtipný a vášnivý. Líbilo se mi pojetí muž v nesnázích a sebevědomí postav. Hezky napsáno a můžu doporučit. :)