Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

Nikyna8
04.08.2018 5 z 5

Skvělá knížka, krásný příběh,pohodové romantické čtení. Super oddychovka na víkend.

klaraj093
01.08.2018 4 z 5

Samosebou se to četlo pěkně a rychle, ale je to klasický příběh, až skoro fifty shades...

LilianaFalcon
31.07.2018 4 z 5

Rozhodnout se mezi 4 a 5 hvězdičkami byl tentokrát kumšt. V rámci žánru je to rozhodně jedna z těch lepších knížek, ale v Alfa samcovi Vi Keeland předvedla, že to umí i lépe.
Každopádně hned úvodní scéna je parádní, opět je tam spousta vtipných situací a hezké dialogy. Hrdinové sympatičtí...

astra3
27.07.2018 4 z 5

Hezká romantika. Lehké čtení na léto. Ke konci mi přišel hlavní hrdina trochu divný.

Kiwicatko
25.07.2018 5 z 5

Ja byla moc spokojena. Akorat sem myslela, ze se tam trosko vyostri to, ze i ona potkala Eddieho a misto toho se to vpodstate preslo.
Ale jinak moc milej pribeh :-)

georginaa
25.07.2018 5 z 5

Velice jsem se pobavila, bylo to vtipný, vášnivý, příběh který se opravdu může stát ( z vlastní zkušenosti :-) již jsme spolu 18 let) , moc pěkné letní čtení.

tereza..23
23.07.2018 5 z 5

Vždy jsem si říkala i u filmu, že druhé díly, když na sebe přímo nenavazují, někdy nestojí za nic. Tady to ale není pravda. Oproti prvnímu dílu se mi tedy tenhle líbí o dost víc. Vztah Chase a Reese mi připomíná vztah Bennetta a Chloe z knížky Božský bastard, kterou mám taky moc ráda. Oproti prvnímu dílu se k ni určitě znovu vrátím. Četla jsem ji ve slovenské jazyce a vůbec mi to nevadilo Závěr byl stejně úžasný jako začátek. Můžu jedině doporučit ;) :)

Marluksa
23.07.2018 5 z 5

Příjemně překvapila.

veveronka
22.07.2018 5 z 5

Kniha mě moc bavila a díkybohu to nebylo jen o sexu

havrmoni
21.07.2018 4 z 5

Nejprve jsem měla sama na sebe zlost,že jsem si nevšimla,že ebook je ve slovenštině. No nakonec jsem nelitovala už jen z toho důvodu,že chyběli sprosté názvy int.míst, jak to tu někdo nazval. Pokud to tak v české verzi je, tak slovenský překlad je jemnější.Podle toho komentu jsem čekala totiž něco podobného jako v Alfa samci,kde se tím nešetřilo. Jiskření a dialogy mezi hrdiny bylo fajn,příběh se mi taky líbil. Jen, za mě, méně Rees by bylo lepší. Moc mě její myšlenky nebraly a Chase mě zajímal víc. No kapitoly o něm byla pouze jeho minulost a jeho myšlenek a pocitů jsem se dočkala až nakonec. Opět platí,že je to velmi čtivé,romantické a jako oddechovka celkově stojí za přečtení.

veronika0382
19.07.2018 5 z 5

Čekala jsem mnohem míň a dostala jsem daleko víc, opravdu! Myslela jsem, že to bude příběh bezduchého sexu, užívání si atd. Ale kniha měla i příběh, hloubku a odhalila bolest, kterou skrývala dávná minulost. Opravdu jsem si čtení moc užila. Šéf je zábavná, milá, vzrušující a skvěle napsaná kniha. Super, přesně takovou oddechovku jsem potřebovala :-)

Kikina182
12.07.2018 5 z 5

Už první kniha od Vi Keeland se mi moc líbila, ale Šéf je ještě lepší! Jedná se o knihu, která je plná flirtování a vášně a je tak dobře napsaná, že se čte prakticky sama. Šéf podle mě rozhodně potěší všechny fanoušky erotických románů a skvělých milostných příběhu. Moc všem doporučuji.

Princezna_1
09.07.2018 5 z 5

Knížka mě bavila hned od začátku. Překvapilo mě, že jsem to přečetla ve slovenštině

knihomolka78
07.07.2018 5 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou, přestože čtu hlavně detektivky, líbila se mi obálka, a tak jsem si řekla, že ji zkusím. Čekala jsem trošku něco jiného, ale byla jsem příjemně překvapená, mělo to příběh, humor i sympatické postavy. Jediné, co mi trošku vadilo a kazilo dojem, byly sprosté názvy pro intimní části těla.

misak94
30.06.2018 5 z 5

Výborný kousek od skvělé autorky. Absolutní spokojenost jen škoda, že to tak rychle uteklo

Trustty
27.06.2018 3 z 5

Trýznivá minulosti obou hlavních postav nejspíš vzala za své. Jeden stvořený pro druhého. Nic zvláštního, nic závratného, ale neurazí. Malá oddychovka.

Ivule_M
08.06.2018 5 z 5

Další skvělá kniha. Doporučuji

MarKy95
25.04.2018 5 z 5

Pěkná knížka :)

Tenebien
02.04.2018 5 z 5

Tohle byla moje první knížka od Keelandové. Četla jsem ji hned jak vyšla anglicky a tehdy se mi líbila.
Je to pohodová knížka, u které se nemusí myslet (jako ostatně u žádné knížky od téhle autorky). Prostě klasická romanťárna. Zároveň se v knížce objeví vtipné momenty, takže jsem čtení nelitovala. Dneska už bych tohle hodnocení asi nedala, ale zachovám to stejné s goodreads. Zároveň bych ráda upozornila, že je to hodnocené v rámci svého žánru, jinak by to tohle hodnocení nemohlo dostat! :D (čteno v originále)

Majjina
02.04.2018 4 z 5

Příjemné překvapení...Místy se děj zbytečně natahoval, ale nebylo to nic hrozného. ☺