Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

wendy944
17.10.2019 5 z 5

Moc se mi. Líbíla. A jo je to sexy

delatrix
16.10.2019 4 z 5

Nejvíce jsme se pobavila na začátku a na konci knížky. Ten střed je takový očekávaný, i když úryvky z minulosti Chase děj trochu posouvali a vysvětlovali hodně z konce knížky.
Doporučuji jako oddechové čtení.

KnihomolkaKatka
12.10.2019 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, protože mi byla určitými lidmi doporučována. Konečně jsem se do ní pustila a po dočtení mohu říct, že se jedná o krásně napsaný erotický román, který se ze začátku jako erotický román ani nejevil. Líbí se mi seznámení Chase a Reese, nebylo takové, jako bývá u knih z erotického žánru. Navíc nepostrádalo vtip. Rozhodně knihu doporučuji všem, kteří hledají příběh psaný životem, ve kterém vždycky vše není růžové, ale ani černobílé.

jitka7
04.10.2019 4 z 5

Milé překvapení, že ten samec Chase nebyl takový kurevník, tak jako to u těchto knih bývá vždy. Dokud nepotká tu pravou. Jejich seznámení bylo skvělé, takové jsem ještě nikdy nečetla. Chasovo výmysly - úžasné. Bavilo mě to špičkování. Příběh byl uvěřitelný, reálný a krásný. Pochmurný, veselý a romantický. Když se člověk pořádně začte do takovéto knihy a pak nad ní trošku přemýšlí, zjistí, že je život vlastně krásný, když vás nepotká takové neštěstí, vlastně je pak všechno fajn.

2688
26.09.2019 5 z 5

Až budete otrávení svým životem a budete potřebovat se soustředit na něco lepšího začnete u této knihy. Pomohla mi zaměstnat moje myšlenky abych mohla vytesnit ty zlé. Autorka prostě umí příběh podat tak že se do něj vcítíte a bude žít jejich životem.

knihomolka_eli
25.09.2019 5 z 5

Zo začiatku ma kniha až tak nebavila...ale dala som jej šancu...a dobre som spravila. Je to jedno príjemné oddychové čítanie. Veľa krát som sa zasmiala, hlavne na Chase-ovi a jeho talente vo vymýšľaní si príbehov, ale aj na Reese a tom, ako s ním pri nich spolupracovala. Pekný a originálny námet. Obaja hrdinovia mali v podstate fakt smutnú minulosť a to ich spojilo ešte viac. Záver bol dokonalý...naozaj ma dojal, čo sa mi už dlhšie pri žiadnej knihe nestalo. Určite odporúčam :)

AniDi
13.09.2019 4 z 5

Hezké, romatické čtení. Rozhodně jsem se i dost nasmála. Jen jedna věc mi na příběhu vadila, SPOILER: on se snažil velmi dlouho, proč tedy ne i ona? Proč ho nechala se "v tom" utápět samotného? Jsem ale ráda, že vše dobře dopadlo.

Pedruska01
08.09.2019 5 z 5

Je to tak. Existuje jistá šablona takového příběhu, které je hojně využíváno. Desítek kopií. A každý z toho těží. Byť se to od sebe nijak neliší. Většinou to je o atraktivní ženské, která nastoupí do nové práce a za šéfa má sexy a neskutečně bohatého, úspěšného chlapa, se kterým mu to neskonale jiskří, ale většinou se zároveň nemůžou vystát. Jde o sex, ale přejde to nakonec v lásku. Ublíží si většinou kvůli omylu anebo hlouposti, "odloučí" se a pak se dojemně shledávají a žijí spolu šťastně až navěky. A nemůžu zapomenout na to, že oba mají těžké tajemství, strasti minulosti, která je velmi často dohání.
Tady ta šablona byla použita taky, což se přiznám mě zarazilo. To beze sporu jo, ale autorka ji použila tak nějak úplně jinak. Působivě, snad až originálněji jinak.
Hlavní hrdinku Reese jsem měla ráda, dokázala mě rozesmát svou "smůlou" např. když vcházela do výtahu společnosti Parker Industries a byla jednoduše sympatická. Dokázala jsem si jí hned oblíbit a neměla jsem s ní sebemenší problém, fandila jsem jí.
Chase to byl velký sympaťák už od první zmíňky v restauraci. Pohotový, pohodový, chytrý, krásný a bohatý a nemálo vtipný. Co si víc přát. Líbil se mi, a to hodně. Všemi směry jsem si ho dokázala zamilovat. Hlavně jeho umění si vymýšlet nesmyslné historky "tady a teď", jeho charakter. A Chase byl postava, kde se šablona začala vychylovat. Vyložil karty na stůl hned, nechodil kolem horké kaše, žádná rivalita mezi aktéry a poměrně rychlé přiznání si, že toho druhého vlastně mají rádi víc než to vypadalo.
Samozřejmě nechyběl příběh každého z nich, který je strašil až do teď, který se přítomností úlisně protahoval jako neodbytný had. Nebyly určitě radostné, ale neskutečně uvěřitelné, pochopitelné. Líbily se mi.
Celý příběh se mi líbil. Známé-profláknuté, za to stejnak originální téma. Nebyl to žádný cukrkandl, možná jen kapku už klišé. Četlo se to hrozně rychle a bylo to fajn. Zajímavé rozdělení pohledů. Příjemná oddechovka na nějakou chvíli, která dokáže vykouzlit nejen úsměv anebo rozesmát. Však ty epilogy - jsou tak nějak moc rychlé a leckdy až moc přeslazené: už po roce známosti prstýnek a dudlík? No... tak jak chtěj vaši. S autorkou jsem už měla tu čest a nezklamala. Jsem spokojená a mohu jen doporučit. :)

Lil30
03.09.2019 4 z 5

Jako oddychovka, proč ne? Jejich seznámení bylo originální, hezky se dobírali a byli vtipní. K tomu to mělo i nějaký příběh. Možná si po delší době nebudu pamatovat obsah podrobněji, ale pobavila jsem se.

Ouninka
03.09.2019 3 z 5

Šéf bylo odpočinkové čtení....Alfa samec se mi určitě líbil více, ale toto nebylo špatné...za přečtení určitě stojí :)

Googies
24.08.2019 5 z 5

Ja tu spisovatelku miluju!

Zuzanka46
12.08.2019 5 z 5

Knihy od V. Keeland mám hrozně ráda, nikdy s ní neudělám krok vedle. Skvěle napsaná oddechovka, na léto jak dělána. U jejich knih se opravdu vyplatí nesoudit knihu dle obalu.

E-leonor
03.08.2019 5 z 5

Za mě super

Kudík
02.08.2019 4 z 5

Zajímavá kniha, kde se děj postupně rozjede, a to přes vtipné seznámení a ještě vtipnější historky až po závažnější témata. Jak je již uvedeno v anotaci, Chase se stane shodou náhod šéfem Reese, ale tím to asi spíš začíná. Oba dva mají za sebou náročnou minulost. Moc pěkný je epilog.
A musím podotknout, že zde prostě platí: "nesuďte knihu dle obalu". :)
Přečteno za den.

MonaLisa42
24.07.2019 4 z 5

Velice hezká a zábavná kniha, přečtená během dvou večerů.
V první třetině knihy jsem se častokrát dusila smíchy. Reese měla takovou smůlu (štěstí): pokazit pracovní pohovor, nešťastné rande a ze všeho nejvíce ta náhoda s plochou obrazovky a ve fitku. :-D Chasova minulost mi přišla dokonce i napínavá. Musím přiznat, že na jména: Reese a Chase, jsem si prostě nemohla zvyknout. Charaktery hlavních postav mi nepřipadaly příliš sympatické a častokrát jsem měla problém se do nich vžít. Ale obdivuji, že si dokázali z patra vymýšlet takové zábavné historky ze svého smyšleného života. Epilog byl naprosto úžasný. Díky!!!

kalimaskry
22.07.2019 5 z 5

Takové správné letní oddychové čtení.

bafuskyBaf
12.07.2019 5 z 5

To bylo, ale super počteníčko :-)

liletka_a
10.07.2019 4 z 5

Docela příjemné překvapení.. Podle obálky jsem čekala spíš takovou bezpříběhovou zábavnou knihu o sexu, ale děj se překvapivě točil i ohledně vážnějších témat a světe div se na nějaké to “dobrodrůžo” si počkáme až do půlky knihy..;) Za mě dobrý! :)

Domča153
02.07.2019 5 z 5

Kniha mě bavila byla chvilkama i vtipná. K vodě jako oddechovka skvělé.

Adris
23.06.2019 4 z 5

Konec byl zbytečně moc protahovaný. Jinak super.