V kleci

V kleci https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407380/bmid_v-kleci-m5J-407380.jpg 4 1064 1064

Sayer Altairová série

Neuropsycholožka FBI Sayer Altair odhaluje zlé úmysly v nejhlubších zákoutích. Aby zapomněla na tragickou smrt svého snoubence, zabývá se výzkumem mysli sériových vrahů. Když policie ve Washingtonu D.C. objeví děsivou vražednou scénu – dívku, která byla dlouhou dobu uvězněna v kleci a pomalu umučena k smrti, je Sayer vyzvána, aby vyšetřování vedla. Obětí je dcera vysoce postaveného senátora a Sayer tuší, že tento případ bude bedlivě sledován.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Caged , 2018

Johana
10.11.2021 1 z 5

Kniha si své fanoušky našla, hodnocená je dobře - nicméně mne zklamala a nedoporučuji.
A trochu mne děsí trend neustálého překvapování čtenáře. Jako kdyby v tom právě spočíval základ dobrého příběhu. Není to pravda, myslím. Základem dobrého příběhu je nevyzpytatelné kouzlo, jímž autor polapí pozornost a snad i srdce osob ho čtoucích... Zde máme zvratů, no kdyby to byli vagónky, tak pořádně dlouhý vlak - kouzlo ale chybí. Teď mne napadá - jako lokomotivka, čili to nejede.

cantona
31.10.2021 5 z 5

Moje první setkání s agentkou FBI Altairovou a musím říct, že jsem maximálně spokojený. Příběh byl od začátku do konce napínavý a četba šla jako po másle. Prostě thriller jak má být. Jako prvotina opravdu povedený počin. Těším se na další díl s touto sympatickou neurovědkyní...

Roubas
26.10.2021 4 z 5

Atraktivní thriller, který přesně ví, co je třeba přisypat, aby fanda do patologicky narušených magorů otáčel stránky do nočních hodin. Sériový vrah, co zavírá holky do klecí, FBI, nějaký ten exkurz do neurologie a behaviorální analýzy, mytologické výjevy a pes jako nejlepší přítel člověka.
Vhodné dílko, jak proložit čekání na nového Cartera.

booklover
24.10.2021 4 z 5

Pokud hledáte moderní pojetí klasické novely o sériovém vrahovi tak Ellison Cooper opravdu vyšvihla výborný začátek nové série.
Mám ráda když se kniha vyvíjí podobně jako film. Nechává vás v napětí a střídá kapitoly rychleji, než si stihnete cokoli domyslet.
Poutavý děj, dobré postavy, uvěřitelné zápletky. Jen tak dál!

Majuš333
24.10.2021 2 z 5

Oceňujem krátke kapitoly, dej odsýpal rýchlo, hlavné postavy boli fajn a vrah bol na podnose už asi v polovici knihy... Ale že by som sa nevedela odtrhnúť, to povedať nemôžem...
Body strhávam za Vespera...
Do pokračovania by som sa pustila asi len kvôli tomu, aby som sa dozvedela, čo stálo v Jakeovej zložke...

skipiii
20.10.2021 5 z 5

Skvěle napsáno, svižné tempo, čtivé, napínavé do poslední chvíle a konečně je pachatelem i někdo jiný než bývá běžné. Rozhodně doporučuji!

Haduwig
19.10.2021 5 z 5

Velmi kvalitní počin, co má zajímavou zápletku, sympatickou vyšetřovatelku, uvěřitelné falešné stopy a náznaky, napětí, akci a i relativně dobrý konec. Těším se na další díl!

Šajler
16.10.2021 4 z 5

Čte se dobře, příběh plyne rychle a čtenáře vtáhne do děje. Já se nemohla odtrhnout a musela jsem číst dál. Vše se odkrývá pěkně postupně. :) Po čase si člověk nemůže byt jistý kdo je vrahem

Dumicek
07.10.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a za mě teda super počteníčko. Kniha plná zvratů a napětí. Vraha jsem myslela,že od poloviny knihy znám a nakonec to bylo úplně jinak..prostě naprosto dokonalé a hned se vrhnu na další díl.

Meliška753
29.09.2021 4 z 5

Sarah je neurovedkyňa FBI ...stále sa spamätáva zo smrti svojho snúbenca.Je však privolaná k brutálnej vražde mladého dievčaťa, ktorú vrah držal v zvieracej klietke a nechal vyhladovať... Ukáže sa ,že obeťou Bola dcéra vplyvného senátora..Sarah je privolaná k prípadu ako zvláštna agentka FBI na vyriešenie brutálnej vraždy.Onedlho zmizne ďalšie dievča a Sarah sa snaží dievča zachrániť a vypátrať zo svojím tímom vraha.Tak vynikajúci Thriller , ktorý ma donútil otáčať stránku za stránkou.. Napínavé a plné zvratov od začiatku až do konca. Budete pátrať spolu s ňou po vrahovi ...a tá Kniha aj záver vás prekvapí...!!!......Ja som ju prečítala zhruba za deň a pol..Kto iný môže napísať tak skvelý Thriller ako autorka ktorá má kopec doktorátov a pracovala ako vyšetrovateľka vrážd vo Washingtone..A práve preto je tento Thriller takým skvelým dielom!!! Skutočne odporúčam všetkým ktorý máte radi tento žáner... Na záver si poviete ako ja..do hája to bolo excelentné!!!

kristie
22.09.2021 5 z 5

Slibný rozjezd série. Zajímavý motiv a pohnutky vraha. Napínavé, ale zároveň ne překombinované. Sayer je mi sympatická a to je pro mě u detektivních sérii důležité. Stejně tak další postavy, které se v knize vyskytují mě bavily a zajímaly i jako osobnosti. Autorce se podařilo na něco málo přes 400 stranách napsat napínavý průběh vyšetřování zločinů opravdu vyšinutého vraha, zároveň nám k tomu dokázala nenásilně vykreslit postavy tak, že si je člověk dokáže oblíbit a už jen kvůli tomu sahám po pokračování hned co mi přijde z eshopu.

Kimmy69
19.09.2021 4 z 5

Napínavé, čtivý příběh, doporučuji

attila1
14.09.2021 5 z 5

Napínavý thriller od začátku až donkonce. Knížka má spád,moc pěkné napsané.

Ája373
08.09.2021 5 z 5

Obsahově to bylo skvělé. Dobrá zápletka, nečekané rozuzlení, sympatické postavy a drsné zvraty. Ale za mě tomu chybělo pořádné napětí, bavilo mě to, ale s klidem jsem dokázala knížku odložit a neotáčela jsem honem stránky, co bude dál. Chybělo tomu takové to "protahování" - agentka hned našla oběti, hned věděla, kam jít, co dělat... Zkrátka, než se vám stačí zatajit dech, už víte, že se záchrana oběti podařila a bude to dobré. Kdyby měla knížka třeba o padesát stran víc a já se dokázala o oběti skutečně strachovat, byla by to pecka. A vadila mi stereotypní hlavní hrdinka - trauma a problém s city - to je teď nějaký nový trend u knižních detektivů?

sweeney
05.09.2021 5 z 5

Už dlouho jsem nebyla tak nadšená, jako jsem byla v průběhu čtení tohoto příběhu ️ skvělá zápletka, napínavé od začátku až do konce, který byl velmi překvapivý. Za mě není co vytknout, věřím, že i další díly z této série budou stejně skvělé. Určitě doporučuji

Jana65
01.09.2021 5 z 5

Kniha byla zajímavá, líbila se mi. Už se těším na pokračování.

Merynkaw
24.08.2021 5 z 5

Kniha mě bavila, přečetla jsem ji jedním dechem.

hana4834
21.08.2021 5 z 5

Super kniha není co dodat tesim se na pokračování

Evule *
10.08.2021 5 z 5

Skvela kniha, byla jsem nadsena, trochu jsem tusila..uz abych mela v ruce dalsi dil

WopiMK
26.07.2021 5 z 5

Skvěle napsaný chytrý krimithriller. Je to fajn, když autorka opravdu rozumí věcem, o nichž píše.

mytologie sérioví vrazi FBI Washington neurověda únosy Virginie (USA)

2019  89%V kleci
2020  92%Pohřbení