V kleci

V kleci https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407380/bmid_v-kleci-m5J-407380.jpg 4 1055 331

Sayer Altairová série

Neuropsycholožka FBI Sayer Altair odhaluje zlé úmysly v nejhlubších zákoutích. Aby zapomněla na tragickou smrt svého snoubence, zabývá se výzkumem mysli sériových vrahů. Když policie ve Washingtonu D.C. objeví děsivou vražednou scénu – dívku, která byla dlouhou dobu uvězněna v kleci a pomalu umučena k smrti, je Sayer vyzvána, aby vyšetřování vedla. Obětí je dcera vysoce postaveného senátora a Sayer tuší, že tento případ bude bedlivě sledován.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Caged , 2018

evonra
11.06.2019 5 z 5

Také se připojuji ke kladným ohlasům. Silný námět, prostředí tak temné, až je při čtení úzko, vyšetřovatelka je sympatická neuropsycholožka, která zkoumá myšlenky a pohnutky sériových vrahů. V zádech dobrý tým, který musí vynaložit opravdu velké úsilí, protože indicie a důkazy se několikrát rozsýpají a bortí pod rukama …. Pachatel nečitelný a parádě vyšinutý.
Vypadá to na velmi slibný start nové detektivní série a všem příznivcům tohoto žánru rozhodně doporučuji!

a.k
10.06.2019 5 z 5

Originální případ, který je nad očekávání složitý a kroky vraha důmyslně naplánované. Problémy s ním má i sama hlavní vyšetřovatelka - agentka Sayer. A to i přesto, že její specializací je zkoumání mozků sériových vrahů.
Kniha se moc dobře čte, má spád a nechybí ani zásadní zvraty. Příběhu nechybí logika i dávka napětí. Tohle mě opravdu moc bavilo.
Doporučuji.

mekkinka
07.06.2019 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila ! Někde po půlce mě napadlo , kdo by to mohl být ... a trefa. Kniha je plna zvratu a velice napínavá! Dávám 98% a čekám na další pokračování (snad bude) :-)

monci6485
27.05.2019 5 z 5

Napínavé čtení už od prvních stran. Logický, propracovaný příběh a za přežití zvířátek bych dala i hvězdu navíc.

Sajmonik
26.05.2019 5 z 5

Vůbec jsem nečekala kolik zvratů tato kniha přinese. Pohltila mě celou a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Skvělé napsána kniha se sympatickou hlavní hrdinou. Četla se velmi svižně. Doufám, že tato kniha bude mít pokračování.

vera4669
25.05.2019 5 z 5

Skvěle napsaný thriller se sympatickou hlavní hrdinkou, přečetla jsem na jeden zátah, určitě doufám, že bude pokračování

Lethania
23.05.2019 5 z 5

Musím se přiznat, že jsem od knihy mnoho neočekávala a myslela si, že půjde o další průměrnou detektivku, což se nakonec nepotvrdilo. Hlavní hrdinka mě ihned přirostla k srdci a příběh byl uvěřitelný, přestože jsem tušila, kdo je pachatel. Velmi povedená detektivka, která se skvěle četla. Doporučuji. Snad bude další díl!

Kizuizi
22.05.2019 5 z 5

Moc často se nepouštím do nových knih, na které ještě není skoro žádná čtenářská recenze. Ale tato kniha mne lákala a proto jsem si řekla, že to risknu - a vyplatilo se! Je to skvělá kniha, čtivá a i přesto, že jsem ji teprv dočetla, už teď se těším na další případ se Sayer.

astra3
15.05.2019 5 z 5

Dobrý začázek nové série. Kniha se četla svižně. Hlavní hrdinka vcelku sympatická.

blanche11
25.04.2019 5 z 5

skvělá kniha, četla se jedním dechem... sympatická hlavní hrdinka, těším se na další knihy

encyklopedie
23.04.2019 5 z 5

......hodně dobré čteníčko .....nebudu přirovnávat k žádné jiné knize....tohle je samostatná parádička ..... doufám, že se Sayer Altairovou ještě stačím setkat někdy v další knize
100%

mytologie sérioví vrazi FBI Washington neurověda únosy Virginie (USA)

2019  89%V kleci
2020  92%Pohřbení