V kleci

V kleci https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407380/bmid_v-kleci-m5J-407380.jpg 4 1064 332

Sayer Altairová série

Neuropsycholožka FBI Sayer Altair odhaluje zlé úmysly v nejhlubších zákoutích. Aby zapomněla na tragickou smrt svého snoubence, zabývá se výzkumem mysli sériových vrahů. Když policie ve Washingtonu D.C. objeví děsivou vražednou scénu – dívku, která byla dlouhou dobu uvězněna v kleci a pomalu umučena k smrti, je Sayer vyzvána, aby vyšetřování vedla. Obětí je dcera vysoce postaveného senátora a Sayer tuší, že tento případ bude bedlivě sledován.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Caged , 2018

harena
12.09.2019 5 z 5

Napínavý thriller se sympatickou vyšetřovatelkou, zajímavou a dobře promyšlenou zápletkou a čtený jedním dechem. Ale bohužel to, jak zemřel její snoubenec, se dozvíme pravděpodobně až v další knize, která teprve vyjde. Snad to bude brzy.
Pozn.: Příspěvek byl přesunut do diskuze, že je to spoiler, ale k tomu není důvod, neboť že je snoubenec mrtvý víme už z anotace a také hned ze začátku knihy.

wicca.w
12.09.2019 5 z 5

Kniha moc povedená. Po dlouhé době zase dobře napsaný thriller.

axspevak
05.09.2019 3 z 5

Docela zdarile dilo.Na to,kolik uz se toho napsalo opravdu originalni zapletka.Ale od odhaleni vraha jsem ale cekala vic,tenhle byl pro me malo uveritelny.

Gabetka
31.08.2019 4 z 5

Po dočtení nemůžete než obdivovat velmi výstižnou obálku. Četlo se to skvěle, padouch byl vychytralý a dlouho se čtenářům skrýval, ale od jednoho okamžiku jsem nechápala, jak můžou být vyšetřovatelé tak zaslepení, když je to tak zřejmé. Bylo to trochu překombinované a spojení s výzkumem byl opravdu až neuvěřitelnou náhodou, ale nic to nemění na tom, že zápletka je výborně vystavená a o napětí není nouze. Další díl se určitě nenechám ujít.

RADOST
27.08.2019 5 z 5

Napínavý děj, velmi dobrý příběh o spojení vysoké inteligence, psychopatické zvrácenosti, manipulací a touhy po poznání. Oběti jsou ve skutečné kleci. V těch pomyslných jsou vyšetřovatelé, podezřelí i pachatel. V kleci zažitého myšlení, stereotypů, manipulací, důvěry, víry ve své poslání. A po přečtení se nemohu ubránit srovnání s psychopaty podobného ražení, kteří se neblaze zapsali do dějin lidstva.

kasavubu
23.08.2019 5 z 5

Tak tohle bylo hodně parádní počtení. Možná trochu překombinované, ale jinak super zápletka i rozuzlení. Postavy byly skvěle vykreslené. Jediné, co mi přišlo jako už moc velká náhoda, bylo propojení vražd, na kterých Sayer pracovala ve svém výzkumu psychopatů s vyšetřovanými vraždami dívek z klece. To už bylo i na mě moc. Další pokračování si určitě nenechám ujít.

harena
22.08.2019 5 z 5

Napínavý thriller se sympatickou vyšetřovatelkou jsem hned půjčila bratrovi, který chtěl dobré a napínavé čtení a které se hodí na dvoudenní pobyt na horách. Těšíme se oba na další díl se Sayer Altair. Dobrý thriller.

Fixa08
13.08.2019 4 z 5

První případ Sayer a musím říct, že dobrý! Těším se na druhý díl!

Darktherka
12.08.2019 4 z 5

Knížka se četla dobre, ačkoli množství nevinných obviněných mi celkem bralo dech. Ale těším se na pokračování

veveronka
09.08.2019 4 z 5

Vyborna.Cetla se sama

Pája699
07.08.2019 5 z 5

Tak tohle byla fakt jízda, pecka, prostě BOMBA!! málem mi chytla knížka, jak jsem rychle obracela stránky a hltala příběh jedním dechem. Teším se na další případ agentky Sayer Altairové a doufám, že bude brzy :-)

Barbucha12
30.07.2019 5 z 5

Tak to byla jízda. Napínavé od začátku do konce. Miluji, když thrillery píší ženy a tady se to obzvlášť povedlo. Hltala jsem stránku po stránce a určitě doporučuji. Těším se na pokračování a další díly.

deiwo
25.07.2019 5 z 5

Púšťal som sa do tejto knihy s obavami, tie sa rýchlo rozplynuli. Pre milovníkov napätia to bola proste parádna jazda ✌️.

Mischone
24.07.2019 5 z 5

Ano! Tak tato kniha byla pecka! Od začátku do konce jsem kapitoly přímo hltala :D Je to napínavé, že knihu nechcete odložit, příběh tak složitý a nepochopitelný, že nedokážete ani odhadovat kdo za tím stojí. Detektivka se vším všudy, nezklame, stoprocentně překvapí a nadchne vás! Musím jen doporučit, protože jsem objevila další autorku od které si nenechám ujít další knihy.

Eliška82
21.07.2019 5 z 5

Škoda že není více hvězdiček????od začátku až do konce super čtení ????těším se na další knihu

Tyrkysová
19.07.2019 5 z 5

Celý příběh velmi rychle plyne a všechna tajemství odkrývá hezky postupně. Až na pár míst, kdy je vyprávění maličko hluché nebo čtenáři předkládá opakovaně to samé, jen jinými slovy, jde rozhodně o velmi originální příběh, který má spád a jen tak něčeho se nezalekne. S hlavní hrdinkou se ztotožníte lehce, tajemný vrah vás bude překvapovat a finální rozuzlení je také zajímavé, byť malinko na hraně uvěřitelnosti.
4,5/5*

Miginka
18.07.2019 5 z 5

Vzrušující příběh, od kterého se nedalo odtrhnout a pro mě celkem napínavý zvrat v závěru. Těším se na další případy agenty Sayer Altairové.

Hella
09.07.2019 4 z 5

Bylo to slušné, jen jsem se nemohla ubránit dojmu, že některé věty, slovní obraty či pasáže jsou hodně amatérsky vyjádřené. Prostě mi to chvilkami při čtení drhlo, ale na příběh to vliv nemá.

Ajuszka
08.07.2019 5 z 5

Tak tohle byl nářez!Četla jsem fakt pomalu i na záchodě,nešlo přestat a musím říct,že tuto knihu mužů s klidným svědomím přirovnat ke knihám Angely Marsons či Roberta Bryndzy. Vraha jsem netipovala a to už jsem trošku ostřílená v detektivkách. Za mě palec nahoru a těším se na další knihu.

evasamankova
29.06.2019 5 z 5

Výborný napínavý thriller, při zpětném pohledu opravdu propracovaná zápletka. Není absolutně co vytknout.
Chci druhý díl série :D

mytologie sérioví vrazi FBI Washington neurověda únosy Virginie (USA)

2019  89%V kleci
2020  92%Pohřbení