Hříšné

Hříšné https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149666/hrisne-149666.jpg 4 186 29

Pohádkový život se mění v noční můru Představte si, mít tu moc a vědět, co si lidé kolem skutečně myslí. Co o vás soudí ředitel školy, když po přijímacím pohovoru oznámí, že jste si nevedla špatně? Jak se protihráči ve smíšené čtyřhře líbí váš zadeček v tenisové sukýnce Lacoste? Je kamarádka opravdu naštvaná, že oslavíte příchod nového roku s krásným klukem raději než s ní? Lidská mysl je ovšem nepřístupnější než Pentagon. Občas lze z grimas a pohledů přesto odečíst, co se v ní odehrává. Smutné je, že většina takových náznaků zůstává bez povšimnutí. I jeden krasavec z dobré rosewoodské rodiny zřejmě dával znát, jaký hanebný plán se mu rodí v hlavě. Ale nikdo v jeho okolí tehdy bohužel nepozvedl obočí. Snad by se tak bývalo mohlo podařit odvrátit hrozný osud, a jedna krásná dívka by unikla smrti.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Wicked , 2011

Ben Nevis
14.04.2014 4 z 5

Show pokračuje. Máme tady nového/novou A, který zase ví všechno. Hledá se vrah Alison. Samozřejmě nic není takové, jak to na první pohled vypadá. Na scénu vstupují nové postavy, které jsou hned podezřelé. Holky ale hlavně řeší své rodinné problémy, kterých je požehnaně.

alwaysbelieve
25.02.2014 5 z 5

Konec byl nejlepší :)

PetulaT
20.10.2013 5 z 5

dokonalá kniha :)

Niki
08.10.2013 3 z 5

Pro mě velké zklamání. Do čtení knihy jsem se nutila, nakonec jsem jí přelouskala, ale nic převratného se v ní nestalo.

lakme
10.09.2013 4 z 5

Dlouho jsem knížku odkládala, ale nakonec jsem se do ní pustila a nebyla špatná. Jen mi je těch holek líto, já bych A být nemohla :D:D:D:D:D

pink_ivy
19.08.2013 4 z 5

Jiné od seriálu, což je dobře a napínavé jak kšandy. Hned jdu na další díl :D

Vendelína
15.08.2013 4 z 5

Zrpvu jsem se nemohla začíst. Postupně mě kniha pohltila. A konec je opět naprosto dokonalý! Pokračuji dál a pomalu začínám tušit, kam se vše bude ubírat. Trochu v tom pomáhá i seriál. Je to jak puzzle: dávat dohromady dílky skládačky dokud do sebe nezapadnou. Zábavné:-)

Posli
28.07.2013 3 z 5

Přišlo mi to, že to byl asi nejslabší díl. Celá knížka byla taková táhlejší a nudnější než předchozí díly, tak doufám, že se od toho autorka v dalších knihách odpoutá a začne zajímavější a akčnější kolotoč plný zpráv od záhadné –A. V tomhle díle mě asi nejvíc bavily části se Spencer.

Lowelllyyp
26.06.2013 4 z 5

Celá ta série je skvělá a úžasně promyšlená, ale možná jsem po předchozím díle, který byl plný napětí, akce, atd.., čekala trošku něco víc. Byl to takový oddechový díl. Něco jako ticho před bouří. Nicméně je to skvěle napsané, takže vám to běží před očima, ani se nenadějete a už máte poslední stranu. Z holek má opravdu nejradši Ariu, a proto jsem se na ni zaměřovala nejvíc, chvílemi jsem si říkala, co to tam sakra dělá? Zatím nevím, co si myslet o Xavierovi, protože mi k ní prostě nesedí. Já radši Ezru.. :) Ale jen čtěte!!!