Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1642 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

niced
24.09.2019 5 z 5

Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. Skvělé je střídání pohledu Elly a Reeda. Reed je můj oblíbenec, celou dobu si stojí za svým, že Ellu získá zpět a to se mi líbí. Konec brutálně otevřený, takže jsem okamžitě musela sáhnout po dalším dílu.

Ossinky
30.08.2019 5 z 5

Přečteno za pár dní a začnu hned další díl, moc hezky napsané a velmi čtivé.

Erinien
28.08.2019 2 z 5

Po přečtení off-campus jsem se rozhodla dát Royalum ještě jednu šanci. Zbytečně. Nesedí mi prostředí, ve kterém se kniha odehrává.

baruska6061
20.08.2019 5 z 5

Dechberoucí pokračování, tuhle sérii jsem si zamilovala

MagdalenaSlaba
20.08.2019 4 z 5

Pohodová, humorná a přitom napínavá četba. Knižní soap opera z prostředí americké smetánky plná dramatických zvratů, intrik a milostných afér. Callum mě nepřestává udivovat. Hned jdu číst další díl.

katka639
17.08.2019 5 z 5

Další WOW. Já tuhle sérii hltám díl po dílu. Opět doporučuju a hned jdu na další.

Lucie.H
04.08.2019 5 z 5

celá série je velmi dobrá

Svica
29.07.2019 4 z 5

Velmi čtivá oddechovka.

tynka65
01.07.2019 4 z 5

Stále hodně čtivé, ale nějak to pro mě trochu ztratilo kouzlo když se Ella s Reedem dali dohromady. A Reed jako klaďas mě tolik nebaví. Uvidím co přinese další díl :)

Lenny33
29.06.2019 4 z 5

Mám dost rozporuplné pocity. Vážně se mi to líbilo a hltala jsem stránku za stránkou, ovšem bylo to prostě plné klišé a místy vážně hloupé. 3,5*

elleyne
14.06.2019 4 z 5

Druhý díl jsem začala hltat dost rychle po tom prvním. I díky tomu konci prvního dílu. Prostě jsem potřebovala vědět, jak to bude dál. Pěkné, čtivé.

Saryinka
02.06.2019 4 z 5

Jo, tohle jsou přesně ty typy knih, co nejdou odložit.
Je to prostě pořád dokola. Bohatej kluk, chudá holka (tak napůl), nejdřív nenávist, až pak láska.
Můžu to číst opakovaně v několika dalších variantách od jiných autorů a stejně mě tento model příběhu prostě neomrzí.
Některé věci jsou tu už dost zvrácené, ale nic není růžové ani v životě.

Líbilo se mi to, číst to znovu už asi nebudu, ale byla to dobrá oddechovka.

Carol96
15.05.2019 4 z 5

Tento díl jsem četla okamžitě po prvním a měla jsem velká očekávání, protože první díl mě neskutečně uchvátil a překvapil. Musím říct, že autorka si mou pozornost udržela a vůbec mě nezklamala. Styl psaní se nemění, příběh ubýhá stejně rychle jako ten první...někdy jsem si říkala, proč to tak musí být, protože jsem nechtěla, aby kniha skončila.

Autorka mám v tomto díle ukáže hodně zvratů...během čtení jsem s postavami soucítila a celý příběh prožívala s nimi. Dokonce sem mi chtělo párkrát i brečet, což je u mě co říct.

Opravdu musím říct, že autorce se i tento díl povedl. Nejedná se o žádný vycpávkový díl, který vás nebude bavit. Opět, jako v prvním díle, se autorce dokonale podařil konec, který vás neskutečně navnadí na další díl. Jediné, co bych podotkla, tak bych i tento díl označila jako 18+. Jinak s čistým srdcem mohu doporučit. Je to super čtení asi na jakékoliv roční období.

Hodnocení: 4,5*/5*

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Tento díl je naprosto senzační a ještě lepší, než díl první.

warca
12.05.2019 4 z 5

Klasický obrazec, který druhý díl zaujal, se dal očekávat.
Láska vs. Nenávist.
Dlouhý boj s něčím, co stejně dopadne naprosto předvídatelně.
Ale páni! Ten konec?

alekis
08.05.2019 2 z 5

Zatímco jednička něco začala a aspoň něco se tam dělo, dvojka je stále o tom stejném... milují se a nenávidí... a samozřejmě - se milují. Autorka se snažila seč mohla, ale pokud člověk očekává aspoň špetku něčeho nového a zajímavého, nedočká se. Mele se tam stále dokola to samé, miláčkové jsou zlatí a padouchové potřebují dostat na budku. Romance schytala málem za 1*, ale autorka, stejně jako v 1. díle, to napravila otevřeným - a patřičně dramatickým koncem.
Naštěstí se dá polovina knihy přeskákat. Počítám, že celou sérii asi dočtu, ale stejným úsporným způsobem.

maja11231
05.05.2019 3 z 5

Konec je zajímavý ale první díl je lepší

KáťaM.
02.05.2019 4 z 5

Mně se Royalové líbí i po druhém dílu, tento svět mě vážně vtáhl. Ze začátku se mi knížka líbila ještě víc jak Papírová princezna, ke konci mi to přišlo už trochu moc divotvorný (stejně jako v prvním díle mě štvala až moc akční hlavní hrdinka). Rozhodně ale budu číst dál, co si budeme povídat, zase se to ufiklo v nejlepším...

zinon
28.04.2019 3 z 5

Tento díl už neměl to správné grády jako první díl...ale zvrat na konci je zajímavý.

Sarah11
28.04.2019 3 z 5

Tak tohle byl oproti prvnímu dílu docela sešup dolů. Mám takový pocit, že Royalové budou mít hodně sestupnou tendenci. Papírová princezna bavila, i když to samozřejmě musíte brát trochu s nadhledem, s druhým dílem už to ale tak slavné není. Pokud to budete brát opravdu jako nenáročnou oddechovku, pak asi budete spokojení, ale určitě bych si nedělala žádná očekávání.
Děj plyne hodně pomalu, vlastně se v podstatě nic moc neděje, jen sledujeme celkem zásadní proměnu našeho hlavního protagonisty, který se (jak už se u tohoto typu knih dá očekávat) vlivem lásky mění z drsňáka a problémového teenagera na romantického prince, který by se pro svou vyvolenou rozkrájel. Chápu, že pro čtenářky je právě tenhle typ hrdiny atraktivní, ale tady ta změna byla až tak moc markantní, že jsem to Reedovi prostě nevěřila. Ty právní záležitosti taky trochu skřípou, ale nad tím zkrátka nesmíte moc přemýšlet.
Nicméně konec mě samozřejmě zase překvapil a jsem zvědavá, co autorky vyvedou v dalším díle.