Palác lží

Palác lží

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344253/palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.2468

Royalové (3.)

Twisted Palace (2016)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

MarkettT

Úžasná série, miluju tuhle bandu Royalů!

ves.lucie

Pri cteni tohoto dilu jsem si nekolikrat rekla, ze tam je uz hodne veci zamichano a dela v tom zmatky a nekdy mozna i protahuje ... nicmene musim rict, ze presto vsechno to byla velice krasna serie, kde nechybelo napeti a romantika a samozrejme laska. Ella byla statecna a velka bojovnice a nic ji nezastavilo. Chlapci Roayalovi byli vsichni uzasni. Kazdy svym zpusobem a tesim se na dve pokracovani co se chystaji. :-)

Pedruska01

Kniha se četla báječně. Se stejnou lehkostí jako předešlé díly. Autorka/y dokážou v průběhu příběhu čtenáře rozesmát, ale i rozesmutnit. Bylo to výborně napsané, že se člověk vžil do příběhu samotného, ale hlavně se nemohl odtrhnout. A bohužel stránky ubíhaly a ubíhaly...
Musím se však přiznat, že začátek šel malinko ztuha. Hlavní hrdinka mi v ten časový interval přišla naprosto pitomá div jsem si neťukala na čelo a tím jsem byla dost otrávená. Nakonec jsem po cca sto stránkách musela přestat a na opravdu dlouhou dobu jsem se na knihu(y) obecně nemohla podívat a už vůbec ne je otevřít - nebyla bohužel možnost, ne že bych nechtěla. Však potom, co jsem se zase ke knize vrátila - vlastně nechápu, co se mi na začátku nelíbilo?! Asi jsem to jednoduše zapomněla za tu dobu. :D Ano, sice Ella řešila občas vyloženě kraviny, který vyzdvihovala před podstatně důležitějšími fakty, budiž - nejspíš puberta, ve finále je odpuštěno, protože po zbytek se chovala správně, tak jak jsem od ní zvyklá.
Samozřejmě konec druhého dílu mě napnul k prasknutí kvůli jednomu zmrtvýchvstání, ale že se do toho přidá ještě mord? Páni. :D Rozhodně nejsem Sherlock, tudíž jsem váhala, kdo by mohl být vrahem. Měla jsem samozřejmě i správné podezření, ale s určitostí bych si nevsadila i díky novým a novým aspektům. Musím se přiznat, že když jsem četla jednu pasáž, kde Reedovi bylo sděleno, že může dostat dvacet let - nebylo mi dobře. Cítila jsem lítost, nespravedlnost, bezmoc, strach a věčnost.
S Royali jsem si užila. Elle jsem těžce záviděla takové bratry. Reed a East u mě vyhráli jednoznačně. Dost jsem si je oblíbila, ne-li zamilovala. I když se to nezdá, celý příběh Elly i samotné rodiny Royalů byl vlastně v jádru dost silným. Hrozně se mi tahle série líbila a mám záruku, že autorka/y umí - už mám zálusk na další počiny z aspoň části stejného pera. Princeznu, prince i palác samozřejmě velmi doporučiji a těsím se na dědice - a pokud budeme mít štěstí, myslím že ani jím to nekončí. Takže se zase tak definitivně neloučím. :)

1moniccka

byla skvělá četlo se to samo nedokázala jsem ji odložit .I když v půlce jsem už tušila konec zápletky

Fenris

U tohohle dílu jsem se musela trochu nutit to dočíst, bylo to tam zbytečně protahovaný a když ne, tak vyplněný sexem a ještě se tam vytratil ten jejich humor. Stejně jako ostatní, i já jsem ráda za něco jako happy ending, ale prostředek knihy mě nijak nebavil.

Sumasumárum, celá triologie mě celkem bavila, bylo to roztomilý, předvídatelný, nemuselo se u toho přemýšlet a bylo tam mraky klišé.
Největší mínus u mě bylo, když se autorka asi nechala trochu strhnout a kniha zněla, jako kdyby ji psala vlhká třináctka na Wattpadu.
Nejsem si úplná jistá, kolik autorce je, nebo kolik vydala knih, ale myslím, že mohla odvést lepší práci. :D

Za mě 3/5* a asi si od autorky už nic jinýho nepřečtu. :D

LucyBooks

Moc hezké zakončení série.
Myslím si, že to dopadlo tak akorát (myšleno: že konec nebyl nějak extra přeslazený). Za mě moc krásná oddechová série :-).

Galánečka

Velmi vydařené ukončení serie, a to i přesto, že závěr knihy je poměrně předvídatelný. Styl jakým je kniha napsaná si plně udržel moji pozornost a co víc, v jednu chvílí jsem měla i slzy na krajíčku, což se mi už hodně dlouho u žádné knihy nestalo.

Terata

Tenhle díl z celé série mě bavil nejvíce. I když tam bylo pár věcí, které mě trochu nudily.

bafuskyBaf

Bylo to čtivé, jen jsem prostě od konce druhého dílu věděla, jak to skončí. Ale zase na druhou stranu byla to romanťárna nikoli thriller.

Denčaa

Konec dobrý, všechno dobré. Snad poprvé jsem uhádla, kdo je vrah. Ale je to určitě i tím, že autorka čtenáře k tomu popostrkuje, kdo by to tak mohl být. Takže žádné velké překvapení, ale hezky se to čte. Celkově velice vydařená série.

Lee7

Přečteno za jeden večer. U série zůstaly vtipné hlášky až do konce. Vyústění sice bylo jasné, ale nevadilo mi to. Knihy se mi líbily a stály za to.

gadra

Celá série se mi velmi líbila. Nemohla jsem se odtrhnout. Opravdu mohu jen a jen doporučit.

Fizulka71

Ella se projevuje jako tvrdá holka, která vydrží víc, než se zdá, a bojuje za svoji lásku jako lvice. Mě teda chvíli trvalo, než jsem zjistila, kdo vraždil, ale v podstatě mě to ke konci ani moc nepřekvapilo. Royalovi nakonec ukázali, že když o něco jde, dokážou přestat kopat jeden každý sám za sebe, vzpomenou si, že jsou rodina a najdou k sobě cestu. Klikatou, trnitou, ale přece jen cestu. Série venkoncem ucházející, příjemně se četla, pořád se něco dělo, mělo to hlavu a patu.

Audrina

Celá série je taková oddechová, spíš pro mladší slečny. Třetí díl celkem šel, děj rychle ubíhal...vraha jsem sice tušila od samotného začátku, ale dalo se to.

teri1003

Závěrečný díl trilogie byl stejně úžasný jako předešlé dva. Já, která nikdy nedokáže poznat vraha jsem ani tady do poslední chvíle nevěděla, kdo Brooke zabil. Díky všem událostem, které se v knize řeší, byla kniha čtivá a prostě nemám, co bych mohla vytknout.
Celou trilogii můžu doporučit, pro mě se staly jedny z mých nejoblíbenějších knih vůbec.

anishta

Jsem ráda, že to skončilo. :-D Byla jsem zvědavá, jak to dopadne, ale měla jsem tušení, kdo za vším stojí. Opět musím říct, že to bylo předvídatelné, sice čtivé, ale naopak neustále opakované pasáže o tom, jak Reed uvažuje nad svou situací, nebo jak to vidí Ella už mě nebavily. Za mě nejslabší díl z prvních tří.

Sima890

Poslední díl Papírové princezny opět nezklamal. Vzpamatováva se náporu ničicích zvratů, které přinesl Prokletý princ a zároveň se vypořádava s novou náloží dalších zvratů. Vypadá to ale, že tentokrát je ničení nezvratné. Je mi líto jediné věci. A to je, že se s tímhle dílem loučíme s Royaly(tedy knihy pokračují, ale jen o Gideonovi).

Ella a Reed si spolu prožili mnohé. Ale důležité je, že vše překonali. Do cesty se jim však přižene vražda. Když už se začíná zdát, že je vše dokonale růžové, přijde šok. V něm se Ella začíná uchylovat ke svým zlozvykům v době, kdy ji zemřela matka a ona byla na útěku před všemi, včetně své současné rodiny. Reed naopak zachovává chladnou hlavu. Oba dva dohromady se snaží rozluštit síť obvinění, která na ně byla hozena. Není to ale to jediné, co se je snaží rozdělit. Přijde něco, co chce rozdělit celou jejich rodinu....

Díky konci Prokletého prince nabral Palác lží dost nečekaný obrat a přibyla jedna postava, která vše změnila. Všechno se změnilo. Stala se z toho taková detektivka a čtení mě hodně bavilo, prostě Royalové nemají chybu. Kniha měla opět pořádná spád a nechyběl humor, erotika, láska i napětí, ostatně jako u ostatních dílů. Postavy se se vším nějak vypořádávají a rvalo mi srdce, když to až do poslední chvíle vypadalo, že to dobře neskončí.

Můj šestý smysl se opět ukázal, hned nazačátku mě napadlo, kdo je vrah a při vyšetřování vraždy jsem odhalila i proč byla zabita, jenomže.... jsem se od toho opustila, protože se mi ta postava začala zamlouvat- o to víc jsem pak na konci brečela. Byl to krásný- ale i smutný a srdcervoucí konec s nečekanými odhaleními, které jsem neměla šanci čekat.Všechny postavy se daly dohromady a zjistily co vlastně chtějí. Dokonce i vedlejší postavy se dočkaly svého uzavření. Neskončilo to kdo ví jak uzavřeně, ale já jsem spokojená.

Onceuponthetime

Tahle série se stala oficiálně mojí nejoblíbenější. Ten příběh mě úplně pohltil. Nemohla jsem se odtrhnout, dokonce jsem si i četla pod lavicí při matice což už se mi dlouho nestalo. Byla jsem napjatá až do poslední stránky. Vůbec mě nenapadlo že by to mohl udělat ON! Autorka/y umí skvěle stupňovat napětí až do chvíle kdy máte pocit, že tou knihou hodíte o zeď a budete si rvát vlasy jen aby ste už konečně zjistili jak to teda celý bylo. Ale samozřejmě tou knihou nechodíte, protože to se přece nedělá a navíc je to nový zlatý grál vaší knihovny.
Co bych mohla ještě dodat? No, asi jen otázku: Kdo je skara ta tajemná holka, která zkrotí Eastona?

Lil30

Skvěle zakončena série, obě autorky to prostě umí. Celou sérii jsem přečetla během chvilky, byla napínavá, příběh promyšlený a měla spád. Určitě jsem ji nečetla naposledy. A tak docela by mě zajímalo, jak to je s Eastem a která ho dostala

kacenka_m

Krásný konec série Royalové. Tuhle sérii zbožňuju. Sice jsem už někdy v polovině věděla, kdo je vrahem, ale to mi čtení nezkazilo. Miluju románek mezi Ellou a Reedem. Uvítala bych ovšem i knihu věnovanou Eastonovi, protože to je taky taková knižní láska.

Mininka

Ukončení této série dobré, nicméně od půlky knížky jsem už tušila, kdo je vrah a neužívala jsem si pak napětí z děje, kdo to teda asi udělal :) Alespoň jsem z toho neměla pocit, že to autorka chce rychle ukončit, jak se mi to u jiných sérií stává :)

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Lenka40

Bohužel poslední díl ze série Royalové mě tak trochu zklamal. Dočetla jsem hlavně proto ,že jsem se chtěla dozvědět ,jak to celé dopadne. Myslím si ,že paní spisovatelka poslední díl moc překobimovala. A dost to poslednímu dílu této příjemné oddychovky ublížilo.

Annisem

Skvělý poslední díl celé série. Celý konec mě úplně překvapil a na jednu stranu i potěšil. Napínavé až do konce. Myslím si osobně, že tento díl byl nejlepší.

malazluta

Kniha přečtená jedním dechem! Tuto autorku miluju a ani mi v tomto případě nevadilo, že jsem rozuzlení příběhu prokoukla o hodně dříve než spisovatelka zamýšlela.

Barulinkas

Všechny 3 knihy jsem měla přečtené během pár dní. Kniha je velmi čtivá a má spád. Hned jak jsem dočetla jednu, musela jsem číst další...Nejlepší postava? Easton a Reed! V knize je humor, erotika, láska i napětí...prostě od každého něco. Poslední díl byl trošku slabší, ale jako celek je to suprové, knihy mě velmi překvapily a můžu je všem doporučit :-)

ivedoo

Krásné zakončení trilogie. Celou sérii jsem slupla jako malinu :) Knížky od této autorky jsou Božské :D

janno69

Tak tento díl, mě úplně rozsekal. Celá série je skvělá, ale zakončení, prostě nemělo chybu. Mám ji ve své knihovně a určitě jsem ji nečetla naposledy :-)

misa9077

Série mě bavila od začátku až do konce

Kaja97

Nedalo se otrhnout