Palác lží

od:

Palác lží

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344253/palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.1360
Série:

Royalové (3.)

Originální název:

Twisted Palace (2016)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (88)

Přidat komentář
ivedoo
19. února

Krásné zakončení trilogie. Celou sérii jsem slupla jako malinu :) Knížky od této autorky jsou Božské :D

janno69
19. února

Tak tento díl, mě úplně rozsekal. Celá série je skvělá, ale zakončení, prostě nemělo chybu. Mám ji ve své knihovně a určitě jsem ji nečetla naposledy :-)

misa9077
18. února

Série mě bavila od začátku až do konce

Kaja97
15. února

Nedalo se otrhnout

michaela8804
09. února

Třetí díl této trigolie jsem četla s odstupem. První dva díly jsem četla za sebou a byla jsem nadšená, mělo to spád a bylo to napínavé. Ten třetí díl jsem rozečetla a po asi 3. kapitole na půl roku odložila. Teď jsem se k němu vrátila a musím říct, že mě to sice chytlo, ale nebyla jsem z toho tak unešená, jako z těch dvou předchozích. Četlo se to jedním dechem, bavilo mě to, všechno se ke konci vyjasnilo, ale musela jsem na to počkat až opravdu úplně úplně do konce. Chyběly mi tam klasické popisy milostných scén, na které jsem u Elle Kennedy zvyklá. Bylo to spíš zaměřené na rodinné hodnoty, krimi a napětí. Nejsem si jistá, že se mi chce začít číst 4. díl o Gideonovi a Savanně, když už Dina není taková mrcha.

stepka3765
04. února

Celou trilogií jsem doslova prolítla a bavilo mě to! Jasně, není to moc na přemýšlení, ale báječně jsem si u knížek odpočinula. Upřímně jsem nečekala zvrat, který nastal na konci druhého dílu, ale nakonec mě to chytlo a nemohla jsem se odtrhnout. Jen ten konec nijak moc nepřekvapil.

Charlies
30. ledna

Musím se přiznat, že přibližně v polovině knihy můj zájem rychle otáčet stránky malinko uvadal. Potom jsem se ale znovu chytla a ... Dočteno! A líbilo!
#loveEaston&Wade

lenka7348
27. ledna

Všechny 3 knihy o Royalech jsou prostě velmi čtivé, člověk se od nich odtrhává jen těžko. "Palác lží" je hezkým zakončením této série, i když je opravdu již od poloviny jasné, kdo byl vrah. Čtenář jen s napětím očekává, kdy a jak to praskne.
Ale tak co si občas do života nepustit trochu té romantiky smíchané s napětím a jen těžko uvěřitelným stylem života americké zlaté mládeže? :-)

Perry
26. ledna

* Obsahuje menší spoiler *
Kniha byla krásným zakončením celé série. Konec mě nijak nepřekvapil a myslím, že celkově málo koho. Ale pokud milujete happy ending stejně tak jako já tak jste si to určitě zamilovali.
Co se týče vraha, tak jsem nějak těsně za půlkou tušila, kdo je padouch. Jak se ukázalo měla jsem pravdu :D
Takže na závěr. Kniha mě neurazila, ani nepřekvapila. Ale stejně se tato série řadí mezi mé oblíbené. :)

simaja
23. ledna

Knížku jsem dočetla s největším sebezapřením...série měla prudce klesající tendenci, první díl jako oddchovka ušel, druhý už začal drhnout a třetí nevím, jak to říct jinak, to byla totální katastrofa - nesympatické postavy, reakce, nad nimiž zůstává rozum stát...děs.

sd1992
15. ledna

Stejně jako u předešlých dílů jsem i u tohoto nemohla jít spát. Prostě jsem to musela dočíst. :-) Uznávám, že oproti předchozím dílům měl tento díl poněkud slabší rozjezd. Ale ten pokles je tak nepatrný, že mi nestojí ani za strhnutí jedné hvězdičky. :-D Prostě tahle trilogie mě tak neskutečně chytla. Nic extra jsem od ní nečekala a o to milejší překvapení nastalo.. :-) Oceňuji talent autorek, které mistrně zvládnou udržet pozornost čtenáře. Luxusně jsem si u četby odpočala, místy se zasmála, skoro zabrečela a hlavně se zamilovala do celé rodinky Royalů.. :-) Za mě prostě super..!!!

katallinka
11. ledna

Po prvních velmi ctivych dvou dílech, je ten třetí neskutečně prekombinovaný. Nechápu, proč autorka tuto sérii tak příšerně ukončila... celou knihu jsem doufala, že alespoň konec bude zajímavý, ale ten mě bohužel sklamal ještě vic než celá kniha.

Suou
10. ledna

No je koniec ... prvý diel sa mi naozaj páčil, ale čakal som viac ... No ale páčilo sa mi to (aj napriek málo rozvinutým nočným postavám)...

essidaven
07. ledna

Souhlasím s tím, že třetí díl byl asi nejslabší díl série. Zápletka byla zajímavá, ale nebyla příliš propracovaná a děj se celkem dost rozvláčně táhl bez zajímavějších momentů a naopak závěr byl velmi useknutý a narychlo odbytý. Celková nepropracovanost a odfláknutý závěr mě celkem zklamal. K trilogii se asi již nevrátím a ani k autorce.

Selfinka
02. ledna

Poslední díl byl z celé série zatím nejslabší, ale všechno tak nějak uzavřel a vysvětlil..Nicméně celá série je jedna velká jízda, která vás nutí číst a číst a číst. :)

Kaja01
02. ledna

Shrnu to asi jednoduše - další díl opět nezklamal. Všechny 3 knihy jsem přečetla jedním dechem a rozhodně doporučuji všem přečíst. Chystám se na ostatní knihy spisovatelky. :)

martina5069
31.12.2017

Tenhle díl se mi líbil asi přibližně stejně jako druhý. Odkrývají se nám tady tajemství jak to celé s Royaly vlastně bylo i se všemi postavami v knize. Kvůli věci která se stala Reedovy se Ella stěhuje k otci ten se s ní snaží skamarádit ale moc mu to nejde. Reed se taky choval trošku blbě s Elle tak snad když vím, že půjdu do vězení tak si užívám každou volnou chvilku a hlavně zkouším najít způsob jak dokázat svoji nevinu. Kniha je trošku do detektivky musíte přijít na to kdo je vrah a nakonec zjistíte, že už od začátku stejně tušíte kdo to je :-) Nebojte kniha skončí dobře jak jinak než Happy endem. Suma sumátum je tahle série prostě super i když první díl byl prostě první díl. Prosím dalśí takovou povedenou sérii :-)

markulka
30.12.2017

Já nemám co vytknout... Skvělý závěr celé trilogie, všichni kostlivci ve skříni byli odhaleni a všichni byli šťastní, včetně mě :)

Nikyna8
27.12.2017

Dočteno, moc krásná trilogie.Všechny tři díly moc hezky napsané, přečteno jedním dechem. Takové odpočinkové pohodové knížky.

Maki09
26.12.2017

Celá série mě moc bavila. Jak se říká, přečetla jsem ji jedním dechem. Všem opravdu doporučuji. :)

Xena011
25.12.2017

Série se mi líbila, ale nejlepší byl první díl, druhý už trošku pokulhával a třetí byl opravdu nejslabší. Nepřišlo mi tam žádné napětí, jak tomu bylo v předchozích dílech, pořád se vše motalo kolem stereotypů a tolik už mně děj nebavil. Hlavně, že všechno dobře dopadlo.

ht.lenicka
22.12.2017

Přečteno za tři dny. Celá série mě moc bavila, od knih se nedalo odtrhnout. Snad vydají i Eastonův příběh.

hela777
20.12.2017

Autorka si získala můj velký obdiv ❤
Bratři Royallové mě okouzlili hlavně Reed a Easton
Doufám, že výjde i "fallen heir" v českém překladu.

jana89
19.12.2017

V porovnání s první knihou dost velký rozdíl. Poslední díl se mi líbil nejméně z celé série. Ale série mne rozhodně bavila, rodinu Ryalů jsem si i spolu s Ellou velmi zamilovala.

Peace
09.12.2017

"Život je občas hodně nefér."

Poslední díl mě docela zklamal. Čtivost zůstala, ale děj se neustále točil kolem těch samých věcí a dost pomalu se někam posouval. Škoda, předchozí dva díly byly totiž vážně skvělé!

HankaSkorepova
04.12.2017

Po přečtení celé série musím zhodnotit, že se mi celkově líbila. Knihy se hezky čtou, jsou zábavné, i když musím podotknout, že 1. díl byl oproti zbylým fantastický. Poslední díl mi přišel ze všech asi nejslabší, i přesto ale mohu celou sérii doporučit.

lenkaabooks
04.12.2017

Peníze, moc, sex, vládnou světem. Ovlivňují lidské životy, zabíjejí, trhají přátelství. A o tom je vlastně celá série. Ale taky je o lásce a v tu věřím.

kalinkacz
29.11.2017

Na závěrečný díl základní trilogie jsem se taaak hrozně moc těšila! Konec druhého byl neuvěřitelný a hrozně moc mě nalákal na ten třetí.... Čekala jsem spoustu zvratů a napětí... Místo toho jsem dostala trapné, ohrané a klišé zápletky, které mě vůbec nepřesvědčily a nějak jsem jim nevěřila... Jo, kniha byla čtivá a některé pasáže byly fakt super, ale oproti předchozím dílům je to pád dolů...

Téra
29.11.2017

Poslední díl hodnotím o něco lépe než ten druhý. Kdo byl vrahem, tak to bylo celkem jasné od začátku. Ono moc na výběr, co se týká podezřelých, nebylo. Ale to mně zas až tak nevadilo, protože se primárně nejedná o žádný thriller. A zrovna ta krimi zápletka mě u knížky držela. Co mi teda vadilo značně, byla Ella a její chování, nad tím jsem nejednou kroutila hlavou a nakonec mi byla vyloženě protivná.

Ditules
27.11.2017

Pro mě má série lehce sestupnou tendenci. Škoda.