Palác lží

Palác lží

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344253/palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.3226

Royalové (3.)

Twisted Palace (2016)

Vydáno:, Baronet

Lucibuska
14. listopadu

Poslední dil mě bavil nejméně, a konec mě zklamal. Už od konce 2.dilu jsem tak nějak tusila jak to skončí, ale nepřijde mi to jako uspokojivý konec. Kniha je čtivá a bavila mě. Ale ne tak jako předchozí díly.

Etule
05. listopadu

Kniha se, stejně jako předchozí díly, skvěle četla. Nabrala trochu vážnější spád, což jí ale rozhodně na čtivosti neubralo. Dokonce i nějaká ta slzička ukápla. Jediné mínus bylo, že jsem tak nějak odhadla, jak to ve skutečnosti bylo. Nicméně i přesto jsem ráda, že jsem knihu přečetla. A vzhledem k tomu, že nechci spoilerovat, nebudu uvádět, co mě trošku zamrzelo. Ale prostě.. fňuk! :(

Fanttastica
04. listopadu

Poslední díl. Konečně jsem se dozvěděla jak to dopadlo. Tenhle díl byl podle mě nejlepší. To napětí ten výsledek prostě to bylo celý dokonalý. Musím si přečíst i další knihy od autorky.

P.ary
03. listopadu

Wau... hodně bylo řečeno, tak proč se opakovat. Bylo to úžasné, napínavé, a tak dál, a tak dál :-) Více zde: http://paryaknihy.blogspot.cz/2017/11/palac-lzi-erin-watt.html

Š.Ala

No konečně... Tento díl je pro mě nejlepší, napínavý... Samozřejmě, že jsme věděli, že to Reed neudělal... ale kdo tedy, když ne on???
Už chápu, proč jsem musela přetrpět druhý díl. Abych si mohla vychutnat díl třetí.
Ella byla bezva, že vlastně vůbec nezapochybovala nad nevinnou Reeda. Reed byl bezva, protože Ellu miloval a nechtěl ji opustit, byl k ní čestný a respektoval ji (i vícekrát za noc :-D ).
No a Ellin otec, to pro mě právě byla celé čtení největší záhada.

Zebra01

Tento díl mě ze série zaujal nejméně, je místy zdlouhavý, a od začátku víme že Reed nic neudělal a přesto se okolo toho točí celá kniha.

Ewik

Fakt hustýý!!!
Ze všech tří dílů byl pro mě tenhle asi nejnapínavější a nejlepší, protože se nejednalo o: "chce mě / nechce mě." Tuhle spoušť jsem musela pěkně zhluboka rozdýchat. Skoro se mi až nechtělo věřit, co všechno se v tak krátkém časovém úseku odehrálo a jaký dopad to mělo na všechny postavy. Dospěly, zvážněly a vyrovnaly se s rodinnými kostlivci. A jestli mě překvapilo rozuzlení? No, jéje, málem mi vypadly oči....

Royaly jsem si neskutečně oblíbila a budu doufat, že se dočkám i vydání dalších dílů o chlapcích Royalových. Takhle by si mě autorka mohla trošku usmířit. :-)

koala

Naprosto nechápu zařazení do "young adult", mě to přišlo pro dospívající děti a mládež celkově nevhodné. Z většiny charakterů mi bylo nanic, tím víc, že se to odehrávalo na střední škole. Asi bych to přenesla spíš do světa showbyznysu nebo modelingu ... tři hvězdy dávám za čtivost.

Klarv

První dva díly jsem přečetla během jednoho dne. U této knihy jsem se musela nutit. Nějak mi to přišlo uměle roztahané. Celkem moc se tam toho nedělo. Ale i tak byly oblíbení hrdinové fajn. Za mě nejslabší díl. Od konce druhého dílu jsem tušila, kdo byl viníkem vraždy a chyběl mi jen motiv. Myslím, že to bylo trochu průhledné, ale to vím i z předešlých dílů, že tato série není nějak moc hlubokomyslná. Ale i tak uměla něčím uchvátit. Teď už nadšení opadlo. Dávám zlatý průměr. 3/5

jaspis

Pro mě nedotaženo do konce - hlavně závěr, jako by se autorka chtěla všeho zbavit a mít to konečně za sebou. Možná je to tím, že následují další knihy o ostatních bratrech, ale prostě pro mě neuzavřeno.

Petra.M

Třetí díl dostatečně zakončil tuto Royalovskou sérii, přišel mi na stejné úrovni jako předchozí dva díly, což vlastně ale není úplně pozitivní, jelikož jsem doufala ve větší drama. Mohlo se konat, ale nekonalo se. Jedná se ale o oddechový dívčí román, nikoli žádnou krimi detektivku, takže to autorce nemůžu zazlívat.

Ttammarra

Na poslední díl jsem se hodně těšila kvůli otevřenému konci u druhého dílu, ale přišlo mi, že se takhle knížka někde dost táhla a že už to nebylo tolik napínavé. Za mě nejslabší díl série, ale i tak to bylo parádní a přečtu si i Eastona jestli vyjde kniha o něm.

Shinstria

Pěkný. Vtáhlo mě to do děje, obzvlášť po tom konci předchozího dílu.. :D Podle mě nejlepší díl z celé série.

fidáš

Super čtení.

lovestory

Musím říct, že po skončení jsem chtěla brečet, že je opravdu konec. Tuhle sérii jsem si jedním slovem zamilovala. Zjišťovala jsem si jestli nebudou další díly a měly by být ještě tři díly, což mě šíleně těší. Určitě sérii doporučuji.

velunka1269

Co dodat. Super ukončení dílů s Ellou a Reedem.

erulka

Celá série se mi velmi líbila. Po dočtení druhého dílu jsem se nemohla dočkat, až vyjde poslední díl. Přečetla jsem ho za víkend. Děj byl napínavý i zábavný. Je ovšem hrozné si uvědomit, jak může být soudnictví prohnilé a že pokud má člověk peníze a vliv, může si zařídit svobodu. A hodně jsem se chtěla dočíst, za kým pálí Easton, docela by mě to zajímalo.

trynitrix

Tak toto byla už trochu jiná - jak detektivka nebylo to špatné docela i napínavé takže dobrý závěr. :-)

susinka

Ufff. No, pěkné! Když budu hodnotit všechny tři díly, tak celkově pecka. Je pravda, že v posledním díle byla Ella taková jiná. Ale to tu už bylo řečeno, nebo spíše napsáno. O nátuře Reeda jsem už psala u druhého dílu, tak se nebudu opakovat.
K postavě Estona, nevím proč, ale pořád si představuji Axla z Průměrňáků. :-D Takže doufám, že se dočkám pokračování..

Žožik

Krásné zakončení této úžasné série. Knihu jsem přečetla jedním dechem, příběh byl velice napínavý a zajímavý. Dost mě štvalo, jak Steve pořád rozkazoval Elle. Pachatele jsem taky odhadla a ten konec knihy - naprosto dokonalý.

DDD

Kniha se mi velice líbila, přečetla jsem ji rychlostí blesku. Nechybělo zde samozřejmě milostné napětí mezi Ellou a Reedem, ale 3. díl obsahoval i "část detektivky". Sama jsem se několikrát přistihla, jak přemýšlím nad tím, kdo by to mohl spáchat. (nechci dávat spoiler pro ty, co ještě nečetli). Nicméně si myslím, že celá trilogie opravdu stojí za přečtení! Mrzí mě, že už je konec, možná bych uvítala "větší" zakončení, ale i tak to byl super příběh. DOPORUČUJI!

Evka3814

Celou sérii jsem přečetla jedním dechem,3 díl napínák. Škoda že není pokračování

LilliBell

Zo vsetkych troch najslabsi diel... pri prvom som ani nedychala, pri druhom sem-tam zivla a treti som sa sa posnazila dokoncit aby som vedela ako to skonci. Cela seria sice velmi vydarena ale slo to uz dole vodou s tym dejom a tymi charaktermi od stredu knihy.

IvankaM

Kniha mi zabrala asi 7 hodin.
Fakt jsem se nemohla odtrhnout. Naprosto úžasné.
Jenom mě chvilkama rozčilovalo, že se Ella prostě neumí za sebe postavit co se Steva týče :D Strašně mě to frustrovalo.
Vraha jsem také uhodla, to bylo více méně jasné.
Za mě prostě skvělá trilogie.

avalonek

To byla naprostá pecka.Kdybych mohla,tak dám deset hvězd.Byla jsem napnutá jak struna celou knihu,pořád jsem přemýšlela,kdo to udělal.Vyborný děj,a úžasný konec.Royalovi mě fakt dostali a zničili.Ale ten konec,s kým sakra je ten East?? Doufám,že bude pokračování a dozvíme se to..Royalovi mají zasloužené místo v mé knihovně..

BarkaS

Bohužel po dočtení jsou rozporuplné pocity ze třetího dílu ještě rozporuplnější. Cedník je míň děravý než logika poslední části příběhu. Co se stalo Elle s půlkou mozku, to jsme se ale my čtenářky bohužel nedozvěděly.

Janpa

Tak zase bomba. Sice pro mě nejslabší díl, ale i tak hodně vysoko. Doufám, že vyjdou i doplňkové knihy. Zvláště pak ta o Eastonovi, protože bych moc ráda věděla, jak to s ním bude dál. Jediný kdo mi vadil, byl Steve. Neskutečně mě rozčiloval už od chvíle, co se objevil. Proto jsem byla ráda za takový konec.

mmmisulka.r

Tady není co dodávat, nepochybně nejlepší série tohoto roku. Každý se tomu diví, je to tuctové a klišoidní, jenže! Naprosto skvěle a čtivě napsané. Tato série nadchne téměř každého, to, co se autorkám povedlo je neskutečné! Dlouho na celou sérii nezapomenu!

Terr_y

Poslední díl jsem přečetla nejrychleji protože mě strašně zajímalo jak to celé dopadne! Líbilo se mi že byl 3 díl obohacen tou kriminální zápletkou a opravdu mě to bavilo byla jsem napjatá jak struna! detektivky moc nečtu a proto jsem vážně netušila kdo by to mohl udělat. Celou sérii hodnotí kladně. Jen škoda že jsme se nedozvěděli víc o Estonovi protože ten kluk se mi vážně líbí a myslím že nejsem jediná :P

BarkaS

Kdyby se to proškrtalo o zbytečné sexuální narážky a scény (zbylo by asi 100 stran), bylo by to opravdu skvělé čtení (pozn. po dočtení: tak do půlky). Asi je to tím, že se na tom podílely dvě autorky, ale je to takové schizofrenní, chvíli ohromná zábava a pak pět stránek k uzoufání nudné. Postavy reagují dost zkratkovitě. Přesto mě tahle série v celku baví, i když jsem si vědomá toho, že ve skutečném světě bych považovala úplně všechny hrdiny za neskutečné blbce.