Pláž v Chorvatsku

Pláž v Chorvatsku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433347/bmid_plaz-v-chorvatsku-EtN-433347.png 4 1508 333

Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku letní brigády: bude pracovat jako hosteska na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina, jejíž bratr Nick je jedním z hostů na lodi. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou, se kterou se seznámil, když na jeho farmě probíhalo focení módy. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia , 2019

Terrez93
16.06.2022 4 z 5

Super oddechovka, to jsem v tehle dobe potrebovala.

Alča25
15.06.2022 5 z 5

Opět příjemná oddechová četba od Julie. Jenou za čas jsou její knížky opravdu pohlazení po duši, i když je to prvoplánová romantika, u které hned od první stránky víte, jak ti dopadne :-)

jana4084
10.06.2022 5 z 5

Opět nemám slov. Moc krásné, příjemné a rychlé čtení. Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout. Bavilo mě prostředí jachty, moře a Chorvatska. Nejvíc mě vytáčela Tara, to bylo něco šíleného :-D, ale jinak jsem se naprosto ponořila do příběhu ️

pogmanka
08.06.2022 4 z 5

I tenhle díl jsem si užila a začetla jsem se lépe než do předchozího, líbilo se mi, jak se ukazovali rozdíly mezi jednotlivými postavami, a hlavní hrdince jsem od začátku fandila, oblíbila jsem si ji, už v díle s Ninou. Přála jsem jí tak, aby konečně byla šťastná.

orangerose
06.06.2022 5 z 5

Knížka mně bavila, pláž v Chorvatsku je nejlépe se čte v létě, má letní atmosféru, je kouzelná, mám pocit jako bych byla na dovolené v Chorvatsku :D

Lavina
31.05.2022 4 z 5

Hezká kniha jako vždy od autorky... Jen taková už opravdu pohádka... Krásné pláže, moře, super číst...

hrabalikoval
31.05.2022 4 z 5

Tak tato kniha mě opravdu bavila! Nemám moc ráda chorvatsko a tak jsem se toho docela bála ale dala jsem tomu šanci. Přece nevynechám jeden díl v sérii. A musím říct že mě to mile překvapilo. Líbilo se mi zpracování formou lodě a tím navštívených více míst. Kniha byla čtiva a přečetla jsem ji šup šup. Už se těším na další díl.

PeťulaV.
28.05.2022 5 z 5

Milá pohodová knížka přímo stvořená na léto a letní dovolenou. Delší dobu jsem teď nečetla, problémy se zády, ale jak se nám všem pomalu blíží dovolené, neodolala jsem téhle knížce o Chorvatsku a musím říct, moc se mi líbila. Je to už druhá knížka od Julie Caplin, kterou jsem přečetla a ani jedna z nich mě nezklamala. Úplně cítíte tu vůni moře i všech možných místních dobrot.. Vnímáte šum vln, narážejících o břeh.. Kocháte se místní architekturou a památkami a večer si vychutnáváte výborné vínko pod oblohou posetou hvězdami.. Na ostrovech Hvar a Brač jsme před lety s rodinou také byli na dovolené, takže o to víc mi tahle knížka byla bližší. Vrátila jsem se ve vzpomínkách zpět a bylo to, jako bych tam teď sama byla. Příběh byl fajn, hlavní hrdinka Maddie moc sympatická, držela jsem jí palce. Je to romantika se šťastným koncem, takže tak, prostě oddychovka. Jako letní čtení určitě doporučuji a pokud máte rádi Chorvatsko, tak o to víc. Autorka má skvělý smysl pro detail a i proto mám její knížky ráda. Dozvíte se spoustu informací o každém z těch míst, o kultuře, tradicích, místní kuchyni.. No už teď se těším na další :-)

Lacie
28.05.2022 4 z 5

5. díl, Maddie a Nick. Maddie je milá a poněkud naivní, podle popisu bych nevěřila, že jí má být 30 let, kdyby představovala osmnáctku, tak to sedí víc. I když s Nickem jim to ladí, tomu se zase veškeré mozkové buňky přestěhovaly do lososových šortek a je docela směšný. V průběhu knihy se to naštěstí vylepší, okolní postavy jsou dostatečně konfliktní, aby o zvraty nebyla nouze a navíc jsou tu i vyložení záporáci, které můžeme nesnášet a přát jim, aby jim jejich záměry nevyšly.
V příběhu tentokrát nejsou lákavé lahůdky, i když popisy Chorvatska z jachty jsou fajn – mnohem lepší, než moje osobní zkušenosti bez jachty :D

Linda007
18.05.2022 4 z 5

Zatím nejslabší díl.

Síma97
17.05.2022 4 z 5

Knihy od této autorky opravdu nezklamou. Příjemná oddechovka, která vás přenese na krásné a prosluněné pláže. Zároveň se dozvíme něco málo o kultuře a samozřejmě jako vždy i o jídle a památkách. Mě osobně zaujal popis jak funguje život na jachtě. Líbilo se mi že hlavní hrdinka nebyla vykreslená jako hubená blondýnka ale je zde ukázáno, že každá žena je krásná. Musím přiznat, že někdy mě opravdu vadilo chování Tary. Jinak knihu hodnotím pozitivně a určitě stojí za přečtení.

LenkaMacak
16.05.2022 4 z 5

Příjemná oddychovka, díky které mi pěkně utekl návrat z New Yorku.

kaczka79
09.05.2022 5 z 5

Další skvělá oddechovka, nejen na dovolenou. Příjemně popsaná destinace, památky, jídlo, výlety... Člověk sice u těchto knih předvídá děj, tyto knihy nejsou pro každého. Ale jako odpočinková literatura, mezi "těžším" čtením, je super.

ewi
05.05.2022 3 z 5

prijemna oddychovka na dovolenku , opat tak trochu turisticky sprievodca po chorvatskych ostrovoch ..

trynitrix
04.05.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila, už jen z důvodu že to bylo u moře které já miluju.
Příběh pěkný klasika oddechovka.

mia.com
29.04.2022 3 z 5

Moc hezka oddechovka, jako vzdy od teto autorky, ale musim ubrat hvezdy za opravdu priserne postavy Tary s Corou, ty me neskutecne vytacely...a Nick to same :D

ivetapl
25.04.2022 4 z 5

Přiznávám, že ze začátku (čtyři kapitoly) jsem se nemohla začíst. ‍️
Pak se to zlomilo a já si knihu užila.
Ke knihám od Julie chodím vždy, když potřebuji ,,ulevit". Její knihy jsou nenáročné, pohodové. Úžasně si u nich odpočinete.

Tady máme příběh Nicka (bratr Niny z Pekárna v Brooklynu) a Maddie (kamarádka Niny)... Přiznávám, že jsem Nicka chtěla profackovat aby se probral, Taru bych nejraději hodila přes palubu a zbytek posádky asi taky. Strašně se mi líbilo, když byly Nick a Maddie v zátoce Tajna. A Mad by nebyla ženská, kdyby ke konci neutekla bez vysvětlení.
Více vám neřeknu. Ty knihy je potřeba si přečíst. Zvlášť, pokud jste romantická duše.

ivousekk
24.04.2022 5 z 5

Vyborna oddychovka! A to prostredi chorvatskych ostrovu, parada, tresnicka na dortu. Jestli hledate neco na relax a co dycha letni pohodou, rozhodne sahnete po tomto dilu. Za mne asi nejlepsi ze serie.

Verrrunka
10.04.2022 4 z 5

Asi nikdo nečeká, že to bude nějaká sofistikovaná literatura, u každého dílu se opakuju, je to prostě jednoduchý, příjemný čtení, který mi v současným stavu mojí mozkový kapacity absolutně vyhovuje. :)

Amneris
08.04.2022 5 z 5

Pláž v Chorvatsku je druhou knihou, kterou jsem od autorky četla. A ani tentokrát mě nezklamala. Prostředí luxusní lodě, sympatická hlavní hrdinka, romantický příběh, a to vše zasazeno do Chorvatska na ostrovy Brač a Hvar, které jsem před několika lety navštívila. Mám chuť tam zase vyrazit a užívat si letní pohodu a úžasně modré moře. Těším se na další díly Romantických útěku :-)