Pekárna v Brooklynu

Pekárna v Brooklynu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/bmid_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4 1984 453

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

iveta0549
03.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Knížka byla pěkná, ale první díl Kavárna v Kodani se mi líbil více. V tomto díle to bylo takové to klišé, když muž, který nechce vztah se najednou změní a zamiluje se.

Tereza035
29.12.2020 5 z 5

Pekárna v Brooklynu, byla první kniha ze série Romantické útěky , do které jsem se pustila a naprosto si ji zamilovala. Autorka píše velmi čtivě a nenuceně. Celkově příběh krásně plynul a knížka se četla rychle, což určitě způsobuje velké množství přímé řeči, což mám moc ráda. Velmi mě bavilo poznávání města, které bylo velkou součástí příběhu a rozhodně mě to přesvědčilo o tom, že bych se do New Yorku někdy ráda podívala. Taky bych vypíchla hlavní postavy a jejich sympatičnost, hlavně Sophie měla skvělý charakter. Rozhodně tu nechyběla romantická linka a chemie mezi páry. Velké plus pro mě byl konec, který byl naprosto kouzelný.
Pokud hledáte svižnou oddechovku, plnou dobrodružství, pečení a romantiky, určitě se do knížky pusťte. Já už se moc těším na další díly ze série.

happy-smile
20.12.2020 3 z 5

Příjemný román pro ženy, určitě nebudete přečtení litovat. Sem tam se zasmějete, kniha dobře plyne. Hodnotím pouze třemi hvězdičkami, protože mi ze zatím 4 přečtených knih této autorky přijde nejslabší.

Evaho73
20.12.2020 3 z 5

Oddýchová jednohubka, ktorá sa ľahko číta vzhľadom na jej nenáročný príbeh.
Prvá kniha zo série "Kaviareň v Kodani" bola aj z môjho pohľadu lepšia, lebo obsahovala viacej cestopisných prvkov. V tejto časti sa skôr riešili vzťahové záležitostí a opísaná atmosféra prostredia nemala na mňa až taký strhujúci účinok, ako to bolo v predchádzajúcom prípade.
Na každý pád odporúčam ako relaxačnú literatúru, ktorá okrem hlavnej zápletky, čitateľovi trochu priblížuje mentalitu a spôsob života obyvateľov New Yorku.

Evka27
19.12.2020 4 z 5

Není špatné,že čtu knihy Julie Caplin v opačném pořadí. Mají určitě vzestupnou tendenci. Teď se těším do Kodaně.

AndreaP.
17.12.2020 5 z 5

Perfektní a nenáročná oddychovka. Kniha se mi moc líbila, dala mi přesně to, co jsem od ní čekala.

anibeni
13.12.2020 3 z 5

Tohle bylo o dost slabší než první díl, Kavárna v Kodani. Sice to bylo příjemné oddychové čtení, ale to je tak asi vše..

AAndulka
09.12.2020 5 z 5

Skvělá oddychovka. V hodně věcech podobná prvnímu dílu této "série", nicméně to ničemu nevadí, neb tyto příběhy mají jen uvolnit a potěšit, nic víc a nic míň a přesně tohle kniha splňuje. ????

lenka7348
09.12.2020 3 z 5

Upřímně jsem byla spíše zklamaná než nadšená. Po všech těch pozitivních recenzích jsem asi očekávala něco jiného. Při čtení jsem si připadala jako na horské dráze, kdy jsem si říkala "jo, super, chci víc", a za chvíli "chjo, kdy to jen skončí". Ne že by mě kniha vyloženě nebavila, ale taky mě úplně nestrhla. Pravděpodobně ale dám autorce ještě šanci a něco si od ní přečtu.

Raislin
30.11.2020 5 z 5

Krásný příběh na zimní večery. U krbu a se sklenkou vína! Čtivé. Stále se mi, ale nejvíc líbí Kavárna v Kodani. Nevím čím to je. Možná, protože to byla první kniha, kterou jsem od autorky četla.

Lucie_1986
27.11.2020 5 z 5

Plny pocet jako u prvniho dilu. Knihy teto autorky se tak hezky ctou :-) Od zacatku sice vite, jaky bude zaver knihy (to uz proste u tohoto typu knih casto byva), nicmene se tesite na kazdou chvili, kdy ke knize zasednete.

cerna7151
23.11.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Super oddychovka.

Matilda
20.11.2020 3 z 5

Zatímco Kavárna v Kodani se mi líbila, tuhle jsem ani nedočetla.

Barush64
16.11.2020 4 z 5

Dva krásní bohatí dědicové makají 12 hodin denně, aby po práci ještě pekli muffiny a po nocích se oddávali vášnivé lásce. Je to blbost, ale krásná, splňující mé požadavky na tento druh literatury.

splaty
12.11.2020 2 z 5

Jednoduchá oddechová kniha, kterou jsem vybrala ke zvolnění mezi hlubšími žánry. Pokud od knihy neočekáváte nic víc, než romantický příběh s předem jasným závěrem, jste nejspíš na správné adrese.

Marta1996
11.11.2020 5 z 5

Krásné, knihy od autorky jsou super, milé a hlavně plné romantiky a sebepoznání

julka4940
11.11.2020 5 z 5

Oproti prvej časti o málinko slabšia, ale opäť krásna oddychová kniha :)

vekkr
10.11.2020 4 z 5

Normálně bych řekla, že je kniha rozvláčná - na straně 220 se poprvé políbí. Jsem ale celé dny ve skafandru, takže nic náročného bych určitě nedala, takže tohle je asi jediné co jsem v této situaci zvládla.

Acnaj
07.11.2020 5 z 5

Krásný, milý, čtivý a romantický příběh do pošmourných podzimních dní... I když některé zvraty byly předvídatelné, uměla mě kniha i překvapit.

Saraken
01.11.2020 5 z 5

Velmi pekne napisana kniha :) uzasna oddychovka ktora ma chytila za srdce ... a tie dobroty ????