Rodina odvedle

Rodina odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466665/mid_rodina-odvedle-H6W-466665.jpeg 4 460 149

Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vidí. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou…? Jednoho dne se do sousedství přistěhuje Isabelle a okamžitě vzbudí zvědavost celého okolí. Proč je svobodná? Proč si dům jen pronajala, proč si ho nekoupila jako všichni ostatní? Kde vlastně pracuje? Essie a Isabelle se velice sblíží a začíná být jasné, že Isabellino přistěhování nebylo jen pouhou náhodou. Na světlo se postupně dere šokující tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Family Next Door , 2018

Dandulka
01.03.2021 5 z 5

Skvěle rozehraný příběh několika rodin. Jak je vidět, zdání může často klamat. Doporučuji k přečtení, zvláště v této zvláštní době.

veronika9761
06.02.2021 3 z 5

Pomerne neutesena sonda do hlubin predmestskych matek.

Makkys
31.01.2021 3 z 5

Tohle bylo fajn čtení. Nic náročného. Knížka ma krátké kapitoly takže se to rychle a dobře četlo. Příběh byl zajímavý a plný tajemství. Jen škoda že autorka asi +-100 str před koncem odhalila to tajemství a už to nebylo tak napínavé, ale byl to docela šok. V knize je několik příběhů (rodin) a každá ma svoje tajemství a je pěkné jak si nakonec uvědomí co je v životě důležité. Konec knihy mě překvapil na mě to bylo až moc v klidu vyřešené. Oddechová a nenáročná kniha

evin84
02.01.2021 5 z 5

Fajn poctěni. Připomnělo mi to trochu Sedmilharky.

Toňula
29.10.2020 4 z 5

Takový příjemně čtivý román poskládaný z příběhů několika žen žijících blízko sebe,navenek bezproblémových, za zdmi svých domovů ukrývající svá tajemství, slabosti a nedokonalosti vztahů, které jsou postupně rozkrývány, aby je v závěru posílily a sblížily s ostatními.

Lejdus
10.10.2020 4 z 5

Zajímavé téma a různé zápletky, které život přináší. Moc dobře se kniha četla. Nelituji, že jsem si ji pořídila do své knihovničky.

Kwacenka123
21.09.2020 3 z 5

Na knížku jsem natrefila náhodou a kupodivu se mi četla hezky. Nemuzu říct, že bych z ní byla nějak odvařena, ale příběh to mělo zajímavy. Četla se hezky a sama

denča1000
16.09.2020 5 z 5

Celkově to byla poklidná kniha s příjemného prostředí předměstí, kde bydlí rodiny ovšem každý z nich má své tajemství, ale psycho nebo extra Thriller. Spíš bych řekla takový nevinný klidný Thriller.

Kniha se mi líbíla a byla zajímavá.

Heli20
09.09.2020 5 z 5

Mně se kniha moc líbila.Zajímavý neotřelý příběh.

terimila
31.08.2020 3 z 5

Slušná oddychovka s kusem napětí, po níž jsem šmátla náhodou v knihovně v polici právě vrácených knih. Obvykle mě tyhle "rádoby dramata šťastnejch předměstskejch rodinek" děsně otráví a zklamou; tady se to nestalo. I když to bylo plný mrňat, který nemusím, neměla jsem touhu to zavřít; asi proto, že ty matky se nechovaly podle manuálu knižních trapných matek (všecko musejí mít super, protože to jsou nablýskané povrchní kachny... to tahle parta mamin fakt nemá). Pročež dobrý.
Napětí taky fungovalo. Brzy bylo jasné, o co jde, a já se přistihla, že si střídavě děsně přeju, aby to nebyla právě tahle z tří rodin, protože další a takovouhle ránu už jsem jim nepřála. Rozuzlení bylo nakonec celkem překvapivé; nečekala jsem to. Oceňuju a můžu s klidem doporučit.
Váhala jsem mezi třema a čtyřma. Ale na čtyři by to asi chtělo trochu víc hloubky a závažnosti, tohle byla jen jednorázová příjemná oddychovka. Navíc ten závěr byl na můj vkus ve všech směrech až moc růžovoučkej, což nemusím. Ale bylo to pohodový čtení, fakt.

Pajic21
23.08.2020 4 z 5

Tahle knížka mne velmi příjemně překvapila. Moc hezké čtení!

ctenarkaEva
04.08.2020 4 z 5

Kniha se mi četla dobře, krátké kapitoly rychle odsýpaly, jen jsem se ze začátku trochu ztrácela ve jménech. Připomínala mi knihy Liane Moriarty. O thriller se ale opravdu nejedná. Spíš taková oddychovka o životě několika rodin a o jejich tajemstvích.

Nunynka
31.07.2020 5 z 5

Mě kniha pohltila. Bavila mě od začátku do konce. Byla napínavá a plná zvratů. Samozřejmě kdo čte knížky tohoto žánru,tak ho může při čtení napadnout,to už jsem někde četl. Ake i přesto,tam dala autorka něco nového.

lištička123
21.07.2020 2 z 5

Chtěla bych o této knížce říct něco více pozitivního, ale čekala jsem víc. Chtěla jsem ji i odložit a nedočíst, ale dala jsem jí šanci. První půlka byla celkem nudná, konec to malinko vylepšil.

Leniiis
30.06.2020 4 z 5

Ze začátku jsem se trochu ztrácela v postavách a jménech, ale jakmile jsem se zacetla už to šlo samo.
Co napsat. Knížka nebyla vubec špatná, ale taky nečekejte takovou tu propracovanou detektivku u které nebudete moct napětím dýchat..taková průměrná knížka, ale četla se dobře.

Stani95
23.06.2020 2 z 5

Oddychovka, která se fajn četla, ale zázraky se nekonaly. Příběh je hodně prvoplánový- několik rodin v sousedství, které na první pohled vypadají ideálně, se uvnitř potýkají s problémy (nevěra, poporodní deprese). Několik situací mi přišlo naivních a nelogických. Nesedl mi ani happyend na závěr.

klarinka9974
16.06.2020 5 z 5

Knihu jsem si půjčila od kamarádky a nemůžu si stěžovat. Jasný není to žádný mega thriller, v ději není žádné velké drama a ani se nenajde mrtvola ale bylo to něco jako Fáma a mě to bavilo. Pořád jsem čekala kdo je ten hlavní adept v celém tom ději a nakonec mě to mile překvapilo. Bylo tam hodně osob, takže jsem někdy musela i přemýšlet nad tím kdo je kdo ale pak už to jde samo. Kniha se skvěle čte, za dva dny jsem ji měla přečtenou a ani trochu jsem se nenudila. V každé rodině se dělo něco a spíš je to takové romantické drama ale skvěle napsané.

PeM
05.05.2020 1 z 5

Nic pro mě.... prostě takové "zoufalé manželky"....hvězdu za to, že jsem to dočetla ;-).

anája
19.04.2020 5 z 5

Kniha byla super, připomněla mi Fámu. Mám tyto typy knih ráda.Bylo to takové ženské napínavé a dojemné poctenicko.

JaKa1974
01.04.2020 5 z 5

Čtivá kniha, hodně jmen, ze začátku jsem se trochu ztrácela, ale zajímavý příběh, krásný konec.