Rodina odvedle

Rodina odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466665/mid_rodina-odvedle-H6W-466665.jpeg 4 460 149

Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vidí. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou…? Jednoho dne se do sousedství přistěhuje Isabelle a okamžitě vzbudí zvědavost celého okolí. Proč je svobodná? Proč si dům jen pronajala, proč si ho nekoupila jako všichni ostatní? Kde vlastně pracuje? Essie a Isabelle se velice sblíží a začíná být jasné, že Isabellino přistěhování nebylo jen pouhou náhodou. Na světlo se postupně dere šokující tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Family Next Door , 2018

Kočička911
24.07.2019 4 z 5

Čekala jsem od knihy trochu víc, ale nakonec jsem spokojená..
Je to takové lehčí čtení.. Přišlo mi to jak seriál Zoufalé manželky..
Paničky, dětičky, problémy, předměstí a jedna osoba co tam nezapadá.

Ivulka432
17.07.2019 5 z 5

Za mě mohu jen doporučit. Přečteno během 24 hodin - je to čtivé, nutí to číst dál a dál. Jeden citát z knihy: "Lži už jsou holt takové - plazí se jako plevel, až jednoho nakonec zardousí." Myslím, že každý z nás se v nějaké postavě na určitou dobu "najde".

Awča
09.07.2019 5 z 5

Knihu jsem dostala darem, asi bych si ji sama nevybrala, a byla by to velká škoda. Líbil se mi způsob vyprávění očima různých postav. Z popisu zdánlivě nudné idylky se vyklubalo celkem napínavé čtení, takové rozuzlení jsem nečekala.
Prima knížka na letní dny, spíše pro ženy :-)

Knižní střípky
08.07.2019 5 z 5

Příběh jsem dočetla v jednu v noci, což jasně napovídá, že toto byla hoooodně dobrá kniha, kterou jsem i přes pokročilou hodinu prostě dočíst musela.
Máme zde předměstí australského Melbourne, kde žijí převážně mladé rodiny s malými dětmi. Všichni jsou úspěšní, netrápí je finanční potíže, žijí navenek svůj "americký sen" ve slunné Austrálii. Ovšem stejně jako i v reálném životě není všechno zlato, co se třpytí. A tak i naše hlavní hrdinky Essie, Fran a Ange, i když mají na první pohled vše, co ke spořádanému životu patří, mají spoustu starostí. Čemu všemu musí čelit nechci konkretizovat, abych Vás neochudila o čtenářský zážitek z této knihy.
Je to má již druhá přečtená kniha od paní HEPWORTH a mohu opět jen a jen chválit.

zuzana2599
06.07.2019 4 z 5

Ano, jak napsala Šánka, je to příběh rodinný, o problémech ve vztazích, a o tajemství, které vyplouvá na povrch po mnoha desítkách let. Příběhů podobných tomuto je hodně, ale to mi vůbec nevadilo. Každá kniha je přece originál. Příběh se dobře četl, probudil mou zvědavost a na závěr jsem se dočkala i překvapení. Dobré to bylo !!

Šánka
05.07.2019 4 z 5

Pokud vás zajímá, co se děje za zavřenými dveřmi tří manželských párů, jaká skrývají tajemství, pusťte se do této knihy. Jestli vás pobavily všechny ty Dokonalé přítelkyně, Přátele měj nablízku, Mlčenlivé ženy (mohla bych jmenovat dál..., ale stačí :-)), je to příběh pro vás. Je o vztazích, kostlivcích ve skříních a životních situacích, jež asi může zažít každá rodina.
Těchto knih je v poslední době mnoho, mě baví někdy více, jindy méně, ale baví. Nějaký větší napínák ale nečekejte a thriller to skutečně není. Nicméně kniha se čte dobře a v závěru i to překvapení přijde. Za mě spokojenost.

Pípasek
30.06.2019 5 z 5

Super čtení se zajímavou zápletkou

Ajuszka
29.06.2019 5 z 5

Víte co?Tohle bylo boží.Vyřadila bych to z kolonky thriller a přidala mezi romány na způsob zoufalých manželek.Ale fakt bomba.Kniha se dobře četla,díky krátkým kapitolám,příběh byl zajímavý a hlavně s happy endem,který nesmí v žádném románu chybět. Určitě si ji přečtěte!

Lkomrska
26.06.2019 2 z 5

Kniha byla dobře napsána, četla se sama,ale chyběl mi tak trošku ,, šmrnc,,. Bylo to takové nijaké.