Rodina odvedle

Rodina odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466665/mid_rodina-odvedle-H6W-466665.jpeg 4 463 463

Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vidí. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou…? Jednoho dne se do sousedství přistěhuje Isabelle a okamžitě vzbudí zvědavost celého okolí. Proč je svobodná? Proč si dům jen pronajala, proč si ho nekoupila jako všichni ostatní? Kde vlastně pracuje? Essie a Isabelle se velice sblíží a začíná být jasné, že Isabellino přistěhování nebylo jen pouhou náhodou. Na světlo se postupně dere šokující tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Family Next Door , 2018

Januli
17.09.2019 3 z 5

Nemyslím, že je to až taková pecka. Pribehy žen z jedné ulice...radoby zoufalky. Ani jeden z osudů žen mě nikterak nenadchnul. Možná Essie, ale jen, že byl zajímavý a nevšední. Závěr? No je jaký je...

L.Helena
17.09.2019 5 z 5

Knížka se mi opravdu líbila. Už po pár kapitolách jsem si říkala, že má úplně atmosféru seriálu Zoufalé manželky, a jak se tak dívám na ostatní komentáře, nejsem sama. Zpočátku se zdálo, že je to takové vyprávění o běžném životě rodin na předměstí, ale postupně se začaly na povrch dostávat různá tajemství, až z toho byl pořádný kostlivec ve skříni v každé z rodin.
Sice není úplně na pět hvězdiček, ale dávám plný počet, protože si myslím, že si zaslouží dostat se do červených čísel (dnes je to 78%).

Agida
14.09.2019 3 z 5

Nebylo to špatné čtení, ale čekala jsem víc. Že začátku mnoho postav, takže jsem se špatně orientovala, kdo ke komu vlastně patří. Hodně mi to připomínalo Sedmilharky od Moriarty. Celkově nenadchne, neurazí...

romika
11.09.2019 4 z 5

Kniha se mi libila,četla se dobře,trochu podobné L.Moriarty a jedné z jejích prvních knih,ale bavilo mě to,čekala jsem jiný vývoj událostí,co se Isabelle týče,takže mě příjemně překvapila.

kanitsuj
11.09.2019 2 z 5

Zpočátku (v podstatě bohužel až dvě třetiny knihy) mne příběh zoufale nebavil - vůbec jsem se neorientovala v tom, kdo je kdo a o co vlastně půjde. Očekávala jsem napínavý thriller a dostalo se mi několika příběhů sousedek z předměstí. Zápletka nebyla dech beroucí a se zpracováním většiny témat jsem se už v nějaké (většinou mnohem důslednější) podobě setkala. Snaha o dojemné zakončení v tomto případě vyzněla na prázdno. Jako by se čtenáři pouze potvrdilo to, co si celou dobu odmítal připustit - že už se žádné překvapení v tomto případě konat nebude:-)

plamínek21
08.09.2019 2 z 5

Rádoby Sedmilhářky a Zoufalky. Ale bez šťávy a jiskry. Nudné béčkové čtení. Kniha se může líbit čtenářkám, které mají rády romantické a trochu zašmodrchané romány.

zdehan
08.09.2019 5 z 5

Pěkná kniha líbila se mi a stojí za přečtení.

Mandlevest
07.09.2019 5 z 5

Tak tahle kniha se mi líbila velice. Jako bych se knižně přenesla do mnou oblíbeného seriálu Zoufalé manželky. Téma nikterak objevné, ale opravdu velmi čtivě, inteligentně zpracované. Ani chvíli jsem se nenudila a tak odpouštím, za mě trošku rychlou jehlou ušitý, konec. Určitě doporučuji začíst se do, na první pohled, bezproblémového života tří kamarádek, do kterého vstupuje čtvrtá žena, která razantně zamíchá kartami a vše je najednou jinak. Výborné čtení.

koki.veru
06.09.2019 5 z 5

Příjemná knížka, zajímavý příběh a zajímavé zápletky. Každá postava měla něco do sebe a každá si prožívala svůj příběh a své problémy.

SakuraLuci
26.08.2019 3 z 5

Nebyl to špatný příběh, ale něco jsem v něm postrádala. Nejdříve se mi pletli postavy, pak jsem si připadala jak u zoufalek.. neurazí, nenadchne

Hope80
23.08.2019 4 z 5

Do strany cca 50 to pro mě bylo slabší a nemohla vůbec zacist, ani moc nebavilo, poté se děj rozjel,ale nebylo to tak úplně ono...Též se chvilku pletly postavy...

dee7
20.08.2019 4 z 5

Pěkné čtení, dobře napsáno, ale.. já nevím, něco tomu prostě chybělo. Není to thriller ( napětí je tam minimálně ), navíc jsem ze začátku měla chaos v postavách a které dítko ke komu patří :-) Jak už zde bylo několikrát zmíněno, trochu jako "Zoufalky".
Dobré.. jen tomu něco .. nevím co...

bookcase
17.08.2019 5 z 5

Líbilo se mi, opravdu něco jako Zoufalky, ocení to čtenářky Liane Moriarty. Čtivé, mělo to zlověstnou atmosféru, nic nebylo takové, jak na první pohled vypadalo.

HaHa11
17.08.2019 4 z 5

Do tří čtvrtin velmi povedené čtení, pak to začalo drhnout. Závěrečné defilé znovunalezení a odpuštění bylo už trochu za hranicí uvěřitelnosti. Zaokrouhluji směrem nahoru na 4.

reňa30
15.08.2019 3 z 5

Dobrý román pro ženy...skvěle se četl

zulvisek
12.08.2019 4 z 5

Ze zacatku opravdu parada,cetla jsem jednim dechem,kniha velice chytlava.Ke monci uz jsem tak nadsena nebyla,uz mi to prislo dost pritazene za vlasy.Vsude nevera,babicka unesla i vnucku atd.
Nejradeji bych dala tri a pul hvezdy,ale to nelze,tak kvuli bezvadnemu rozjezdu volim 4

Renatecka
07.08.2019 3 z 5

Zhruba do půlky jsem se trochu ztrácela v postavách. Pak to začalo být dost napínavé, takže poté přečteno během pár hodin. Dobrý, zajímavé, dalo se to.

cleopatra11
06.08.2019 5 z 5

Mě se tedy kniha moc líbila.Mělo to švih, mělo to spád.

Ivuska.09
28.07.2019 3 z 5

Souhlasím s tím, že příběh připomíná Zoufalé manželky. Bavil mě, byl čtivý a je to jedna z knih, kterou nebudete chtít odložit. Celkově mi však v zápletce ještě něco chybělo, nějaké lepší souvislosti nebo více šokoující zvrat. Za přečtení ale kniha stojí.

Bisdog
24.07.2019 1 z 5

Čekala jsem od knihy více , bez napětí ,ale dočteno .