Rodina odvedle

Rodina odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466665/mid_rodina-odvedle-H6W-466665.jpeg 4 460 149

Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vidí. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou…? Jednoho dne se do sousedství přistěhuje Isabelle a okamžitě vzbudí zvědavost celého okolí. Proč je svobodná? Proč si dům jen pronajala, proč si ho nekoupila jako všichni ostatní? Kde vlastně pracuje? Essie a Isabelle se velice sblíží a začíná být jasné, že Isabellino přistěhování nebylo jen pouhou náhodou. Na světlo se postupně dere šokující tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Family Next Door , 2018

Emma27
31.08.2022 3 z 5

První čast se táhla ,pak se to celkem rozjelo a konec byl v celku zajímavý .

elisa194
18.08.2022 3 z 5

Člověk si musi zvyknout na prolínání příběhů. Autorka se snažila udělat napínavou zápletku, ale bohužel se ji to moc nepodařilo. Až teda na jeden okamžik překvapení. Za me slabší průměr...

ivusse
13.08.2022 3 z 5

Závěr super, jinak celkem nuda.

harena
06.08.2022 4 z 5

Zpočátku to je spíš běžný příběh čtyř mladých rodin, který se dobře četl, postupně se na povrch dostávají různá tajemství a na závěr nám spisovatelka přeci jen připravila malé překvapení. Čtivá romanťárna na léto - spíše pro ženy.

Pavlína2019
27.06.2022 4 z 5

Ano, také jsem čekala thriller, ale kniha je jiného typu - i tak - bavila mě.

Zajímalo mě, co bude dál, jak se osudy rodin vyvinou, jestli nepřibyde skutečné akční napětí - ale v pohodě, jsem spokojená, četla se mi dobře, napsaná je sympaticky, provedení knihy také příjemné.

A hlavní zápletka zajímavá.
Doporučuji.

Dandy1
27.06.2022 2 z 5

První půlka byla hodně nudná. Závěr knihy dostal spád a děj, ale celkový dojem z knihy už zůstal špatný.

Youn@n
15.06.2022 3 z 5

Příjemná kniha. Aj bych si na konci poplakala. ️

lenkavildomcova
12.06.2022 5 z 5

Trochu jsem se ztrácela v postavách. Ale nakonec se mi to líbilo.

Lucc93
07.06.2022 4 z 5

Čekala jsem thriller, jednalo se ale spíš o příběh paniček z předměstí. Ale bavilo mě to, hezká zápletka.

monulam
06.06.2022 5 z 5

příjemné letní čtení.+

dencazrnu
05.06.2022 3 z 5

Kniha určitě nebyla špatná, ale rozhodně ji nemůžu řadit mezi top thrillery, které jsem četla :-) Mám ráda "příběhy ze sousedství", ale třeba taková Shari Lapena mě dokáže zaujmout více, než tomu bylo u této autorky. Každopádně knize se nemůže odepřít čtivost a díky krátkým kapitolám děj ubíhá rychle. Občas jsem se trošku motala v postavách, ale to je u mě celkem běžné, takže to nedávám za vinu knize, ale spíš mojí děravé hlavě :-D Další knihy od autorky si určitě přečtu, ale jak říkám, četla jsem už lepší knihy :-) Celkově bych to viděla tak na 3,5 hvězdičky a jsem zvědavá, jaké budou další knihy.

putpuda
04.06.2022 3 z 5

Mě to bavilo a dobře se četlo. Už to tu někdo psal, ale musím říct, že jsem si přišla jako na Wisteria Lane ...je to takový mix zoufalek a sedmilhářek;)
Jen ke konci jsem čekala větší drama. Dávám 3 a půl *.
Hodná sestra se mi líbila víc a už se těším na Tchýni :)

Jiitush
28.05.2022 2 z 5

Nejslabší kniha od autorky, absolutně se to nemůže rovnat 'Hodné sestře' a 'Tchýni". Tahle mě nudila, přišla mi dost o ničem, pochybuju, že si za měsíc budu pamatovat, o čem kniha byla. První dvě zmíněné knihy ale doporučuji všemi deseti!

Pavlnka
27.05.2022 5 z 5

Mi se kniha líbila hodně. Krátké kapitoly, rodiny a jejich problémy. Za mě super. Trochu mě mate nízké hodnocení.

berila
14.05.2022 3 z 5

Ale jo, nebylo to špatné. Dobře se to četlo, taková nenáročná oddychovka.

Murasaki
11.05.2022 4 z 5

Komentář ke knize píšu měsíc po její dočtení a upřímně.. Dalo mi chvíli zabrat, než jsem si vzpomněla, co se v knize všechno stalo, o čem pořádně byla. Ale dá se říci, že to byla prima oddechovka, kterou rychle slupnete, ale v hlavě vám neulpí.

Čtenářka73
19.04.2022 3 z 5

Po „Hodné sestře“ jsem měla chuť na další knížku od této autorky. Nebylo to špatné, ale tak trochu červená knihovna. Řadím do žánru letních oddechovek, které si za pár dní nebudu pamatovat.

petula22
17.04.2022 3 z 5

Taková jednoduchá oddechovka, nepřekvapí ani nezklame.

Michelle.Bee76
11.04.2022 3 z 5

Od začátku do konce jsem měla pocit, že čtu knižní předlohu seriálu "Zoufalé manželky". Kniha mě ničím neuchvátila, ale ani zásadně nezklamala. Bylo to takové pohodové čtení před spaním. Po přečtení ve mně kniha zanechala příjemný pocit, protože se vše uzavřelo a vyřešilo. Ráda si od autorky zkusím ještě něco přečíst. Knihu hodnotím jako průměr - tedy 3*.

MiraRunaway
17.02.2022 3 z 5

Oceňuji krátké kapitoly. Polovina knihy je popisem únavné péče o malé děti a vykreslení tří rodin. Docela nuda. V druhé polovině se konečně něco dělo. Příjemné čtení ale tuším, že děj bude brzy zapomenut.