Zloba

Zloba https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280204/bmid_zloba-KVg-280204.jpg 5 2395 610

Robert Hunter série

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

An Evil Mind , 2014

radka73
26.03.2016 5 z 5

Bezkonkurenční! Už, aby zase něco napsal a vydal!

petrzel
25.03.2016 5 z 5

Pro mě zase jednička to se prostě čte samo. Akorát pořád přemýšlíme s přítelem ,že pan spisovatel nemůže být asi úplně normální.

cedos
22.03.2016 5 z 5

Naprostá změna stylu a pojetí avšak s výborným výsledkem. Velmi se mi líbila eskalace děje ve chvíli, kdy to vypadalo, že už všechno vím. Velice oceňuji, že je kniha napsána "jina" a pan Carter nepodléhá sterotypu. Pravdou je, že detailní popisování hrůzných situací je někdy až děsivé ....ale takhle to asi v reálu je. Knihu doporučuji.

Barbarka_CZ
21.03.2016 4 z 5

Dějově asi nejslabší Carterovka, ale zanechala ve mně hluboký dojem. Zejména když si člověk uvědomí, že tohle se opravdu stalo...

seva77
19.03.2016 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila, zezačátku jsem měla strach, že se mně nebude bavit vzhledem k začátku děje, ale opak byl pravdou, nemohla jsem se od této knihy odtrhnout, prostě super. Nemohu se dočkat další knihy od tohoto autora.

jaste
15.03.2016 5 z 5

Uzasna kniha, autor opet nezklamal. Jsem rada, ze vystoupil z ramce, ktery pouzival u predchozich knih.

teja1864
13.03.2016 5 z 5

Úžasné, Chris Carter opět mile překvapil. Knihu jsem hltala od prvního do posledního písmenka ... Toto je druhá kniha,kterou jsem přečetla a neskutečně moc se těším na další díla, která mi padnou pod ruku ! Mohu maximálně doporučit. :-)

biki
13.03.2016 5 z 5

Autor v knize dokonale využil svou původní profesi - jedná se zde o děsivý náhled do duše (dá-li se to tak nazvat) sociopata, sériového vraha, před kterým může Hannibal Lecter jen zahanbeně smeknout.

michaela0593
10.03.2016 5 z 5

Chris Carter opět nezklamal.

atanas666
04.03.2016

Vynikající thriller ve kterém je vše jak má být. Hodně dobře napsaná knížka.Doporučuji