Zloba

Zloba https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280204/bmid_zloba-KVg-280204.jpg 5 2405 611

Robert Hunter série

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

An Evil Mind , 2014

Mudry
20.03.2020 5 z 5

V tomto díle Carter zjevně změnil svůj modus operandi a já se vlastně vůbec nemůžu rozhodnout, jestli se mi to líbilo víc nebo mín´. Nicméně i tak opět přečteno jedním dechem, takže nemohu jinak .... zase pět hvězd.

siginek9
17.03.2020 5 z 5

Ja ho proste zboznuju ..... Fakt umi psat, tak , ze se taji dech, ze se bojite, tesite, tresete a tesite se na kazdou dalsi stranku a pritom se bojite te posledni ....... za me 1000x ANO

martinaandulka
08.03.2020 5 z 5

Další v pořadí Carterovka a opět dost napínavé,brutální,vyšinuté a překvapující.

Hell_Rihova
06.03.2020 5 z 5

U téhle knížky jsem byla skoro od začátku hned naštvaná, protože jednání jedné z hlavních postav mě opravdu vytáčelo, ale přesto to k příběhu pasovalo. Tento díl mi přišel zapeklitější, než předchozí, ale užila jsem si ho. Příběh byl propracovaný i do těch nejmenších detailů. Autor nás napíná a na konci přijde rozuzlení a vše do sebe zapadne. Byla jsem napnutá a místy i dost překvapená.

Ilirea25
02.03.2020 5 z 5

Tohle byl úplně jiný Carter. A bavil mě sakra hodně. Konečně vyšel ze své šablony. Jde to psát i jinak.

Vlak7
01.03.2020 5 z 5

Hodně mi tato kniha připomínala stylem Kepplera a jejich Joonu. Svižné, napínavé, výborné!

Art82
23.02.2020 5 z 5

Prostě další hezká detektivka. Drsná Hantrovka k tomu není co dodat.

renataab
21.02.2020 5 z 5

Napínavé a čtivé od začátku do konce, v knize nejsou žádná nudná místa, pořád se něco děje. Nad moje očekávání výborná kniha.

hana4834
19.02.2020 4 z 5

Napinava kniha od začátku do konce a naprosto odlišná od všech knih co jsem zatím četla od autora

Zuzanka46
18.02.2020 5 z 5

Detektivek jsem přečetla už hodně, ale tohle bylo opravdu něco! Naprosto skvělé čtení, které se tak liší od ostatních dílů s Robertem Hunterem. Všem doporučuji! Tohle si zaslouží víc než pět hvězd.

Mateska123
12.02.2020 5 z 5

Napínavá kniha od začátku do konce skvělé čtení jedním dechem.

Dušanskej
10.02.2020 5 z 5

Dalsi super kniha ktera se velmi dobre cte a je napinava od zacatku do konce

Juvka
05.02.2020 5 z 5

Tohle je vážně krimi thriller. Od začátku knížky Vás to vtáhne do děje. Nikdy nevíte co přijde. Každá kapitola končí tak, že čtenář chce vědět jak to bude dál a proto ho nutí číst pořád a pořád. Knížku opravdu můžu doporučit.

pastelka53
03.02.2020 5 z 5

Jedinečný díl ze série Roberta Huntera ...
Dostala se nám možnost nahlédnout do Robertovi třinácté komnaty a dozvědět se víc o jeho smutné minulosti.
Nahlédli jsme do duše a mysli sériového vraha. Z jehož krvelačnosti a nulového svědomí doslova mrazí.
Husí kůži znásobí i fakt, že je tento thriller založen na skutečných faktech a postavách, s nimiž se sám autor setkal za časů své praxe soudního psychologa.
Pocity, které ve vás kniha zanechá jsou nepopsatelné!

Efesus
30.01.2020 5 z 5

Bezchybný krimi thriller. Možná i jeden z nejlepších který jsem měl zatím v rukou. V knize je tolik zvratů. že nemáte šanci se nudit. Věci jsou v knize popsané dost barvitě a občas si říkám jestli jen pan Carter duševně zdraví, když toto napíše s klidným svědomím, ale díky bohu za něj. Kniha je napínavá a vtáhne vás do děje. Postava Luciena je perfektně vykreslena a je zajimávé číst o jeho myšlenkách. Dále se odkryje dost z minulosti Roberta, což je pro milovníka této série určitě plus. Knihu doporučuji všem, co mají rádi daný žánr. Určitě nebudete zklamaní.

Zuzi237
24.01.2020 5 z 5

Zloba bola napínavá rovnako ako predchádzajúce časti a dúfam, že aj nasledujúce...zlo bolo všade..miestami som ho pri čítaní takmer hmatateľne cítila okolo seba a večer som sa aj v tme bála :-D ale tento druh strachu a napätia proste milujem :) táto časť vo mne miestami evokovala Mlčanie jahniat, ale napriek tomu to bolo opäť skvelé krimi čítanie (často so zatajeným dychom)...za mňa určite áno.

Skripi
10.01.2020 5 z 5

Ako inak nemala chybu.

marketa6511
05.01.2020 5 z 5

Pro mě po dlouhé době konečně kniha na jeden zátah. Napínavé, překvapivé, kruté, fascinující, čtivé.

2079
02.01.2020 5 z 5

Šílené, jedním dechem, tak jak všechny jeho knihy.

david5746
02.01.2020 5 z 5

Od Cartera jsem si díky výzvě a dalším faktorům dal asi tak rok pauzu. Kolem vánoc jsem konečně otevřel další díl v pořadí - Zlobu. A jako finále roku to tedy bylo něco. Carter píše velice čtivě a ikdyž je to místy (no spíše často) drsné, brutální, šílené, tak se to pořád čte jedním dechem a prostě se nedá přestat. U tohoto dílu ještě přichází šok v podobě informace, že je to víceméně podle skutečnosti. A pak to čtete a prostě se tomu nechce věřit, že by se něco takového mohlo skutečně přihodit.

Kniha je trochu netypická, sériový vrah je chycen - shodou šťastných náhod - hned na začátku. A pak přichází kolotoč nových informací, kdy se jednak zjistí, že je to Hunterův starý kamarád a při výsleších vyplouvají nové a nové hrůzné a děsivé informace, hledají se ostatky, zjišťuje se koho všeho a jak zběsile zabil, dokonce je ve hře jedna možná přeživší oběť. Více spojlerovat nebudu, případný čtenář by přišel o zážitek, takže maximálně jeden mikrospojler, který ale znalce nepřekvapí: Hunter to celé louskne primárně tím, že "hodně čte". :-)

Naprostá spokojenost, další díly prostě letos půjdou a to výzva nevýzva.