Zloba

Zloba https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280204/bmid_zloba-KVg-280204.jpg 5 2405 611

Robert Hunter série

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

An Evil Mind , 2014

WowKokinko
15.08.2020 5 z 5

Jiné, než předchozí díly, ale stejně mrazivé a brutální. Vrah nemilosrdný psychouš. Líbilo se mi odhalení tajemství Hunterova života. Čtu postupně a zatím nejlepší díl :)

ElikaS
30.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem. Byla úplně jiná než předchozí a moc se mi líbila. Ocenila jsem jednak zaměření na Huntera a bavilo mě odhalovat jeho tajemství, ale i psychologický pohled na Luciena. To byl hodně drsný protivník. Líbilo se mi i prostředí FBI, ale trošku mi chyběl Garcia, tak doufám, že se nám v dalším díle vrátí. Každopádně asi nejlepší knížka v sérii. Docela jsem zvědavá, kam se budeme posouvat dál, protože i přes velmi vysoko nastavenou laťku prvním díle, pro mě mají Carterovi knížky stoupající tendenci.

Patapuf
29.07.2020 5 z 5

Tak autor opět překvapil svoji brutalitou.... pokaždé jsi myslím, že už to nepůjde a hop, je to něco nového... jediné co se začíná opakovat je osud žen, které se podílí na vyšetřování.... a dozvíme se proč je Hunter samotář.... Jinak zatím asi nejlepší..

janastok
25.07.2020 5 z 5

To byla pekelná jízda. Pan Carter změnil své schéma a dobře udělal. Napínavé, trocha retrospektivy, cliffhangery na koncích kapitol, které vás nutí číst stále dál. Jen mě trochu mrzí, že autor podlehl módním trendu (jestli byl první, tak se omlouvám) a nadělil hrdinovi trauma z minulosti, o kterém se dovídáme až v 6.díle, i když jiné špatné vzpomínky zmiňuje v každé knize. A hlavně stvořil geniálního, vševědoucího a nadpřirozenými schopnostmi nadaného superpadoucha. Ten neskutečně cvičí s hlavním detektivem i celou FBI, jejíž agenti jen bědují "krindapána". Doufám, že se padouch nestane nesmrtelným a nepotáhne se jako červená nit zbývajícími díly! Ale i tak dávám 5 hvězd, anžto tato série je moje srdcovka a dala bych 5, i kdyby Hunter vyšetřoval krádež v sámošce.

adulik23
20.07.2020 5 z 5

Zatiaľ najlepšia kniha z celej série, úplne iná ale perfektná od začiatku až do konca...

careras.c
19.07.2020 5 z 5

...tady se autor pěkně vyřádil...paráda...čtěte přátelé...

simona g.
14.07.2020 5 z 5

Ma-sa-krrrr kniha. Ten chlap píše neuvěřitelně!!! Klobouk dolů, teď jsem dočetla tuto a jdu hned na jeho další. Nedivím se, že jeho knihy mají na DTBzi tak vysoké hodnocení...WOW čtení!!!

Haduwig
11.07.2020 2 z 5

Čert vem klišé, nelogičnosti i chybějícího Garciu. Ale příběh, kde známe vraha skoro od začátku, kde celá FBI jen tupě poslouchá psychopata a kde není nic než zlo, brutalita a bezmoc a téměř žádná spravedlnost mě fakt nenadchnul. Tohle bylo zklamání.

Martiiiik
09.07.2020 5 z 5

Tak tohle byla třídenní jízda.. Úplně jsem to zhltla a jak dobrá kniha to byla, ukazuje čas psaní komentu :-) superčtivé, napětí od první stránky, superhrůzné, jen mi malinko chyběl Carlos, který si někde dovolenkuje a V knize vůbec nevystupuje :-( ale konečně se dozvíme něco z Hunterovy minulosti, což Carlosovu absenci úplně vyváží.. :-) určitě doporučuji! :-)

Jikovka
07.07.2020 5 z 5

Velice napínavá kniha. Jedna z nejlepších.

Sofós
25.06.2020 5 z 5

Tak trochu jiný Carter. Zde se nedočkáte obvyklých podrobných popisů vražd, ani netečou potoky krve. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi šokuje vylíčením neskutečného zla a souvislostmi, které nelze jen tak rozdýchat. Přiznám se, že ke konci knihy jsem nedokázala číst na jeden zátah... Fenomenální!

Denisa232623
24.06.2020 4 z 5

Další z brutálních dílů od pana Cartera, tentokrát trošku v jiném stylu. Kniha je rozdělena na tři části přičemž po konci první mi běhal mráz po zádech ačkoliv už mám načteno dost a jdu popořadě takže je to moje šešté setkání s autorem. Já ty knihy prostě miluji. Jsou naprosto originální a ta brutalita a napětí v knize mi vyhovuje. Ale dnes dávám 4* a to proto protože mě Lucien neskutečně vytáčel a neumím si představit že by to tak ve skutečnosti bylo. Vím že je to kniha a v knihách bývají smyšlené věci, ale tohle mi tak nějak nešlo “přes oči” :D

Adýsek69
19.06.2020 5 z 5

Knížky jsem nečetla tak jak byly vydané, ale tak jak jsem si je koupila. Takže jsem přečetla 7-9 díl a pak 2-6 díl. Když 9 díl končil tím, že Lucien utekl, hrozně mě zajímalo kdo to je. No a tady jsem to všechno zjistila. Musím říct, že když jsem zjistila že měl Hunter snoubenku a čekali dítě a Lucien mu ji zabil, tal se mi otevřel nůž v kapse. A upřímně mě mrzí, že ho Hunter nezabil, protože já bych ho zabila! Taková bestie si nezaslouží sedět v cele, ale řádnou popravu. Tedy doufám že se tak stane v 10 díle.

kannibal28
19.06.2020 5 z 5

Boha to bola jazda od začiatku až dokonca furt sa tam niečo dialo proste párada . Druhá knižka čo som čítal a obe boli skvelévBRAVO pán Carter. Doporučujem

ivka67
17.06.2020 5 z 5

Pořád si říkám,že už to nemůže být surovější,napínavější ,ale může...........jsem zvědavá na další knihu.

Kopec91
15.06.2020 5 z 5

Právě dočteno.. Pět hvězd je málo.. Carter prostě umí, to všichni víme, ale co je tohle za dílo? WAU!!
Kniha je jiná, než předchozí.. Kdo je tu ten zlej se dozvíme hned na začátku knihy, ale co se rozjede pak - ten příběh vás nenechá knihu zavřít do přečtení poslední stránky.
V tomto díle se dozvíme dost o minulosti Roberta. Už se na něj nikdy nebudu dívat, jako dřív.. Je to borec!
Musím se držet, abych nechytla hned po Nenávisti.. Ale možná by mi utekly nějaké maličkosti z knih následujících, tak to vydržet musím :)

ninano
14.06.2020 4 z 5

Zajímavý nápad a originální zápletka. Carter je v současnosti jeden z nečtenějších spisovatelů tohoto žánru. A nutno dodat, že po právu. Jen mi u něj trochu schází větší hloubka. Ale čte se výborně.

jihej
13.06.2020 4 z 5

Slušný thriller,ale jeden z mnoha

PetrKral
10.06.2020 5 z 5

Tentokrát, po několika slabších dílech, opět perfektní a zcela jiné.

jarda007
06.06.2020 3 z 5

Dokonaly seriovy vrah... Trochu malo uveritelne, ale jinak celkem ctive.