Popravčí

Popravčí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197505/bmid_popravci-197505.jpg 5 3170 704

Robert Hunter série

V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže zkřížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , BB art

The Executioner , 2010

Peslik
07.07.2016 5 z 5

Wow, mám dočteno a ještě teď mi běhá mráz po zádech. Velmi pěkně napsané, napínavé, krátké kapitoly, žádné zdlouhavé pasáže a občas i humor, který v tom napětí je třeba.
Posledních 50 stran jsem četla jedním dechem, sama, samotinká v celém domě a v tom největším napětí mi průvan zabouchl dveře, to by jste nevěřili jak jsem nadskočila :-)

Lenka40
28.06.2016 5 z 5

Tak dalších 342 stránek úžasné knihy od Cartera.Musím říct , že Chris Carter opět nezklamal. Zase chytáme psychopata , který za sebou nechává zohavené mrtvolky. Tohle je moje 3 kniha od Cartera a určitě si pořídím další a třeba se mi konečně při četbě podaří správně typnout vraha .Zatím jsem neměla úspěch . Takže opět moooc doporučuji .

Šánka
16.06.2016 5 z 5

Nevěřila bych, že i další díl bude stejně dokonalý jako první !
Napínavé, mrazivé čtení bez zbytečné omáčky, nadupaný děj, krátké kapitoly s parádními zvraty na jejich konci a výborně napsané postavy obou detektivů. V tomto žánru pro mě jeden z nejlepších letošních kousků, které jsem četla.

AndyK
13.06.2016 5 z 5

Já už asi nemám slov... dokonalost prostě! Doslova se třesu na další vyšetřování Roberta Huntera a bojím se okamžiku, kdy budu muset na další knížky tohoto autora čekat :-D

smoldo56
18.05.2016 5 z 5

Po prečítaní Dvojitého kríža som si myslel, že to bude jeho prvé a posledné výnimočné dielo. Ako som sa len mýlil! Popravčí je ešte lepší!! Nič tak nechutné a úžasne prepracované som dávno nečítal :)) Rozhodne kupujem Nočného lovca :)

kyssling
09.05.2016 4 z 5

Příběh skvěle napsaný, plný dramatických událostí, zcela bez vaty. Bravo !

rlupinek
02.05.2016 5 z 5

Opět kniha plná morbidně promyšlených a trýznivých vražd (nedoporučuji číst při jídle...), děj má spád, čtení jde samo. Až ke konci knihy vyjde najevo, proč pachatel vraždí tak, jak vraždí. Musím přiznat, že jsem nakonec vrahovi i fandil a přišlo mi líto, že byl odhalen a zadržen dříve než... Určitě kniha stojí za přečtení!

šipek
17.04.2016 5 z 5

Tak tato série mě neskutečně chytla. Má druhá kniha od tohoto autora a určitě ne poslední. Způsob provedení vražd je dost morbidní až se čtenář divý kam na ty nápady autor chodí. Kniha nemá slabé stránky, napínavé, strhující.

klokan.1905
13.04.2016 5 z 5

Kdybych se měl rozhodnout, jestli byla lepší kniha Dvojitý kříž, nebo Popravčí, tak prostě odpovím, že nevím...
Obě knihy jsou totiž absolutní BOMBA !!!!!! Už mám zakoupené další dva díly a domnívám se, že budu muset sáhnout do kapsy pro další penízky, protože tuhle sérii prostě musím mít v knihovně celou ;-) Prostě super čtení... Knížky s nádhernými obaly a skvělým čtením, při kterém doslova běhá mráz po zádech....

Marselle
30.03.2016 5 z 5

Na tuto knihu můžu říci jen .... PÁNI
Už podle anotace jsem věděla, že to bude nejspíš nářez, ale že to bude až takové to jsem vážně nečekala. Komu vadí drastické popisky z vražd, ať si před čtením nedává žádné jídlo :-D neboť vás budou provázet celou knihou. Když jsem knihu četla, tak jsem se od ní nedokázala odtrhnout a ranní vstávání mi to krutě připomnělo :-D
Takovéto silně napínavé knihy mám moc ráda a od tohoto autora si musím pořídit co nejdříve další.

sally21
28.03.2016 5 z 5

Jj, zase dobré čtení, moc se mi kniha líbila, už se těším na další od tohoto spisovatele.....:-)

EvaSupovic
27.03.2016 5 z 5

Tak tohle byla nadílka......:-D

amladar
17.03.2016 5 z 5

Další napínavý příběh. Promyšlená zápletka a dokonce věřím, že v Los Angeles se takový zvrácený člověk najde. Popravčí se mně líbil ještě více - dala bych klidně 10*. Doporučuji !!!!

bezzink
14.03.2016 4 z 5

Kniha se cetla opet sama, dokonce tak, ze jsem nevenovala pozornost casu, takze ranni vstavani bylo krute..:) Musim dat ale 4 hvezdy, Dvojity kriz si me ziskal malinkato vic. V druhem dile jsem kapla na motiv driv nez vysetrovatele a trochu mi zkazilo dojem, ze jsem mela pravdu. Rada se totiz v motivech i vrazich pletu, abych pak byla z odhaleni pekne v soku. Navic v tomto pripade byl zaver na muj vkus trochu prekombinovany, pokud se tyce prolnuti dvou linek a jejich vyreseni,
Presto si me Chris Carter ziskal i kdyz je docela brutalni! :D

Gabi90
29.02.2016 5 z 5

5 hviezdičiek je málo. Pri čítaní som bola priam v tranze! Nepamätám si, že by som nejakú detektívku čítala viac dychtivo jak túto. Proste SKVELÉ

JiříM
21.02.2016 5 z 5

Tak dlouho jako teď mě kniha tak nezaujala. Je to první dílo co jsem od autora četl a rozhodně né poslední.

venaden
24.01.2016 5 z 5

5 hvězdiček,jinak to nejde. Napínavé,brutální,překvapivé a dokonalé...Těším se na další knížku.

STARKAN
20.01.2016 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora na základě vysokého hodnocení a musím říct, že právem.
Kniha je psána ve velmi krátkých kapitolách, které jí dodávají dynamičnost. Čte se dobře, laický čtenář se nemusí vůbec potýkat s odbornými termíny kriminalistiky. Krom pohledu detektiva, je zde i pohled ze strany páchaného zločinu. Určitě si přečtu další knihu ze série.

Hanula614
16.01.2016 5 z 5

Knihu jsem cetla na tabore. Mela jsem ji pujcenou od kamaradky kterou jsem tam potkala a nemihla jsem se od ni odtrhnout. Mam v planu si ji koupit a podle recenzi co jsem cetla i ostatni knihy. Vrele doporucuji. Skvele se cte

myshmother
16.01.2016 5 z 5

Chjo, zase budu muset koupit celou sérii. U těchto autorů prostě nejde přečíst jen jednu nebo dvě knihy. :-)