Popravčí

Popravčí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197505/bmid_popravci-197505.jpg 5 3170 704

Robert Hunter série

V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže zkřížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , BB art

The Executioner , 2010

Iren80
15.03.2015 5 z 5

Perfektní počtení, zvládnuto za den a noc. Je to moje první kniha od tohoto autora a předčila moje očekávání. Velmi napínavé a čtivé od začátku až do konce. Vřele doporučuji a já se těším na další knihu!

simona7488
02.02.2015 5 z 5

Super čtivý kniha od začátku a do konce Carter nezklamal ;-) :-)

JPO
25.11.2014 5 z 5

Dobrá četba ... místy husina :-)

Mucko
26.08.2014 4 z 5

Čím je tento thriller nápaditý? Carter bravúrne ,, zrealizoval nočné mory "....
Krátke kapitoly udržiavajú dynamické tempo..
V záverečnej tretine sa však nevyhneme klasickému klišé, ktoré uberá z celkového dojmu..

Lucka385
04.08.2014 5 z 5

Skvělé......další naprosto fascinující thriller.
Kdyby nebyl spisovatel vystudovaný psycholog a neměl za sebou praxi studií na sériových vrazích, vrazích a zločinců všeobecně, opravdu by byla namístě otázka, kam na ty náměty chodí.....I tak musím říct ,,klobouk dolů". Fantazie Chrise Cartera je opravdu obdivuhodná......Vymyslet něco takového, ty vraždy, způsoby těch vražd.....brrrr......ještě teď mi běhá mráz po zádech.
Rozhodně si nemyslím, že by Popravčí byl slabší oproti Dvojitému kříži.
Jedinou výhradu, kterou bych měla, se týká konce. Dopadení Popravčího bylo na můj vkus, oproti knize jako celku, moc jednoduché a moc hrrrr.
Rozhodně je to další skvělý thriller, v pořadí druhý od CH.C., který vás zaujme od první až do té poslední stránky. Nemohu jinak než opět 100% doporučit všem milovníkům dobrých thrillerů.
Teď už se nabízí jen jediná otázka..........Čeho se nejvíc bojíte právě Vy?????.............

guru
18.07.2014 5 z 5

Kvalitné, ale mierne zaostávalo za prvým dielom série.

lenuskav
14.07.2014 5 z 5

paráda :)

rtesarova88
26.06.2014 5 z 5

Snad nejlepší kniha, kterou jsem cetla.

Astarothh
25.03.2014 4 z 5

Po "Dvojitém kříži" jsem dočetla i tuhle "lahůdku". Další bezva prasárna! Děj trochu jiný, než u DK, o něco málo malinko slabší, už jsem si asi zvykla na autorův styl psaní, přesto si zaslouží určitě dobré hodnocení. Dávám 4 hvězdy a jdu se vrhat na "Nočního lovce" a už se moc těším!

minirock
06.02.2014 5 z 5

Moje první kniha od Chrise Cartera a hned taková bomba. Opravdu vynikající thriller ve kterém je vše jak má být. Sympatická dvojice detektivů, zabiják který se neštítí ničeho, brutální vraždy podrobně vylíčené. Jen k tomu odhalení pachatele bych měl malinkou výtku. Zdálo se mi vzhledem k jeho preciznosti a pečlivosti co se vražd týče, že jeho pozornost poněkud ochabla a byl dopaden příliš jednoduše. Čekal jsem že to bude těžší. Ale i tak jsem spokojený, je to parádní knížka a už se těším na další Hunterův případ.

dusan122
23.01.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetl jedním dechem.

4xab
19.01.2014 5 z 5

Jako dobrý, napínavý, všechno. Ale možná už moc překombinovany?

pswat
28.12.2013 5 z 5

Ještě lepší :)

petka-2007
14.12.2013 5 z 5

Opět výborné! Já se osobně kloním k tomu, že Dvojitý kříž byl o kapku lepší, ale i tak - super! Opět napsané lehkou rukou - čte se samo. Rozhodně doporučuji k přečtení!

Lucina88
03.12.2013 5 z 5

Parádní! Autor knihu krásně propracoval. Rozhodně si přečtu další knihy.

scharko
15.10.2013 5 z 5

Rozhodně si od tohoto autora přečtu i další díla. Kniha se mi velmi líbíla.Přečetla jsem to jedním dechem ,dobře promyšlený ,prostě super.

makhushka
12.10.2013 4 z 5

Někteří píšete, že Popravčí byl lepší jak Dvojitý kříž......mmmmm mi to tak nepřišlo, DK byl lepší, dokonce mnohem. Popravčí byl taky dobře promyšlený a napsaný,ale něco mi tam chybělo.

Neobee
02.10.2013 5 z 5

Skvěle čtivé a napínavé. Rozhodně si od tohoto autora přečtu i další díla. Kniha se mi velmi líbíla. Doporučuji k přečtení.

MartinH
10.09.2013 3 z 5

Mnohem lepší než první díl a dokonce mě už ani hlavní hrdina nelezl tolik krkem. Jen snad, že byl celkem zpomalenej na to že se jedná o genia a autora příruček FBI. Jinak teda krutost záporné postavy doznala nových rozměrů a v jednom momentě docela síla.

Rampelnik
25.06.2013 5 z 5

Super čtivé,napínavé a docela drsné.Určitě doporučuji přečíst.