Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2010 474

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

janastok
04.08.2020 5 z 5

Opět pecka. Zajímavé téma sociálních sítí, pro mnoho lidí hodno k zamyšlení. Jen na konci se mi chtělo na Huntera zavolat jako dítě v divadle " nelez tam sám, už víš, jak to dopadne!" Ale stejně to udělal, uličník.

Arlienen
03.08.2020 5 z 5

Musím říct, že to byl opět masakr. Tentokrát jsem měla podezření na pachatele a překvapivě jsem měla pro jednou štěstí.

ivka67
01.08.2020 5 z 5

budu se opakovat,ale opět super čtení

Pája699
30.07.2020 5 z 5

Pro Cartera mám od první knihy slabost a závislost. Zase vymyslel děsivý a šokující příběh s neuvěřitekným odhalením a rozuzlením na konci. Teď se snad začnu bát brát videohovory :-) za mě zase pecka a určitě doporučuji k přečtení. Jen malá vítka...dala bych možná více prostoru i Carlosovi.....

Martiiiik
17.07.2020 4 z 5

Tento díl mě nějak nedostal.. asi je to tím, že je to osmý Carter v řadě :-D ale už za něj mohu recitovat některé části, které jsem v každé knize řečené úplně stejně :-D jinak je fakt, že Chris přišel zase se zajímavým nápadem a možná by nebylo naškodu, kdyby si knihu přečetla určitá skupina řidičů :-) ale tentokrát jsem nebyla tak nadšená jako vždy předtím :-) ale jinak určitě stojí za přečtení :-)

LenkaWal
15.07.2020 5 z 5

Hodně zajímavá kniha. Trochu drsnější na můj vkus, ale dá se to. Navíc jsem o tom uz slyšela, tak jsem s tim i počítala. Vrah pro mě byl překvapení, protože jako obvykle jsem ho neuhodla. Ještě že ja nejsem detektiv.

MiraiYume
11.07.2020 4 z 5

Tahle kniha se mi do ruky dostala úplnou náhodou, když jsem se snažila zjistit, co všichni na tom Carterovi mají. No, už to vím. Přinejmenším má autor děsně zvrácenou fantazii. Četlo se to dobře, velmi rychle, napínavé od začátku do konce. Po některých scénách mi bylo lehce nevolno, a to je dobře. Ukazuje to, jak Carter mistrně dokáže popsat ty nejzrůdnější pasáže. Po strašně dlouhé době jsem zřejmě přišla na chuť detektivkám.

Art82
02.07.2020 5 z 5

Další šílenost prostě napínavý jako vždy.

blackstorm666
25.06.2020 5 z 5

Tak tohle je to nejdrsnější co jsem kdy četl.Naprostá špička!To je tak napínavý,ž se těším,až se opět začtu,hlavně večer před spaním:-)Ještěže nemám chytrej telefon:-)

escapelle
25.06.2020 5 z 5

Panebože kam ten Carter na to chodí????? Si člověk s každou jeho knihou řekne že už není možné vymyslet něco co by se vyrovnalo předchozímu dílu a ono je to opět a znovu super.

Ronnie68
21.06.2020 4 z 5

Zajímavá kniha, kterou jsem ale nedokázala číst úplně v celku ... nebylo to tím, že by mě děj nebavil ... jen některé scény tam byly tak věrně popsány, že jsem si to dokázala živě představit ... ale bylo to krapet morbidní ... něco na způsob detektivky, která svým způsobem byla zajímavá ...

Knihomolka97
07.06.2020 5 z 5

Další pecka od autora! To není možný, kam na ty nápady chodí? :D Tentokrát jsem ovšem vraha odhadla správně, ale stejně jsem na konci byla v šoku, protože takový důvod by mě v životě nenapadl. Všechno do sebe zapadalo. Nemám co vytknout.

sasanka.g
31.05.2020 5 z 5

Carter opět nezklamal. Přečteno jedním dechem. Já prostě jeho knížky miluju. Nechybí v nich napětí, mají spád, téměř žádná hluchá místa a nechybí ani překvapivá pointa.

BlackBlade
30.05.2020

Super nápad, opět drsné a neotřelé způsoby vražd a výborná pointa (zpověď vraha v závěru, proč...). Téměř jasných 5*****.
ALE! Kdy už se náš Robert do háje poučí, že by neměl do baráku lézt sám? Nebo někam zavolat a pak tam vstoupit (ale mít kavalérii na cestě). To už je opakující se klišé, které mi dost vadí. A za to dávám hvězdu dolů.

Seabeast
27.05.2020 5 z 5

Hovor se smrtí mi přišel o něco lepší než předešlý díl Já jsem smrt, ale jak je tomu zvykem, šablona knihy je víceméně podobná. Zde tématem Carter nakousl problém sociálních sítí a přiblížil se příběhem k jednomu z nejpovedenějších zářezů - Jeden za druhým. A jak jsem nakousl, Hovor se smrtí je další v řadě těch nejlepších Carterovek. Už jsem si říkal, jestli se Carter po Zlobě napětím a atraktivností nevyčerpá a vida, naštěstí se tak nestalo! Navíc příběh nutí k zamyšlení vzhledem k současné době.

monci6485
24.05.2020 5 z 5

No prostě Carter. Takže pozor na sociální sítě a zahradníka.
Jinak chudák chlap, ten Robert. Doufám, že příště už si zaš***. :-D

wir
12.05.2020

Taková běžná “Carterovina”. Více slov netřeba, kdo jeho knížky zná, ví...

pastelka53
12.05.2020 5 z 5

Trochu těžkopádný začátek, ale kniha se rozjede a je z toho opět dílo skvělého spisovatele.

Stejně jako 99,9% zde přítomných se nestačím divit kam autor na ty zvrhlé nápady a vražedné maniaky chodí. Jak moc chorá musí být mysl, aby vyplodila něco tak krvavého a zvráceného.

anebar
11.05.2020 4 z 5

Nedělá vám problém jíst u televizních zpráv? Tak je to kniha právě pro vás. Nic pro slabé povahy. Začátek za mě takový těžkopádný, ale kniha se rychle rozjede a konec zhltnete na jeden zátah.

Adýsek69
06.05.2020 5 z 5

Další napínavý díl. Tohle se čte prostě samo. Je to čtivé a tohle ani nebylo až zas tak nechutné. Jsem zvědavá na další.