Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2019 475

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

littlestar
23.12.2020 5 z 5

Po přestávce několika autorovo knih opět uděluji 5*. Ano, vzorec knihy se v určitých aspektech opakuje, ale přece jen je vidět určitý vývoj i u samostatných hlavních postav a to alespoň za mě v tom pozitivním. Co mě však i nadále irituje, jsou stále se opakující tvrzení typu !nejděsivější místo činu", "nejsložitější případ", "největší vražedná bestie" ... to mi moc v příběhu nesedí

Johana
20.12.2020 1 z 5

Bijte mne, mlaťte mne, ale tohle je brak hrubého zrna a úchylným navrch. Zkusila jsem audioknihu, je načtená pěkně, nicméně po scénce zarážení hřebíků jsem odpadla, na Cartera je můj život krátký.

GeRaltzRiVie01
20.12.2020 3 z 5

Další případ - další epizoda. Tracy jen vata jako ostatně vždy vše co je mimo případ (nulový vývoj postav). A tento byl asi nejslabší - motivy absurdní a vyřešení jen náhoda.

Kalina
19.12.2020 5 z 5

Opět výborně propracovaná zápletka, která vyústí ve zcela logický závěr. Skvělé. Pouze popis vražd přeskakuji.

simives
17.12.2020 4 z 5

Čtivé, bavilo mě to, i když místy trochu přitažené za vlasy...Carter má fantazii více než bujnou. Ale proč ne, svůj účel v daném žánru kniha zcela splňuje.

kiraa
07.12.2020 5 z 5

Někdy si říkám, že samotnej Carter je snad cvok a blázen, když dokáže hodit na papír takový šílenosti a stvořit tak neuvěřitelný monstra. S každou další knížkou vymyslí psychopata a šílence, kterej se vymyká lidskýmu chápání. Nicméně je naprosto boží, jakou těmhle holoubkům dokáže vtisknout inteligenci a rafinovanost. Protože ale klasicky na druhý straně stojí nejchytřejší mozek Losangelského policejního sboru detektiv a šéf Útvaru ultranásilných zločinů Robert Hunter s parťákem Carlosem Garciou, je už na začátku jasný, komu pomyslně skončí hlava na špalku. Brutální, šílený i zvrácený a přesto žádná depkapárty, po který začnete trpět jakoukoliv fóbií a budete se bát vytáhnout paty z domu :)

Arsi007
03.12.2020 4 z 5

Jako všechny předchozí díly je i tento velice dobře propracovaný, co se týče zápletky, popisů vražd a rozuzlení. Budu se ale bohužel znovu opakovat, protože přímé řeči jsou tak amatérsky napsané, že se mi z toho chce brečet. Prostě... proč?? Takhle nikdo nemluví..

IG: @hanybooks

kamila5406
03.12.2020 4 z 5

Napínavé, čtivé, prostě super

adulik23
01.12.2020 4 z 5

Akosi dlhšie mi trvalo prečítať ju ako iné zo série, do poslednej chvíle som nemala tušenie kto je vrah...

Hasali
25.11.2020 5 z 5

Opět super.. netřeba dalších slov... Knížky od Chrise jsou jistotou napínavého čtení, kdy neskončíte, dokud nepřečtete poslední písmenko.. už teď se hrozím toho, že mi zbývají poslední jeho 3 knížky... než budou další :-)

ydnac
23.11.2020 5 z 5

GENIÁLNÍ jako vždy :-)

Napínavé, mrazivé a díky panu Carterovi čtu snad čím dál rychleji :-)
Nemůžu se dočkat dalšího dílu a doufám, že další Hunterovo rande opět nepřeruši nějaká vražda :-)
Co dodat, tuhle sérii prostě miluju!!!

WowKokinko
20.11.2020 3 z 5

jsem asi zmlsaná, ale tento díl mi přišel slabší :/ nicméně pořád geniální****SPOILER!!! už by se ten Hunter mohl naučit nechodit za vrahy sám :D

Evkae36
18.11.2020 5 z 5

Propracovanost nemá chybu, už dlouho mě žádná kniha tak nechytla jako od tohoto sisovatele

Sanny_happ
09.11.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, dej i styl psaní :) bohužel mě trochu zklamal konec proto o jednu hvězdu méně.

Renda698
07.11.2020 5 z 5

trochu slabší díl a Hunter by díky té krvi nic neobjevil ale jinak moc zajímavé tím že Carter přidal druhou hlavní postavu pana J.

Nonča
24.10.2020 5 z 5

Jako všechny knihy od Cartera, přečteno jedním dechem.

Netti
21.10.2020 5 z 5

Opět super...Už nevím, jak jinak bych knihy pana Cartera vychválila,ptz to dělám po každé jeho přečtené knize ;) Za dva dny hotovo. A poprvé jsem správně tušila vraha :-D

PriMula
21.10.2020 5 z 5

Konec výborný a neotřelý. Měla jsem husí kůži. Další výborná detektivka - prostě další super Carterovka.
SPOILER:
Taky jste si zkontrolovali sociální sítě, jestli někde náhodou nemáte fotku z auta? Já teda rozhodně ano.

Leona333
20.10.2020 5 z 5

Znovu dech beroucí, děsivé, brutální, krvavé čtení i s upozorněním na nešvar dnešní, moderní doby a to bezmyšlenkovitého propírání svého života na veřejných a všem dostupných sociálních sítích...

Petrasim
15.10.2020 5 z 5

Kniha byla úžasná, tak jako ostatní knihy od tohoto autora.