Risk

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423646/bmid_risk-sOM-423646.png 4 1007 172

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít si s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Baronet

The Risk , 2019

peitho.1
16.11.2019 5 z 5

Další velice povedený kousek od Elle Kennedy, ale ona to asi ani jinak neumí :) Hokejové prostředí je super a máte opět možnost potkat i staré známé z předešlých knih. Navíc mě hrozně bavila tato dvojice, zejména jejich popichování a krásně vykreslené jiskření. Mého favorita Návrh sice ani tato kniha nepřekonala, ale měla k tomu sakra blízko. S přehledem plný počet * a vřele doporučuji!

happy19
15.11.2019 5 z 5

Za takto hvězdný díl opět plný počet..skóre jasné.. jako blesk:-)
..blíží se nám další čtvrtina?:-D série...a jak se říká..škola HROU..
takže nech se ulovit..Lovče;-)))

jinbr
13.11.2019 5 z 5

Kniha nezklamala. Skvěle zvedla náladu, byla pohodová a také vtipná. Tento typ romance mě pokaždé pozitivně nabije

oresvo
12.11.2019 5 z 5

Jako vždy skvělý příběh , četlo se jedním dechem, libi se mi, že se objevují postavy z jiných dílů.

Petra-1
12.11.2019 5 z 5

Tak tenhle díl se vážně povedl. Vážně jsem se bavila.

Tesset
10.11.2019 5 z 5

Super jako všechno od Elle. Hokejové prostředí a nové i staré známé, oblíbené postavy. I zmínka o Wesovi byla, což mě velmi potěšilo. Krásně to odsýpalo, bylo to vtipné a prostě dokonalé. Těším se na další díl o Hunterovi, snad vyjde brzy a pobavíme se, jak se bude snažit poprat se svým celibátem :)

Anežka524
08.11.2019 3 z 5

Čteno v angličtině. Nemám nic co bych knize vytkla, na druhou stranu ale ani nic co by na mě zanechalo nějakou stopu. Není to tak dlouho co jsem knihu četla a už si skoro nepamatuji o čem byla. Vím jen, že hl. hrdinové byli celkem fajn, obzvlášť hl, hrdinka. Je to takové odpočinkové čtení, neurazí, nenadchne.

anishta
03.11.2019 5 z 5

Elle se opět vytáhla. Když dáte dohromady dvě sebevědomé a držkaté postavy je jasné, že se. prostě budete bavit od začátku do konce. Tohle se povedlo.

LuciKo
01.11.2019 5 z 5

Za sebe musím říct, že tato knížka funguje skvěle od začátku až do konce. Vtipná, chemie mezi hlavními hrdiny působí přirozeně, děj "odsejpá" a ani to drama na konci není zbytečně protahované (když už teda nějaký ten zvrat být musí) :))

Knihomolka97
01.11.2019 5 z 5

Božee tohle miluju. Už po přečtení Lovu jsem se na tyhle dva hrozně těšila. Brenna i Jake ještě předčili mé očekávání. To bylo tak krásné, milé (až roztomilé), romantické, chvilkama i trošku smutné, ale jako vždy velmi vtipné. Prostě ááá. I když ten konec byl strašně rychlýý.

Majuš333
28.10.2019 5 z 5

Toto bola opäť skvelá jazda :) Nič iné som ale od autorky ani nečakala...
'Cácorka Brenna' bola úžasná, s drzými ústami a 'Blesk Jake' s ňou skvele držal krok. Príbeh mamky a taťky som si neskutočne užila :)

Elčokča
27.10.2019 5 z 5

Božííí! Za mě po Návrhu nejlepší kniha autorky. A vůbec nevadí, že nejsem cílová skupina.

betule3
27.10.2019 5 z 5

Elle Kennedy opět dokázala, že psát prostě umí. Příběh je jako vždy neskutečně čtivý a hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Nechápu jednu ale jednu věc - proč je to sakra tak krátké??! :D
I když Risk pro mě není z "hokejistů" na předních příčkách, stále jsem si čtení moc užila a už se neskutečně těším na další díl.

AliceTief
27.10.2019 5 z 5

Naprostá spokojenost, Elle asi nikdy nezklame.....příběh mě natolik vtáhl do děje, že jsem se nedokázala odtrhnout????????????

inom
25.10.2019 5 z 5

Vážně bych někdy v životě chtěla Elle setkat. Asi bych se na ni rovnou vrhla a poděkovala za tyto zážitky při čtení jejích knih. Začínám normálně uvažovat, zda vůbec dokáže napsat příběh, kterému bych byla ochotna dát méně než 5 hvězd. Druhý díl série Briar U byl opět neskutečný. Ještě když vyšel první díl v Americe a nebylo potvrzeno, kdo bude hlavní mužská postava v dvojce, jsem doufala v Jacka, neboť chemie mezi ním a Brennou je prostě jedinečná. Přiznávám, že mně osobně se o něco malinko líbil více první díl. To však nic nemění na tom, že jsem si Risk neskutečně užila a po těžkém týdnu ve škole se při něm dokonale pobavila. A protože nejsem vůbec trpělivá jdu se rovnou vrhnout na další díl v angličtině.

Kiwicatko
24.10.2019 5 z 5

A ja uz toho mam dost. Clovek se na to tesi jak decko na Vanoce, pak to konecne vyjde a po par hodinach cteni jako konec? Opomenme to, ze deti jsou hladove, manzel nema vyzehleno a barak pomalu hori :) ale co na tom sejde, kdyz tahle autorka pise tak, ze proste nejde se odtrhnout :D
Musim teda zhodnotit, ze jsem se bavila o kousek vic jak u Lovu. Mozna by stalo za to udelat z Off-Campus a Briar U nejakej serial, protoze fakt chci videt, jak se hokejista (popsanej jako solidni svalova vazba) skrabe po cemsik po baraku nahoru do patra a mysli si, ze je u toho desne nenapadnej :)
A ta jeho kamoska? Tak takovejm naseptavackam rikam jednoduse “Mura jedna zavistiva”
Jo a chybelo mi co dal. Ja proste nesnasim, kdyz mi to useknou a pak prd. Potrebuju, opravdu potrebuju mit epilogy, ktery mi ten pribeh aspon trosku posunou dal do budoucnosti.

Š.Ala
23.10.2019 5 z 5

Nemohu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Celkový dojem z knihy je super. Moc mě oba dva bavili. Jack byl miláček. Až bych řekla, že byl dokonalej. Bylo tam pár míst, kde jsem se nudila, ale to mě od 5 hvězd neodradilo. :-)

V.Vendulii
23.10.2019 5 z 5

Krásný příběh, myslela jsem, že po Lovu už mě nic tak bavit nebude, ale tenhle díl je ještě lepší.
Nechápu jak to autorka dělá, udržela moji plnou pozornost celou dobu a přišlo mi to TAK KRÁTKÉ!!
Můžu s jistotou říct, že u žádné jiné knížky jsem se tak nebavila.
Ale proč to takhle skončilo? Já jsem toho chtěla víc!! No budu doufat v další díly, protože já to milujuuuu!
Jo a souhlasím s komentářem níž, rozhodně chci díl s Rupi.

Misspullinn
22.10.2019 5 z 5

Doporučuji, doporučuji a znovu doporučuji! Krásná knížka, za jeden večer, jedním dechem, a určitě ne naposledy!

lusitta05
22.10.2019 4 z 5

Zábavná oddychovka, hokejisti sú top! Budem sa tešiť na ďalší diel. A fakt bublinový zadok?