Řezník

Řezník https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274480/bmid_reznik-wVH-274480.jpg 4 380 140

Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později, dává Shank (který mezitím ovdověl a odešel do výslužby) svůj viktoriánský dům vnuku Mattovi, jehož kdysi pomáhal vychovávat. Matt, jenž je mladý a nadějný kuchař a restauratér, naráží během renovace domu, jenž zná z dětství, na bednu, kterou nikdy předtím neviděl. Poté, co odstraní zámek a podívá se dovnitř, ho čeká děsivý objev a on se musí rozhodnout, zda ponechá to, co nyní ví, pohřbeno v minulosti, půjde na policii nebo vezme vše do vlastních rukou. Mattova přítelkyně Sam měla vždy podezření, že i její matku zavraždil Řezník z Bacon Hill – jenže dva roky poté, co byl údajně zastřelen. A spolu s tím, jak hledá pravdu a snaží se sledovat stopy dávných událostí, směřuje nyní neomylně vstříc Mattovu temnému tajemství.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Baronet

The Butcher , 2014

Evka27
21.01.2018 2 z 5

Asi po 50 stránkách jsem knihu odložila, protože mě otrávilo odhalení osoby Řezníka,ale po 14 dnech jsem se k ní vrátila a dorazila-dolistovala ji za odpoledne. V oblíbených ale nebude.

ArwenAragorn
20.01.2018 5 z 5

Strhující detektivka, u které se nudit nebudete, přestože od začátku víte, kdo je vrah. Chystám se na Wonderland: Země divů.

LP113
19.01.2018

Pecka, ikdyž hned na začátku víte kdo je vrah, přesto je to strhující

šipek
10.01.2018 5 z 5

Výborná detektivka. Pachatel je známý což já nemám rád ale u této knihy to vůbec nevadilo. Čtenář se vůbec nenudí a děj má neuvěřitelný spád. Vřele doporučuji.

ERIK 2
09.12.2017 5 z 5

Pravě jsem dočetl tuto knihu dávám pět bodů,je to pravda že vraha znáte od samého začátku,ale je zajímavé jak si s dějem spisovatelka dokázala pohrát, aby vůbec čtenář knihu neodložil hned,jak zjistí kdo vraždil.Zajímavé čtení.

Beruska18
30.11.2017 3 z 5

Přestože od začatku knihy je pachatelova totožnost odhalena, nuti vás to číst dál a dál a jen čekáte, co se bude dít. U této knihy jsem se opravdu nenudila.

gordon13
05.11.2017 5 z 5

Výtečný, originální, pohlcující...toto je opravdu exkluzivní thriller!

Olous1
28.10.2017 5 z 5

Tak tohle byla bomba,od začátku do konce strhující děj,pěkně napsáno,mohu jen doporučit.U této knihy se rozhodně nudit nebudete.

KaiShun
17.10.2017 3 z 5

Hodnocení mě překvapilo , děj odsypal i přes to že hned na začátku víme kdo je vrah. Edward byl opravdu úchylný psychopat akorát pro mě dosti přitažené za vlasy co může člověk podle autorky udělat v takovém věku.

Šlidovka
09.10.2017 5 z 5

Úžasný, napínavý, strhující a ještě daleko víc.!
Každému, kdo má rád thrillery a detektivky Řezníka moc doporučuji.

monushka
27.09.2017 5 z 5

Tak tahle kniha byla naprosto skvela! Precteno jednim dechem. Do budoucna planuji precist i dalsi knihy autorky.

Ďumbierka
15.09.2017 5 z 5

Vrah odhalený na začiatku? To sa len tak nestáva. Myslela som si , že ju môžem zavrieť a vybrať inú, no kniha ma tak upútala, že som nevedela prestať a chodila so mnou všade. Veľmi dobrý príbeh, prekvapivý a aj trošku pre určité postavy zdrvujúci.

gad
12.09.2017 4 z 5

Málokdy je pachatelova totožnost odhalena hned na začátku knihy. Takže pak jen čekáte, co se bude dít. Řezník se mi četl velice dobře, stále jsem čekal, jak bude příběh pokračovat. Prostě jsem se nenudil.

handulli
03.08.2017 5 z 5

Skvěle napsáno. Nečekala jsem, že mě tak chytne knížka, ve které je od začátku jasné, kdo je vrah. Na napětí jí to ale neubralo, naopak. Ed je zvrácenej psychopat. Po delší době zase hodně napínavý thriller.

Janeee
26.07.2017 5 z 5

No tak to byla naprostá pecka!! Moc napínavá kniha i přesto, že hned od začátku víte, kdo byl vrah. Velmi povedené dílo. Posledních 100 stran jsem přečetla na jeden zátah a bylo mi úplně jedno, že jsou 3 hodiny ráno. :-D

orangerose
25.07.2017 5 z 5

Suprova detektivka plna akce, vražd, krve- co mne připomíná Dextera - celou Dextovskou sérii- pro ty co jsou fandové dextera- doporučuji, nic pro slabé povahy :D

genie
17.07.2017 3 z 5

Slušná detektivka naruby. Postava Řezníka je skutečně chladnokrevná a dobře vykreslená - jeho emoční výlevy a změny nálad mě "nadchly". Ostatní postavy už jen zlehka sekundují, středobodem všeho a všech je Sam, jejíž myšlenkové pochody mi na spisovatelku o zločincích moc neseděly. Stejně tak neseděl ten "volný" informační kanál policisty Sancheze k Sam ... Místy hraničí s červenou knihovnou.
Oceňuji, že autorka zbytečně nepopisuje vše možné a jde vždy přímo k věci.

klokan.1905
26.06.2017 5 z 5

Řezník od Jennifer Hillier...
Vážení čtenáři, opět mi nezbývá, než Vám poděkovat - za Vaše hodnocení a názory na knihy - zde na databázi knih... Bez Vás by se mi totiž tato kniha do mých rukou, a dále i do mé knihovny, určitě nedostala... Takže děkuji moc za další skvostný čtenářský zážitek... Knížka se četla skoro sama... ;-)
Hlavními postavami této knihy jsou bývalý policejní náčelník Edward Shank, poté Matt Shank a jeho přítelkyně Sam... V knize se Edward Shank často vrací zpět o řadu let - do doby své opravdu zajímavé minulosti...
Neváhejte a čtěte, stojí to za to... ;-) Za mě za 5* =D

BlankaTr
10.06.2017

Jo tak tato knížka mě teda bavila hodně! Hned od začátku mě zajímalo jak vše vlastně dopadne. Mistrně popsaný děj plný napínavých okamžiků a zvratů ! Jsem spokojená :)

fis.rena
07.06.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila a musím říct,že byla snad nejlepší z těch dosud přečtených,ve kterých čtenáři znají vraha. U thrillerů mám ráda zjišťovat kdo to provedl i proč,ale tady mi to tedy nechybělo,jelikož se pořád něco dělo a kniha je velice čtivá. Wonderland mě zklamal,ale teď si u mě Jennifer zvedla svou knižní laťku.