Řbitov zviřátek

Řbitov zviřátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29685/mid_rbitov-zviratek-sdu-29685.jpg 4 5293 5293

Rodina Creedových se usadí ve starém domě v půvabném prostředí venkova státu Maine. Otec - lékař, krásná žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že nic nemůže překazit jejich štěstí....Avšak objevuje se Cosi, co mrazí krev v žilách, Cosi strašnějšího než sama smrt. Cosi nesrovnatelně příšernějšího a silnějšího....

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Pet Sematary , 1983

Sireen
29.05.2017 3 z 5

Tohle je prostě King. Geniální nápad, příběh, napětí, co vás žene dál a pak se to celé zvrtne do fantasmagorie, nad kterou trochu ostýchavě kroutíte hlavou. No a nakonec se to celé tak nějak podivně utne, jako by to autor psal už příliš dlouho a chtěl se toho zbavit. Takže tak. Kniha byla čtivá a výborná do určité chvíle, pak už to s ní šlo z kopce dolů.

kyssling
01.05.2017 5 z 5

Tak do prostředka je to výborný příběh (King je prostě dokonalý vypravěč), a pak je kniha už naprosto skvělá a zčásti i nepředvídatelná.

ufounek17
22.04.2017 5 z 5

Typická Kingovina, hrůzostrašný, absurdní horor plný hnusu a zvrácenych událostí....Četlo se to velmi rychle....

Půca4
22.04.2017 5 z 5

Jedno velké WOW! Zhruba v půli knihy jsem se začínala bát .. tedy bát. Spíš to byl takový zvláštní pocit nad tím, co by mohlo být i ve skutečnosti možné. Ale ke konci už to byl vážně strach provázaný "No nene!", "Ježiši, to neudělá!" nebo "On to vážně udělal!". Po večerech jsem se bála, protože přes den nebyl čas číst. Samotná kniha se ale četla velice rychle, příběh rodiny mě naprosto pohltil. Velice bych ocenila, kdyby byla kniha zfilmována jako horor! Když už tolik Kingových knih, proč ne i tato. Co se týče ještě Kinga .. rozhodně jsem si tím vylepšila předchozí čtenou: Revival.

sebemi
14.04.2017 5 z 5

Pecka, čteno i v noci a měla jsem nahnáno :D

MacinaS
10.04.2017

Možná se teď trochu ztrapním, ale nedá mi to nenapsat to. Takže včera večer jsem to dočetla..kniha super! První polovina bezvadná, druhá sice trochu vleklá, ale i tak..Večer jsem lehla do postele, no lehla, nalepila se na přítele a odmítla ho pustit. V noci jsem se vzbudila a nemohla spát dál. Furt se mi vracel Gage. Musela jsem rožnout, abych vůbec usnula!
První kniha od Kinga, jinak jsem četla jen povídky. Bezva zážitek.

Gallaxy
30.03.2017 4 z 5

Problém u Kinga je, že píše příliš poutavě a čtenář je nucen číst dál i když je už úplně ochromen strachy.

KAždopádně první část knihy se četla skvěle a nedalo se odtrhnout. Ta druhá už se za mě poněkud vlekla, některé popisy bych oželela. Na druhou stranu duševní rozpoložení Louise je popsáno skvěle.

Gabi.K
28.03.2017 3 z 5

King knihy pise opravdu skvele, primo bravurne. Zatim se mi libila kazda kniha od Stephena nejaka vice nejaka mene, ale kazdopadne kazda. Rbitov zviratek je povedene dilo ma rychle tempo a cte se sama. Neni to sice kniha, kterou bych cetla stale dokola, ale rozhodne stoji za precteni. Vraceni zemrelych zpet do sveta zivych aniz by se jednalo o nejaky "vir zombie" je velmi povedeny namet.

LideCtete
08.03.2017 5 z 5

Nejpovedenější analýza paradoxu smrti: truchlení versus hrůza.

M1ra
07.03.2017 4 z 5

Misty zbytecne prodluzovane...slabsi zapletka...knize by prospelo troxhu zkratit nebo pridat na napinavosti.

Petrue
20.02.2017 5 z 5

První polovina knihy byla sice zajímavá, ale nijak zvlášť poutavá, trvalo mi dlouho než jsem se pořádně začetla. To co se však odehrávalo v té druhé, bylo čisté šílenství. Myšlenkové pochody, emoce a atmosféra jsou vykreslené takovým způsobem, že vás hrůza a hnus úplně pohlcuje. I v napětí si vás kniha bude držet pěkně až do konce, který nemohl být lepší.

stryko007
28.01.2017 5 z 5

Nezapomenu když jsem to četl poprvé, bylo mi čtrnáct a k finále knihy se dostal někdy kolem jedenácté večer sám doma. To pak byl večr bez zamouřených očí. První Kingovka a hned parádní zážitek. Prostě mistr hororu jak se patří.

Etelea
28.01.2017 5 z 5

Tak jsem si zase jednou čtenářsky pošmákla.
U nás doma to vypadalo asi takhle: kniha, kniha, úkoly s dětma, kniha, kniha, kniha, večeře, kniha, kniha, kniha, uložení dětí do postele, kniha, kniha, kniha, kniha, romantika s manželem, kniha, kniha, kniha, kniha... Taky si říkáte, že to ten King nemůže mít v hlavě vůbec v pořádku?! Ale pro nás čtenáře jedině dobře, že? :-)
Typicky dokonalé popisy, charaktery, dialogy... naprosto realistické situace. Nemůžu uvěřit, že je napsaná rok předtím , než jsem se narodila.

Shimy
26.01.2017 2 z 5

Popravdě jsem byla docela zklamaná, ale to bude asi i trochu moje chyba. Knihu jsem už měla koupenou asi dva roky v knihovně a pořád jsem jí odkládala, jako, že tak super knihu si přečtu přece až za lepších okolností atd. Před měsícem jsem se k ní tedy konečně dostala a asi až moc jsem si jí vysnila. Vůbec jsem se u ní nebála, zajímavá samozřejmě byla, a originální jako vždycky od Kinga, ale nějak holt nesplnila moje očekávání. Až závěr to nakonec jakžtakž vyvážil, protože ten se mi líbil hodně, ale jinak celkově mi v knize přišlo, že se nic moc nedělo.

verisek7
25.01.2017 5 z 5

Čtivá, napínavá, do děje jsem se úplně vžila. No, konec mě dostal, nenechal mě klidnou ... Moje první kniha od Kinga a překvapila mě. Bojím se, že ostatní jeho knihy už nebudou tak zajímavé.

moore.allonsy
21.01.2017 5 z 5

To je ale počteníčko! Výborná kniha, která napíná člověku nervy od začátku až do konce. Hranice a využití lidského vědění, dechberoucí popisy situací, působivé dialogy a duševní rozpoložení jednotlivých postav. Vypovídá o mnohém z toho, o čem se často nemluví, ale přesto víme, že něco takového existuje. A díky téhle knize nám to vyvstává přímo před očima. Při čtení hororů od Kinga má člověk skutečný pocit strhnutí proudu a polapení do něj.

AlienkaMU
07.01.2017 5 z 5

Moje první setkání s Kingem asi před dvaceti lety, pamatuju si jak jsem se od ní nemohla odtrhnout. A díky ní mi jeho knihy zabírají v knihovně nejvíc místa ;)

Sidonie
05.01.2017 5 z 5

Nejvíc se mi na téhle knize líbí to, že si nemůžete říct jako u většiny hororů "sakra, nechoď tam, ta je ale blbá!"... víte, že je to špatně, ale sakra, taky byste to udělali. Vždycky byste to udělali. I když víte, jak to dopadne...

xxDarčaxx
03.01.2017 2 z 5

Knížka mi nepřišla nějak moc děsivá... A to jsem obrovský strašpytel :D

jardass
13.12.2016 4 z 5

Tak už zcela chápu, proč King tuhle knihu udájně nenávidí. Dobré psycho. Víc k tomu asi nemá smysl vypisovat.