Nemilosrdný magnát

Nemilosrdný magnát https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338479/bmid_nemilosrdny-magnat-v9v-338479.jpg 4 454 83

Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si zaumieni. V ceste za najvyššími métami mu bráni už iba jeho neurodzený pôvod. Keď sa zoznámi s mladou aristokratkou lady Helen Ravenelovou, je posadnutý myšlienkou vlastniť ju za každú cenu. Plachá Helen nepozná pozlátený, ale cynický svet londýnskej spoločnosti a vystaví Rhysovu pevnú vôľu skúške. Rhys si sobáš s ňou neúctivo poistí a jeho plánovaný úskok ich k sebe pripúta vzájomnou vášňou. Helen mu však musí odhaliť svoje najstrašnejšie tajomstvo a riskuje tým úplne všetko.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Marrying Winterborn , 2016

isner
02.01.2018 5 z 5

Příběh je moc hezký, takové pohlazení v dnešním uspěchaném světě, nechybí humor, láska, erotika, líbí se mi popis oblečení i prostředí. Mezi všemi těmi negativními zprávami o migrantech, politice, průměrné mzdě /kdo ji má?/, je potřeba si vybrat něco pro radost, pro mě to jsou romantické historické příběhy z Anglie a potom písničky od Eda Sheerana.

Garena
14.11.2017 5 z 5

Mnohem lepší než první díl!

Už v předchozím díle jsem tušila, že se mi dvojice Helen a Rhys bude hodně zamlouvat a bylo to tak. Úžasné byly i vedlejší postavy, které příběh skvěle odlehčily a dodaly mu vtip. Řekla bych, že s Pandorou a Cassandrou se v budoucnu rozhodně nudit nebudeme.

rosalindaaa
12.11.2017 5 z 5

Hezka knížka o Ravenelově rodině

HaniSebi
08.11.2017 5 z 5

Skvělá oddychovka, když chce člověk vypnout. Jsem moc ráda, že se autorka vrátila k historickým románům (ne že by série Travis byla špatná, ale tenhle styl jí podle mě sedí víc).

PerlaZP
03.11.2017 4 z 5

Musím říct, že tento díl byl daleko lepší, než-li ten první. Konečně se mi tato série pomalu, ale jistě začíná líbit...
Určitě se těším i na třetí díl, který by měl být již brzy k dostání...
Knížce dávám čtyři hvězdičky a doufám, že další příběh bude ještě zajímavější, než-li tento...

Adelin239
07.10.2017 5 z 5

Páni! Rozhodně jsem některé věci nečekala. Podle mě byl tento díl o trochu, malinkou trošičku, lepší než ten první, ale to nic nemění na faktu, že se mi tato série prozatím velmi líbí.
Nedokážu určit, který z hlavních mužských hrdinů byl lepší, protože byli oba k sežrání. Jejich, ale také popis ostatních postav a událostí byl naprosto skvělý, zřetelný a čtivý. Nemohla jsem se odtrhnout! Rozhodně není naškodu si knihu přečíst :)

alnahu
18.09.2017 3 z 5

Příběh šlechtičny Helen a ctižádostivého Rhyse,který ji připraví o počestnost ,aby se za něj provdala- kniha plná erotiky a svádění. Ráda čtu knihy této autorky ,ale tato mne příliš neoslovila.

alzbeta4340
16.09.2017 4 z 5

Na rozdíl od většiny čtenářek se mi Winterborne líbil o něco méně než první díl. Tady byl děj příliš natahovaný milostnými scénami. Zdálo se mi, že jsou v knize jen aby byla o něco delší. Ale jinak se mi opět líbilo zasazení příběhu do dané historické doby, popis velmi pozvolné emancipace žen a fungování obchodního domu jako nového fenoménu.

Etule
13.09.2017 5 z 5

Druhý díl rodiny Ravenelových mě dostal ještě o kus víc než první. Winterborna jsem si oblíbila už v prvním díle a tady byl prostě uáá... :D Nemám proto žádné vhodné slovo. Jejich vztah se mi strašně líbil. Helen přece jen nebyla až tak uťápnutá, jak si o ní všichni mysleli. Alespoň ne v přítomnosti Rhyse. Svíralo se mi za ně srdce, plakala jsem, radovala se s nimi. Prostě jsem to s nimi prožila od začátku do konce a ještě kousek dál. :)
Autorka mi opět dokázala, že si právem vysloužila post mé nejoblíbenější autorky, ačkoliv jsem se obávala, že tomu tak nebude. Nicméně mohu ji jen gratulovat a blahořečit, že se vrátila s tak nádhernými příběhy. :) Je pro mě nesmírná čest mít její díla ve své knihovně.
Už se nemůžu dočkat dalšího příběhu.

účetní
10.09.2017 5 z 5

Nádherná kniha, nádherná vášeň a láska mezi Helen a Rhysem. Rhys byl úžasný, od mala tvrdě dřel, aby se vypracoval, jeho pevná vůle, ctižádost, pýcha, vášeň a spousta dalších jeho vlastnosti z něj dělaly mimořádného muže. To, jak reagoval v závěru knihy a jeho něžná a krásná vyznání - tím mě úplně dostal, také se mi moc líbil jeho přístup k pracujícím ženám, byl sice náročný, ale neváhal dát ženám šanci na pozicích tehdy určených výhradně mužům. Všechny postavy byly opět skvěle vykreslené, jsem ráda, že jsme se znovu setkali s ostatními, Devon byl opět skvělý a dvojčata byla také bezvadná. Je vidět, že už tak skvělá LK se zase posunula o kousek dál a vyšperkovala tyto knihy k dokonalosti, takže celkový zážitek z knihy ve všech směrech je úžasný. Doufám, že kvalita ostatních dílů bude stejná a moc se těším. Budu se opakovat, ale pět hvězdiček mi zde na zhodnocení nestačí, tato kniha se určitě zařadí ke špičce tohoto žánru a moc se mi líbí recenze " Milostný příběh s dávným tajemstvím " skvěle knihu vystihující.

karamelka57
06.09.2017 5 z 5

nádherná....

Enny4
29.08.2017 5 z 5

Super knížka, tento druhý díl se mi líbil více než první díl. Četla jsem ji již podruhé a čekám až vyjde další díl z této série :)

mariva
18.08.2017 3 z 5

První díl se mi líbil víc, tohle bylo už víc než historická romance erotická romance. Škoda, jinak v knize byly zajímavé pasáže například o prvním velkém obchodní domu.

havrmoni
09.08.2017 5 z 5

Slintala jsem blahem nad obsahem. :))) Lepší než první díl,opravdu nádhera. Připomíná to Hathawayovic rodinku a tu miluju. Jen,aby teď vycházeli další díly a neměli roční rozestupy. Už se jich nemůžu dočkat.

munka
08.08.2017 5 z 5

Druhý diel sa mi páčil oveľa viacej ako prvý. Zaujímavé je, že dej sa poväčšine odohráva mimo plesových sal, rodina má smútok, potom nerovnosť zväzku Helen - Rhys nemá kto kritizovať. Teším sa na ďalší diel o Pandore.

nadenka13
24.07.2017

skvělá oddechovka moc líbila

Micheline
15.07.2017 3 z 5

Oddychová klasika :o)

LilianaFalcon
15.07.2017 5 z 5

Nadhera, knizka naprosto splnila ma ocekavani... Dej, postavy hlavni i ty vedlejsi,... proste vsechno bylo presne tak, jak u tohohle zanru ma byt :-)
A hlavne jsem strasne rada za to, kolik prostoru bylo venovano Kathleen a Devonovi :-) Uz se tesim na dalsi...

beatrisi
06.07.2017 5 z 5

Krásný příběh, o moc hezčí než první kniha této série, už se těším na další. Kleypas je prostě nej autorka historických romancí.

LadyElisa
05.07.2017 5 z 5

Svatba s Winterbornem naprosto předčila veškerá očekávání, knihu jsem zvládla přelouskat za odpoledne. Může být tahle série ještě lepší? Pevně doufám, že Ďábel na jaře bude nejlepším příběhem z Ravenelů. Pro milovnice L. Kleypas, rozhodně si knížku přečtěte, nebudete litovat. :)