Nemilosrdný magnát

Nemilosrdný magnát https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338479/bmid_nemilosrdny-magnat-v9v-338479.jpg 4 455 83

Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si zaumieni. V ceste za najvyššími métami mu bráni už iba jeho neurodzený pôvod. Keď sa zoznámi s mladou aristokratkou lady Helen Ravenelovou, je posadnutý myšlienkou vlastniť ju za každú cenu. Plachá Helen nepozná pozlátený, ale cynický svet londýnskej spoločnosti a vystaví Rhysovu pevnú vôľu skúške. Rhys si sobáš s ňou neúctivo poistí a jeho plánovaný úskok ich k sebe pripúta vzájomnou vášňou. Helen mu však musí odhaliť svoje najstrašnejšie tajomstvo a riskuje tým úplne všetko.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Marrying Winterborn , 2016

lenka9778
26.06.2017 5 z 5

Úžasné čtení, na knížku jsem se těšila, jak dítě na Vánoce a moje očekávání je maximálně splněno.

modranka
26.06.2017 4 z 5

Druhá časť bola o trošku lepšia než prvá, aristokraciu strieda stredná vrstva, čo dáva oveľa lepší základ na zaujímavý dej. Treba však pripomenúť, že časti treba čítať postupne, lebo základ tohto príbehu je v prvej časti a je to veľmi podstatný základ.
Zdá sa mi, že zaujímavosť príbehov sa bude stupňovať s počtom častí série... Na Pandoru sa teším - teda na podnikanie ženy v 19. storočí, ale celkom bude zaujímavý príbeh aj s doktorkou či Westom.

fidáš
25.06.2017 5 z 5

Druhý díl této série byl úžasný. Už se těším na další pokračování s Pandorou.