Rod země a krve

Rod země a krve https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449842/bmid_rod-zeme-a-krve-TZw-449842.jpg 5 1534 362

Bryce je 25 a žije už dva roky sama po záhadné vraždě svých přátel. Případ byl uzavřen a považován za ukončený dokud o dva roky později vrah neudeří znovu a nezabije další lidi naprosto stejným způsobem. Bryce se stane hlavní podezdřelou neboť každou z obětí viděla jako poslední. Aby dokázala svou nevinu musí případ vyřešit a tak dostane tvz. ochránce a pomocníka Hunta Athalara. Společně pátrají a pravda, která vyjde najevo by je ani v nejdivočejších snech nenapadla.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , CooBoo

House of Earth and Blood , 2020

barbb8k
08.10.2020 5 z 5

Wow.
Hned na začátku vám chci napsat, že to tu bude samé vychvalování, takže pokud ještě přemýšlíte nad tím, jestli si knihu přečtěte, tak jednoznačně ANO. + Jestli vás nenalákám já, ani ta obálka, tak už vážně nevím.

Takhle kniha mě chytla už na začátku a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. (Tuhle bichli jsem měla přečtenou během tří dnů.)
Hned v prvních kapitolách bylo vidět, jak úžasně autorce sedl tento "jiný" žánr... Nebo jako ne, jiný žánr, ale byly tu i prvky "detektivky", což Sarah sedlo úžasně.

K ději nemám co vytknout. Na začátku nebylo žádné dlouhé protahování. Už po dvacáté straně se toho začalo dít strašně moc.

Jak už jsem zjistila v jiných knihách od této autorky, romantickou linku dokáže Sarah vymyslet a popsat dokonale.
Obě postavy k sobě neskutečně ladily svým charakterem a "smyslem pro humor".

Konec...
V žádném případě jsem nečekala takovouto akci na konci.
Myslela jsem si, že si to důležité autorka nechá do dalších dílů, ale naštěstí všechno co jsme potřebovali a chtěli vědět dala ještě do této knihy.

Vůbec jsem nečekala, že by mě Sarah mohla ještě něčím překvapit, protože obě dvě její dřív vydané série naprosto zbožňuji a znám je pomalu zpaměti. Ale toto je opravdu masakr!

DreamerX9
07.10.2020 4 z 5

Myslím , že tohle už prostě chybělo! Fantasy, která chytne a nepustí. Autorka opět nezklamala ale dle mého názoru nic nepřekoná Dvory. Jako rozjezd do série úplně ideální a myslím, že tohle bude ještě jízda! :))