Podezřelý

Podezřelý https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430450/bmid_podezrely-USe-430450.jpg 4 463 108

Prokurátor série

< 3. díl

V roce 2014 byl Daniel Wyrwa ještě vojákem u 6. výsadkářského praporu v Glivicích, zatímco Maria Zimnická slibnou advokátní koncipientkou. Daniel neměl – jemně řečeno – zrovna nejlepší pověst. O jeho problémech se zákonem a drogami, o násilnických sklonech a také o tom, že byl namočený do nelegálních akcí, věděli všichni, tedy kromě Marie. Ale láska si přece nevybírá Marii se narodila holčička, Daniel skončil na odvykací léčbě a Maria se vdala za kamaráda z dětství a pak Pak to všechno začalo být rychlé, tvrdé, děsivé, bravurní a překvapivé, zkrátka takové, že vás to úplně pohltí. Fanoušci Pauliny Świst dostanou více, než čekali, zatímco její noví čtenáři si nepochybně záhy pořídí i její předchozí knihy! Tato spisovatelská hvězda září stále jasněji!... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Kontrast

Podejrzany , 2018

mistrikova
12.12.2020 3 z 5

Poslední díl trilogie má trochu matoucí název. V podstatě jde o propojení příběhu obou kamarádů, komisaře a prokurátora na jedné straně a komisařova bratra Daniela, který je bývalý voják a celoživotní průšvihář. Polští padouši opět úřadují. Na scéně se samozřejmě objeví i prokurátorova sestra Marysia, která si začne s Danielem. Samozřejmě děj nepostrádá sexuální scény, kde si autorka libuje v sexuální submisivitě ženy (což je pro ni typické). V tomto závěrečném dílu gradují i slovní vulgarity a násilí, což mi přišlo až moc přitažené za vlasy a rozhodně to polským policajtům nedodávalo více na "tvrďáctví".

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

stejne jako první díl :-) knizka se povedla.

Saskiova11
01.12.2020 5 z 5

Velmi som sa tesila na poslednu cast a vobec ma nesklamala. Pacilo sa mi aj striedanie minulosti a pritomnosti..celu seriu Odporucam!

Lenka51
27.11.2020 5 z 5

Opět zhltnuto během jednoho dne, ostatně jako všechny knihy ze série Prokurátor. Doporučuji číst sérii postupně, člověku to do sebe poté krásně zapadá a všechno dává smysl.
Napínavý příběh od začátku do konce, erotika, pro mě sympatický vývoj vztahu hlavních postav. Opět se mi tajil dech a hltala jsem stránku za stránkou.
Jsem ráda, že jsem si celou sérii pořídila do své knihovny, kde je teďka mou ozdobou a velkou pýchou.

Janiss_89
18.10.2020 5 z 5

Už dlouho jsem knihu nepřečetla za den. Už dlouho mě kniha nenutila číst do půlnoci. Jednoznačně z těch tří nejlepší díl. Pokud si mám vybrat mezi Chladným, Radkem a Danielem, tak jednoznačně volím tebe Danieli.

Leniii
17.10.2020 5 z 5

Za jeden den přečtený poslední díl této série!! Povedený! Moc se mi to líbilo..velmi čtivé! A že si rozumná holka vybere zlobivýho kluka? Hmmm :-)))

Ivca05
15.10.2020 5 z 5

Velmi čtivá oddechová kniha.

Majka1979
14.10.2020 5 z 5

Autorka opäť nesklamala, jej príbeh ma opäť plne stiahol a môžem povedať, že príbeh Marysky a Daniela je ďalším z tých strhujúcich, o napätie nebolo núdze a ak už som si myslela, že viem, čo sa stane, tak opäť ďalšie prekvapenie, jednoducho úžasná kniha od úžasnej autorky.

V knihe nechýbalo napätie, láska, nenávisť, priateľstvo, sex, porozumenie a samozrejme partia správnych ľudí

0197
11.10.2020 5 z 5

Skvělé zakončení série. I když tento díl mi přišel trochu slabší v porovnání s Komisařem (který u mě vede) a Prokurátorem. Ale i tak parádní. Líbilo se mi prolínání minulosti a přítomnosti. Opět to bylo čtivé a napínavé. Za mě velké doporučení, i když je mi jasné, že tento styl nesedne každému, tak mě sednul parádně. Když jsem začínala číst Prokurátora, ani ve snu by mě nenapadlo, jak si tuhle sérii odehrávající v Polsku oblíbím. Ale stalo se, navíc přečteno za jeden den, tak že to už o něčem svědčí :-).

zdenka73
07.09.2020

Třetí díl čtivý, ale na 5 hvězdiček to není. První díl "Prokurátor" jednoznačně nejlepší. Druhému i třetímu dílu chyběly dramatičtější zápletky, nápady, sexy dialogy, které byly typické pro první díl. Třetí díl ale lepší než díl druhý. Na dovolenou dobré čtení :).

prcek19
31.08.2020 4 z 5

Za mě zatím nejlepší díl série..kniha se četla dobře, nerada sem knihu odkládala..navíc už sem znala postavy, tak sem se lépe orientovala..už se nemůžu dočkat dalšího dílu

Lofda
28.08.2020 4 z 5

Takže, nejdřív trochu spoiler! Jako fakt si rozumná holka vybere rváče a feťáka jen proto, že má ráda "zlobivý" hochy a taaak moc jí přitahuje? Ta naivita byla do očí bijící. A vybere si ho i podruhé, navzdory tomu, že má manžela, co by ji na rukou nosil (aspoň na začátku..)? Advokátka? Spíš trochu rozmazlený paňár! No nic, tohle prostředí neznám, těžko soudit.. Kamila mi ve výsledku bylo nejvíc líto. Ale dostáváme se k tomu, že musím opět autorku nic než chválit, třetí díl a pořád to má spád. Za mě opravdu velké překvapení, jsem ráda, že jsem se do této série pustila a už se těším, až u nás vyjde něco dalšího ;-)

Dellphi
23.08.2020 4 z 5

Trochu slabší než předchozí díly, ale jinak super. Bavilo mě to a těším se na další knihy od této autorky.

Jumpova
21.08.2020 3 z 5

Nečetla jsem předchozí díly, tak nevím, jestli to mělo vliv... Ale čekala jsem o hodně víc. Místy mi příběh přišel zmatený a zkrátka mi to nepřišlo jako kniha na 5 z 5. Asi si ani předešlá díla autorky nekoupím.

munka
16.08.2020 4 z 5

Bola som zvedavá na príbeh o Danielovi a Maryszke. Striedanie minulosti a súčasnosti vysvetlilo pozadie ich vzťahu. Nezabudlo sa ani na hlavných hrdinov predchádzajúcich dielov. Myslí, že úspešné zakončenie série.

Zomy
14.08.2020 4 z 5

Musím souhlasit s těmi, kteří Podezřelého považují za nejslabší díl série. Přesto tady platí, že je knížka nejslabší, ale pořád perfektní. Čtivá, napínavá, sexy.

Tady je to okořeněno střídáním časových rovin - to mě zároveň bavilo i rozčilovalo (když chci vědět, jak to pokračuje v současnosti a bum, musím si počkat). Daniela i Marii už jsme znali z předchozích dílů, ale i tak mi ten jejich vztah přišel málo propracovaný. Naopak zápletka už byla příliš komplikovaná (Maryszka zdrogovaná a visící nahá někde na háku,...).

I tak ale pevně doufám, že Paulina Swist bude pokračovat v psaní - protože já v četbě jejích knih určitě ano.

karli887
08.08.2020 2 z 5

Za mě nejslabší z dosud vydaných,ani jsem nedočetla.

michaella03
01.08.2020 5 z 5

Parádní zakončení série!
O téhle dvojici jsem chtěla vědět víc snad už od jedničky, takže za mě velká spokojenost. Líbilo se mi i prolínání současnosti s minulostí - byla jsem zvědavá, jak autorka zprostředkuje události, které se staly na začátku a postupem času v jejich vztahu. Jsem ráda, že to nebylo "jen" skrz nějaké převyprávění ;).
A ani mi nevadilo, že to není z pohledu Lukasze a Kingy :D.

Elčokča
31.07.2020 5 z 5

Moc se mi líbilo prolínání minulosti a současnosti i střídání pohledů. A jsem ráda, že kniha nebyla jak přes kopírák jedničky (tak jako druhý díl). Samozřejmě byly akce příliš vyhrocené a nereálné, ale i tak mě čtení bavilo.

havrmoni
30.07.2020 5 z 5

Fakt mě to bavilo. Sice mě ze začátku rozčilovalo to prolínání s minulostí, ale pak jsem se začetla a zhltla jsem knihu skoro na jeden zátah. Postavy ze všech těch tří dílů už dávno nepatří mezi mládež, ale mají něco za sebou. To se ukazuje i na drsnější řeči a chování. Marie sama sebe několikrát v příběhu nelichotivě popíše a tudíž mi tím ušetřila práci s jejím popisem a mými občasnými (ne)sympatiemi. Daniel taky nebyl žádný slušňák, ale snažil se. Dle oblíbenosti 1,3,2.