Podezřelý

Podezřelý https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430450/bmid_podezrely-USe-430450.jpg 4 463 108

Prokurátor série

< 3. díl

V roce 2014 byl Daniel Wyrwa ještě vojákem u 6. výsadkářského praporu v Glivicích, zatímco Maria Zimnická slibnou advokátní koncipientkou. Daniel neměl – jemně řečeno – zrovna nejlepší pověst. O jeho problémech se zákonem a drogami, o násilnických sklonech a také o tom, že byl namočený do nelegálních akcí, věděli všichni, tedy kromě Marie. Ale láska si přece nevybírá Marii se narodila holčička, Daniel skončil na odvykací léčbě a Maria se vdala za kamaráda z dětství a pak Pak to všechno začalo být rychlé, tvrdé, děsivé, bravurní a překvapivé, zkrátka takové, že vás to úplně pohltí. Fanoušci Pauliny Świst dostanou více, než čekali, zatímco její noví čtenáři si nepochybně záhy pořídí i její předchozí knihy! Tato spisovatelská hvězda září stále jasněji!... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Kontrast

Podejrzany , 2018

Denisar92
27.07.2020 4 z 5

Ze všech dílu nejslabší, ale i přesto super čtení. Autorka píše svižně...

crazyslunicko
27.07.2020 5 z 5

Skvělé zakončení celé série. Proniknutí do světa gangsterů, drog a chlastu. Marie je velká provokatérka a ačkoliv ji to všichni rozmlouvají, tak si začně s Danielem, který nemá zrovna dobrou pověst. Všichni okolo ní ví co je zač, jen ona ne. Vidí jen Daniela v růžových barvách. Když ji však málem zabije dítě, tak se vše změní... Konec byl docela brutální.

maafa
16.07.2020 4 z 5

Na příběh Daniela a Marie jsem se moc těšila a konečně jsem se k němu díky naší knihovně dostala:). Na rozdíl od hrdinky předchozího dílu působí jako drsňačka, i když to vlastně může být jen zdání... Problémy Daniela byly nastíněny již v předchozím dílu a tady se jen umocnily. Třetí díl byl nabitý akcí, napětím a erotikou, našla jsem v něm prostě vše, co jsem díky předchozím dílům očekávala. Paulina Świst mě rozhodně baví a nenechám si ujít ani další její sérii, která snad bude v ČR vydána.

Myška43
10.07.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem, skvělé zakončení série, moc jsem se bavila.

AliceTief
09.07.2020 5 z 5

Krásný závěr, na tuhle dvojici jsem se rozhodně těšila a vůbec mě nezklamala ;)

HDosoudilová
07.07.2020 5 z 5

Třetí díl této série mě nezklamal, naopak. Opět jsem nadšená, jak se kniha četla sama. Hned na začátku jsem se začetla a nechtěla knihu odložit. Ústřední dvojice Daniel a Maria mě od začátku dost bavili, byť bylo tedy vysoce předvídatelné, jak to s nimi skončí. Avšak i tentokrát byl děj plný zvratů, napětí a erotických scén (těch ale přece jen o něco méně než v předchozích dílech mi přišlo). Nečekala jsem, že autorka vymyslí takovou zápletku. Zkrátka ideální oddechovka pro mě. Až je mi líto, že je to poslední díl. Takových knih bych brala více, autorka píše skvěle.

Falda
07.07.2020 4 z 5

Opět velmi příjemné čtení. Jen musím říct, že zápletka nyní tak nějak o ničem. Ze začátku se nic moc nedělo a jen jsem se ztrácela.. Ale i tak, dobrý!

pavlikova9332
07.07.2020 5 z 5

Velmi hezky a jako vždy napínavý příběh

Nikkinike87
05.07.2020

Za mne nejpodařenější knížka od této autorky. Daniel - výbušný voják mající problémy s drogami i se zákonem, jednoho dne potká přitažlivou dívku, ktera je sestrou nejlepšího kamaráda jeho bratra. I po všech varováních, aby ji nechal být, si nedá říct a i přes to, se jí nevzdá, i když se jí snažil ignorovat. Daniela však dohání během příběhu jeho minulost a ohrozí tak život nejen jemu, ale i Márii a jejich dceři Nině. Mária - advokátní koncipientka mající slibnou kariéru, kterou jí však neplánovaně přerušilo těhotenství. Je zaslepená láskou k Danielovi, který však má problém s drogami. Prozří až ve chvíli, kdy vypije jeho namýchaný džus s perníkem. Naštve se na něj a během jeho pobytu na odvykačce se provdá za svého kamaráda Kamila. Chtě nechtě je osud dá znovu dohromady, i když za velmi nebezpečné situace. Kniha má napínavý děj až do konce, nechybí barvitý popis erotických scén, kterého je dost a nechybí ani dřívější postavy z předchozích dílů Lukaśz, Kinga a Radek. Kniha rozhodně stojí za přečtení.

Lenka_S
27.06.2020 5 z 5

Tentokrát je příběh o Marii a Danielovi a to ve dvou časových rovinách. První jw z období před narozením Niny a událostmi z předchozího dílu a druhá v reálném čase. Opět zde nechybí napětí ani sex :-). Celá tahle série se mi líbí a doufám, že ješte nekončí a dočkáme se pokračování.

janina66
26.06.2020 5 z 5

Další úžasné pokračování "Prokurátora" se všemi hlavními hrdiny předešlých dvou dílů. Čtivé a hodně napínavé, zejména na konci. Líbilo se mi střídaní současnosti s nedávnou minulostí.

narisa
22.06.2020 5 z 5

Tak zase super čtení, četla bych i dál, přišlo mi to krátké. Miluju bratry Wyrvovy a Chladnýho jsou fakt super, hlavně Radek a Chladný, kam se hrabe Drsný Harry :). Příběhově to je asi slabší než dvojka a určitě než jednička, ALE... Jsou tam úžasné hlášky a jsou fakt boží :).
Dost mě mrzí, že už je konec. Tuto sérii určitě budu číst častěji a má místo v mé knihovně.

keiko33
19.06.2020 5 z 5

Tak ako predchadzajuce diely znova super. Stale sa nieco deje, kym sa spamatate z jednej zapletky, pride druha. Ziadna nuda. Autorka ma svojsky styl rozpravania a nadavok, ale nevadilo mi to. Naopak je originalna. Daniel bol taky drsny sexi vojak, ktoreho mala Ryska pod palcom. Chcel jej dat vsetko a ked to nezvladal, hladal oporu v perniku. Urobil vela chyb a dostal rozum, az ked vsetko stratil. Zial poucil sa az na svojich chybach. No nastastie dostal od zivota reparat. Bolo mi luto Kamila, chybal mi tu Sedivak a tiez nechapem tu obalku, kedze Daniel bol blondak. Ale inak znovu skvele.

Irsaf
14.06.2020 5 z 5

Jo tak tohle bylo zase jednou skvělý čtení...
Jedna akce za druhou, která člověku nedovolí přestat číst...

Jacinda123
14.06.2020 5 z 5

Velmi dobrá kniha odporucam.

TerkaM
13.06.2020 5 z 5

První díl jsem po pravdě zatím nečetla, začala jsem druhým a pokračovala tímto, ale musím říct, že z těch dvou, které jsem četla, se mi pravě tenhle líbil nejvíc. :) Hrozně mi sedlo, že autorka přidávala, jak pasáže z minulosti, tak ze současnosti a celkově se mi líbila ta provázanost. :) A ruku na srdce, Chladný a Kinga jsou super pár, ale ta jiskra se mi víc líbila u Daniela a Marie. Za sebe doporučuji a řekla bych, že by tenhle díl obstál i jako samostatný díl. :)

narciska
30.05.2020 2 z 5

Předchozí dvě autorčiny knihy výborné, Podezřelý za mě trochu zklamání. Nevyhovovalo mi přeskakování v čase a kdo nečetl předchozí knihy, bude se možná trochu ztrácet ve jménech a přezdívkách.

LilianaFalcon
28.05.2020 4 z 5

Zase skvělá jízda, ale o kousek slabší než předchozí díly.
Jak to bylo s Marií a Danielem dřív, už jsme si tak nějak domysleli v prvních dvou dílech, takže i když chápu, že to autorka celé chtěla pořádně provázat a dát do souvislostí a potřebovala té detektivní zápletce dát nějaký promyšlenější smysl, tak mi tý výlety do minulosti dost překážely.
Taky to bohužel nebylo tak vtipný. Čím to? Kinga tam byla tentokrát docela málo. A co si budem, Kinga a Chladný jsou prostě njelepší postavy týhle série.
Ale nechápejte mě špatně, zase jsem si to parádně užila a těším se na další autorčiny počiny.

georginaa
28.05.2020 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil. Mělo to šťávu, napětí, erotiku, vůbec mi nevadilo sprosté vyjadřování, protože k vojákovi to prostě nějak patří. Je drsnej, nekompromisní, ale zároveň něžnej. Takového chlapa pohledat. Vtipné komentáře nebyly na škoda, ba naopak. Akorát jsem se podivila, že od Daniela si nenechala nic líbit, odporovala mu, bojovala s ním o každé slovo a zároveň od ušlápnutého manžela se nechala týrat. To bylo asi přes čáru. Myslím, že mu měla též dát co proto.

Gabriela143
26.05.2020 5 z 5

Autorka opäť nesklamala. Kniha je vtipná a napínavá. Akurát by som ubrala pár štipľavých výrazov. Tento diel je podľa mňa lepší ako Komisár, ale Prokurátor je Prokurátor.