Tichá modlitba

Tichá modlitba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2053 536

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

studentice
12.08.2018 4 z 5

Autorka píše velmi čtivě a hlavní hrdinka je velmi sympatická. Ráda si přečtu další knihy z této série.

Brembelik745
12.08.2018 5 z 5

I když spisovatelka si mě získala naprosto všemi knihami a stylem psaní, tak tahle je naprostý TOP mezi její díly. I když knihy o dětech nejsou něco co by mě bavilo číst, tak tady tahle byla neskutečně dobrá. Děj plný zvratů, nepřekombinovaný, nečekaný závěr a odhalení hlavního padoucha. Kim jako vždy skvělé drzá. Bez hluchých míst, bez zbytečných keců kolem. Opravdu výborná detektivka. Nemám vůbec co vytknout....

slunečnice777
11.08.2018 5 z 5

Po čase jsem našel spisovatelku která mě opravdu baví. Sice jsem se k ní dostal pozdě, ale lépe než vůbec. Příběh má švih, žádná hluchá místa. Autorka se mě získala, svoje příběhy umí pořádně rozjet. Bych rád řekl že jsem nenašel chyby, občas se najdou ale byli tak minimální že jsem je neřešil. Skvělé čtení a doporučuji celou sérii. Zajisté nebudete zklamáni.

Klarinecka
31.07.2018 5 z 5

Všechny tři první knihy série s Kim Stoneovou jsem přečetla za 4 dny. Všechny jsou skvělé.

GanjaL
30.07.2018 4 z 5

Nejlepší kniha za poslední dobu. Skvělé gradování příběhu vás donutí číst dál a dál. Chvílemi dost šokující, ale výborné.

DomčaC
29.07.2018 5 z 5

Napínavé již od začátku. Sice trošku depresivní, že se jedná o malé děti. Nicméně to ničemu ve čtivosti nebrání.

kneslova
22.07.2018 5 z 5

výborná detektivka, napínavá

Yogini
10.07.2018 5 z 5

Už moc nekomentuji, protože mi přijde, že tu je psáno vše, co bych ráda sdělila, ale u téhle knihy mi to nedá. Miluju detektivky, hlavně ty ze současnosti, to napětí a šokující rozuzlení, no často mi to nedá spát, ale stojí to za to co? :) Od Angely Marsons 3. kniha a musím říct, že se to stupňuje, dala jsem 5 *, tak jestli to bude pokračovat, nevím co dám u další knihy, asi napíšu samotné autorce :) Pokud je hlavní vyšetřovatel žena, už to tím získá plusové body, protože s ní žiju ten její ,,holčičí" příběh, který prostě líp vykreslí spisovatelka. Autorka se navíc zaměřuje na těžká témata, jako v této knize únosy dětí, chytne to za srdce a celou knihu fandíte Kim, aby je dopadla a pak máte radost, že se jí to podařilo a posledních 100stran prostě přečtete jedním dechem. Tato kniha měla napětí, záhadu, překvapivé rozuzlení, lásku, přátelství...za mě velká spokojenost *****

SimonaP
09.07.2018 4 z 5

Super čtivá knížka, líbila se mi moc, spisovatelka se s každým dílem zlepšuje, těším se na další díl.

Calinda
08.07.2018 4 z 5

Hodnotím stejně pozitivně, jako většina. Knížka se mi moc líbila, přečetla jsem ji za dva dny, nebyla žádná hluchá místa, nebylo to překombinované (což je problém většiny současných krimi), napětí po celou dobu. Jedině snad postava novinářky Tracy mi přišla v knize zbytečná a lezla mi na nervy, ani nevím, proč tam byla.

keiko33
30.06.2018 4 z 5

Ano bolo to napinave od zaciatku do konca. Ale par veci mi tak vadilo, ze nemozem dat plny pocet. Odhalenie na konci o unoscovi, bolo tak malo uveritelne, ze cely pribeh stratil stavu. Pri tejto serii mi chyba muzsky pohlad. Spisovatelka ako zena to nevie podat dost drsne. Chvilami mi tie opisy pripadali skor komicke, ako napinave.

rlupinek
30.06.2018 5 z 5

Stejně jako předchozí díl série se mi i tato kniha velmi dobře četla. Velmi silné téma, už od půlky knihy jsem se nemohl dočkat konce a rozuzlení. Nakonec jsem se přece jenom dočkal, i když pachatel a motiv pro mně nečekaný (asi to bude tím, že detektivky čtu tak jak jsou a nemám tu schopnost odhalit pachatele v půlce knihy). Určitě ale kniha stojí za přečtení, asi nikdo netuší, jak by se v takové situaci zachoval on sám...

Evule *
25.06.2018 5 z 5

Pro mě naprosto luxusní záležitost, posledních 50 stran přečteno jedním dechem...už se moc těším na další, protože každý díl je lepší a lepší ... :)

Vladísek
22.06.2018 5 z 5

Čtivá kniha, která - zejména žádného rodiče - nemůže nechat chladným. Hrůza, kterou unesené děti byly nuceny zažívat, byla téměř hmatatelná a bezmoc rodičů taktéž. Moc dobře se mi kniha četla, děj měl spád, hlavní hrdinové - vyšetřovatelé jsou sympatičtí a jako tým pracují skvěle. Doporučuji!

eva3695
19.06.2018 5 z 5

Zjišťuji, že každý díl je lepší a lepší. Z tohoto dílu mě mrazilo. Jak únosci myslí a jednají mě děsilo. Úplně mi bylo líto holčiček, co musely prožít. Každopádně další skvělí díl. A já se těším na pokračování. Jediné, co mě zaráží, tak že v každé knize jsou oběti děti (dívky). Má to nějaký důvod?!

Viviana-Mori
17.06.2018 5 z 5

Tak tento díl se mi zatím líbil asi nejvíc. Napínavé od začátku do konce, skvěle se to čte a člověk se do děje opravdu vžije. I když se u mnoha podobných knih ponořím do děje, leckdy se nechám jen unášet, ale tady jsem si opravdu přála, aby se všechna ta děcka vrátila domů. Další díl už mám zarezervovaný v knihovně. :)

m2056
17.06.2018 5 z 5

Tahle knižka mě moc dostala super

Trustty
10.06.2018 5 z 5

Další pěkný díl ze serie s Kim Stoneovou. Napětí nechybělo od začátku až do konce. Trochu mi vadila postava labilního vojáka, ale jinak super.

lenuskav
09.06.2018 5 z 5

pecka :)

Lethania
04.06.2018 4 z 5

Napětí bylo až hmatatelné prakticky po celou dobu příběhu. Kim je odhodlaná dopadnout únosce za každou cenu, i kdyby ji to mělo stát život. Skvělá série. Mohu jen doporučit.