Tichá modlitba

Tichá modlitba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2069 2069

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

Bláža9
08.06.2020 5 z 5

Další vynikající díl ze série. Na jednu stranu jsem měla pocit, že je vyšetřování pomalé, na druhou stranu jsem se nemohla od knihy odtrhnout, protože nikdy nevím, kdo je pachatel. Navíc mám ráda knihy, které jsou psány z pohledu více osob...už se těším na 4.díl :-)

rodak
06.06.2020 5 z 5

Moc povedené,od začátku super vystavěný thriller,odkrývání rodinných problémů,k tomu přidružené další vyšetřování jiného případu.Ke konci jsem si říkal,že to trošku ztratilo tah,ale finále mě opět dorazilo.

LadyLane
05.06.2020 4 z 5

Autorka si drží tempo, kniha veľmi čtivá, len mi už tie "aha efekty" pripadajú prehnané.

Kobzíci
31.05.2020 5 z 5

Původně jsem se bála číst knihu kvůli tématu, ale neskutečně mě vtáhla do děje, wow.

martineknatasa
30.05.2020 5 z 5

Moc se mi knihy od Angely Marsons líbí, hezky se čtou, jsou napínavé, mají spád. Od jejích knih se nemohu odtrhnout a přečtu skoro najednou. Vřele doporučuji.

PéEm
28.05.2020 4 z 5

Výborný nápad a ani provedení nezklamalo.Opět napínavé, díl od dílu lepší, zdá se mi.

Lucai
27.05.2020 5 z 5

Tak táto knižka sa mi z troch prečítaných páčila najviac... Kim a Bryant sú super dvojka a v tejto časti som si obľúbila aj Dawsona... Príbeh bol udržiavaný v napätí až do konca.... Odporúčam ????

Restang
26.05.2020 4 z 5

Tak dočteno, vrátila jsem se k autorce po nějaké době. Marsons a Bryndza je sázka na jistotu. Zdá se mi, že každá kniha je lepší než předchozí, tak snad se nezklamu. Trošku mini výtka k závěru, dle mého TO.. tam bylo navíc, ale jinak spokojenost.

ZimníLidé
24.05.2020 5 z 5

Tak jako, že je Kim křížena s Batmanem a Supermanem to víme všichni, že jo. Já ani nechci něco vytýkat, i když bych mohla :) Kim je moje srdcovka a tak to i zůstane ;)

Miro67
20.05.2020 5 z 5

Kam paní spisovatelka na ty nápady chodí? Díl od dílu lepší a lepší.
Tichá modlitba je noční můrou rodičů. Což teprve těch, kteří nejsou schopni vyhovět požadavkům únosce. A na druhé straně únosce, jemuž nestačí jen peníze. Chce si užít i ''zábavu" při představě hrůz způsobených rodičům i obětem. Dětem!!!

broskev28
15.05.2020 4 z 5

Já se tentokrát k pochvalným komentářům nepřidám - Valeyman, Jakira, MonikaK, muchomurka i TaLu to napsali za mě. Nápad - šílená hra s city rodičů - je určitě výborný a hrůzný, ale provedení pokulhává. TaLu sice objasňuje netypický zvyk britských policistů, ale závěrečná scéna opravdu postrádala logiku (vzhledem k tomu, že profil subjektu 2 byl zcela jednoznačný). Navíc jsem asi získala čtením detektivek nějakou intuici, ale opět jsem hádala správně, takže překvapení se nekonalo.
Mně osobně připadal tenhle díl zatím nejslabší, ale díky skvělé postavě vyjednavače a vzhledem ke čtivosti jsem ubrala jen jednu hvězdu. A rozhodně se těším na další díly!

Anet2106
14.05.2020 3 z 5

Super kniha, akorát opět uspěchaný konec.

pavla.ba
10.05.2020 5 z 5

Výborný díl! Každá autorčina kniha je skvělá, úžasná, takže je zbytečné něco víc psát. Prostě si ji přečtěte a uvidíte.

Radusek
09.05.2020 5 z 5

Líbila se mi. Čtivá, vtáhla do děje. Zatím jediná spisovatelka, u které nevím po 10. straně, kdo je viníkem, vrahem.

Pine
28.04.2020 5 z 5

Svérázná inspektorka opět na scéně. A zas to byla jízda. Autorka potvrdila svůj talent, nápad na tento případ považuji za originální. Kombinace napětí, čtivosti, vykreslení atmosféry, vyvolaných emocí, krátkých kapitol... je vražedná. Tuhle knihu je těžké odložit, nedá se od ní odtrhnout. Takže, stejně jako já, čtete do posledního řádku i za cenu toho, že druhý den budete vypadat jako zombie.

ckamusa
27.04.2020 5 z 5

S nadšením z předchozích knih jsem se vrhla i do pro mě třetí knihy od této autorky a musim říct, že mě kniha hned po pár prvních stránkách opět vtáhla do děje. Tentokrát se jedná o únos malých holčiček. Opět se tu střídají pasáže z vyšetřování a pasáže s únosci. I přesto, jak je to těžké téma se mi kniha moc líbila a dokázala mě opět překvapit ve chvílích, kdy jsem to vubec nečekala.

prestiggio
26.04.2020 3 z 5

Ako matke deväťročného dieťaťa sa niektoré časti čítali veľmi ťažko. No na druhú stranu, kniha bola na môj vkus málo akčná. Hodnotím ako priemer.

MarianP
23.04.2020 5 z 5

10 bodov z desiatich ! Angela Marsonsová napísala pre mňa takmer dokonalú detektívku, ktorej nechýba absolútne nič. Zmiznuté dievčatá sú napínavým trilerom, ktorý chytíte do rúk a nepustíte kým ho celý neprečítate. Kniha má všetko: skvelú a svojskú inšpektorku Kim, vtip, akciu, napätie, výborný spád a dokonalý záver. Hoci je zápletka možno trochu tuctová (únos), je podaná výborne, svižne a vôbec nenudí. Zmiznuté dievčatá vrelo odporúčam !

Blondebookdevil
21.04.2020 4 z 5

Třetí shledání s Kim a za mě o něco méně napínavé, než ty předchozí.
Hlavním motivem je zde únos dětí a vydírání rodičů. Do toho se mírně míchá inspektorčin nedořešený případ vraždy mladíka, který chtěl odejít z gangu. Což mně tady trošku vadilo, působilo to jako zbytečný element. Kim je však tvrdá, vytrvalá a jako vždy jde do všeho po hlavě, i kdyby to mělo být jít neozbrojená do sklepa s vrahem. Je skvělé mít před sebou ještě tolik dílů, už se těším.

Radza
19.04.2020 4 z 5

Zajímavá psychologická zápletka. Nečekané rozuzlení. Jak to ale, ze sakra s sebou nenosí bouchačku?