Pohřbená pravda

Pohřbená pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391094/bmid_pohrbena-pravda-65d5e21c70169.jpg 5 1393 354

Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků. Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dead Souls , 2017

Didi15
07.04.2019 5 z 5

Nemám co dodat. Kim mě bavit jistojistě nepřestane. A je skvělé, že autorka píše tak rychle. Prostě parádní příběh .)

Mandlevest
06.04.2019 3 z 5

Bohužel, hodnotím jako průměr, možná měla Kim smůlu, že jsem před ní četla skvělou detektivku Otec musí zemřít , a to bezprostřední srovnání vychází jednoznačně lépe pro Colombu, policajtku z výše zmíněné knihy. Jak už napsal někdo přede mnou, roztříštěnost příběhu a dvojí vyšetřování mě neuchvátilo, spíše naopak, a musím říct, že jsem byla ráda, že už byl konec. Tak snad příště.

certik003
05.04.2019

Občas přemýšlím, jestli jsou autoři normální, když vymýšlí takové způsoby vraždění, občas přemýšlím nad tím, jestli jsme normální my čtenáři, když tyhle knihy s oblibou čteme…. Typická knížka od Marsons, ve které je přiměřeně napětí, akce a nechybí ani zvrhlí šílenci. Těším se na další díly s Kim.

petrzel
04.04.2019 5 z 5

Skvělý příběh

alexis818
03.04.2019 5 z 5

Opět krásné setkání s mojí oblíbenou Kim.Tentokrát byl začátek trochu rozpačitý,takový roztříštěný,ale jinak nemohu nic vykknout.Paní spisovatelka fakt umí,Těším se na další díly.

Storm5007
03.04.2019 5 z 5

Další báječná kniha, opět přečteno závratnou rychlostí a teď už jen napjatě čekat na další díl.
-----------SPOILER-------------------------
Aktuální téma, až mi občas běhal mráz po zádech. Ze začátku jsem si říkala, že mě nebude bavit rozdělení týmu a byla jsem trochu zklamaná, ale kniha je tak dobře napsaná, že mi to ve skutečnosti nevadilo vůbec. Děj se nakonec prolnul všemi zúčastněnými v příběhu a konec knihy byl opět napínaví k zbláznění. Super :oD

Ticiana
03.04.2019 4 z 5

První půlka knihy mi prisla chaotická a vubec to nedavalo smysl. Postupně se vse začalo spojovat. Nakonec mi téma přišlo zajímavé.

ferda16
01.04.2019 5 z 5

Další napínavý díl s Kim. Opět zajímavé téma a napětí až do konce.

Jiparis
28.03.2019 4 z 5

Slušná detektivka, první částí jsem se dost těžce prokousávala.

lalaserka
27.03.2019 5 z 5

Další dobrá detektivka od této autorky. Napínavý děj až dokonce, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knížku nemůžu než doporučit

Refadora
27.03.2019 4 z 5

Hezké..trochu neuvěřitelně zamotané, ale zase jsem se od knížky nemohla odtrhnout a dočetla ji až ve 2 v noci. Víc se mi asi líbily některé jiné knížky ze série, trochu mi tu chyběl hlubší kontakt s Kim "pod maskou" profesionálky, ale zápletka byla opravdu čtivá a knížku nemůžu než doporučit.

rlupinek
26.03.2019 4 z 5

Dobrá , svižná detektivka, která má díky krátkým kapitolám opravdu spád, zvláště v poslední čtvrtině. Silné téma...

Ajuszka
23.03.2019 5 z 5

Myslím,že co se týče knih Angely Marsons nelze hodnotit jinak. Naprosto dokonalý příběh,vyzvedává do popředí rasovou nenávist které je bohužel v dnešní době opravdu hodně. Její knihy mám vždy přečtené za 2-3 dny,až je mi to líto,ale ono to jinak nejde,kniha vás vtáhne do děje a nepustí. Takže šup šup s dalším dílem,já už se nemůžu dočkat.

mirka2558
22.03.2019 5 z 5

prečítala som knihu a som spokojna. za mna A. Marsons nesklamala :) kniha ma bavila bola pútavá a za mňa táto autorka jedna z mojich najoblubenejsich. ja určite odporúčam.

reňa30
21.03.2019 2 z 5

BOHUŽEL...kniha mi opravdu nesedla,nebavila mne a v žádném případě jsem neměla to správné těšení se a hltání každé další stránky.Po přečtení série si pravděpodobně už nebudu dělat zálusk na "zlámané kosti"-moje chyba,že jsem nakoupila všech 6 knížek bez uvážení a jsem ráda,že to mám za sebou.Omlouvám se všem milovníkům Kim Stoneové.

PaniJani
21.03.2019 4 z 5

Pěkná detektivka, která mi připomínala styl R. Bryndzy. Zpočátku bylo poměrně dost jmen, ale zorientovala jsem se. Možná, že kdyby to nebylo mé první setkání s Kim, ale měla jsem přečtené předešlé díly, byla bych ještě nadšenější.

JustWomen
20.03.2019 4 z 5

Přestože mám autorku ráda, tento díl mi moc nesedl. Rozvláčné, spousta postav, občas jsem se v nich úplně ztratila. Hašteření Kim s Travisem mě moc nebavilo, závěr příběhu to trochu vylepšil, průměr, ale přesto dost dobré čtení.

Costanzo
19.03.2019 5 z 5

Po dlouhé době nemám slov, když píši tento komentář, to se mi už dlouho nestalo. Knihu jsem přečetla za jeden večer! Nemohla jsem se odtrhnout od děje. Mám všechny knihy s Kim a je to naprosto výjimečná série. Sledovat dvě linie vyšetřování dokonce s jiným týmem byla sice fuška, protože na to nejsme zvyklí, nicméně mělo to své kouzlo a to spojení na konci bylo mistrovským tahem ze strany autorky. Bravo

alnahu
18.03.2019 5 z 5

Pohřbená pravda a právě teď vykopaná při archeologickém průzkumu na rozhraní dvou okrsků, rozvine pozvolna tento příběh .Vyšetřování se ujme naše známá z minulých dílů inspektorka Kim Stoneová ,jejím parťákem v tomto případu bude detektiv Travis z vedlejšího okrsku, což není pro Kim zrovna jednoduché, když je pojí vzájemná antipatie. Opět zajímavý a napínavý příběh.

okeey
16.03.2019 5 z 5

Další skvělý díl úžasné série. Lepší detektivky jsem nečetla. Tento díl je motivován zločiny z nenávisti a připraví nejednu těžkou zkoušku Kiminu týmu. Opět se to četlo jedním dechem a nezbývá mi nic jiného k tomu napsat než jen: vřele doporučuji!