Osudný slib

Osudný slib https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435671/bmid_osudny-slib-ZKx-435671.jpg 5 1154 285

Tým kriminalistů pod vedením inspektorky Kim Stoneové se jen pomalu vzpamatovává z tragické ztráty jednoho z nich, když je pověřen novým případem. V místním lesíku byl nalezen brutálně zavražděný muž a jeho totožnost Kim šokuje – je jím doktor Gordon Cordell, který figuroval v předchozím vyšetřování smrti dívky v elitní soukromé škole. Gordon měl pestrou minulost, ale kdo by ho chtěl zabít? Pár dní nato se po těžké autohavárii ocitne v ohrožení života i Gordonův syn. A Kim ví, že tohle už nebyla náhoda. Další nález mrtvoly to jen potvrdí – tentokrát čelí sériovému vrahovi, možná nejnebezpečnějšímu, s jakým se kdy setkala. Ve zběsilém tempu si vrah připisuje jednu oběť za druhou – a zdaleka ještě neskončil.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Fatal Promise , 2018

PetK
11.08.2020 4 z 5

S knižními sériemi je to jako s oblíbeným jídlem. Vlastně už víte, co čekáte a co dostanete, ale stejně si to s chutí zase dáte. Takže ani Kim a její crowds nevyčuhují, nijak extra nepřekvapí, prostě se těšíte na staré známé a dobré pochutnání. K postavám už máte vztah, pamatujete si jejich vývoj... no prostě jako u babičky v kuchyni. Takže si vždycky ráda přečtu další stoneovku, ale pro 5 hvězd by to chtělo pořádné překvapení.

iLuciferie
10.08.2020 4 z 5

Série si stále drží svou kvalitu.

Jitty82
10.08.2020 5 z 5

Osudný slib, stejně jako ostatní knihy v sérii, je ohromující dobré čtení. Pět hvězdiček ode mě.

Arsi
10.08.2020 5 z 5

Opět skvělá detektivka, tak jak u paní Marsons bývá zvykem. Těžko se od ní odchází. Prostě píše skvěle a čtenář je v napětí od začátku až do konce. Doufám, že píše další knihu.

Lenka0007
09.08.2020 5 z 5

Angela Marsons nasadila před čtyřmi lety laťku vysoko a navzdory tomu, že stačí poslat do světa dvě knihy ročně, jsou příběhy s Kim Stoneovou stále nadprůměrné. Odmyslím- li si několikrát použitou frázi ,,Kim zaúpěla a pozdvihla oči k nebi ",musím hodnotit pěti hvězdičkami.

lenuskav
06.08.2020 5 z 5

nabeh na slzy uspesne zazehnan a nezbyva nez vyseknout poklonu za opet dokonaly dil

studentice
03.08.2020 4 z 5

Autorka opět nezklamala, knížka se četla sama. Nechybí zde napětí ani emoce. Postavy jsou pro mě už něco jako přátelé:)

Forest66
02.08.2020 5 z 5

Po událostech minulého dílu jsem měl z dalšího dílu trochu strach. Ukázalo se ale, že zcela zbytečně knížku jsem si užil a jsem rád, že můžu dát i dál plný počet a doporučit :)

berila
02.08.2020 5 z 5

Jako vždy naprostá spokojenost - nelze jinak, než doporučit.

halimatu
01.08.2020 5 z 5

Další povedený příběh. Ostatně, jako vždy. Doporučuji přečíst :)

danica6371
31.07.2020 3 z 5

Tento díl mě nějak moc nebavil. Nicméně je mi opravdu líto, že se s Kim a ostatními musím na nějaký čas rozloučit. Docela mi přirostli k srdci. Snad se brzy dočkám dalšího dílu :-)

Baru7
31.07.2020 5 z 5

Paráda jako vždy.

tulip131
31.07.2020 4 z 5

Četlo se to lehce a samo, dej ubíhal strašně rychle a najednou byl konec. Penn, nový člen, to nakonec ustal a byl přijat. Tentokrát Kim byla mimo ve svém úsudku a předvedli se jiní.

petula6844
30.07.2020 5 z 5

Nemohla jsem se dočkat tohoto dílu, opět skvělé čtení, pro mě jedna z nej detektivních sérií!!! ;))

MíšaS.
30.07.2020 4 z 5

Opět skvělé.

gad
29.07.2020 5 z 5

A je to, další případ rozlousknut. Tentokrát mi to trochu připomínalo Hercula Poirota, mrtví přibývají a policie tápe. Tým je jako ochrnutý po smrti kolegy a ne a ne přijmout toho nového. Ale vrah nečeká a tak je třeba zatnout zuby a jít po něm. Opět jsem spokojen.

Kerberos
29.07.2020 5 z 5

Do týmu inspektorky Kim je přidělen nový člen ,není přijat dobře.Při vyšetřování dvou případů vražd a únosu dochází v týmu k rozporům,je tu určitá návaznost na předchozí díl.Opět dochází k podcenění situace a vážnému zranění policisty.

milpri
25.07.2020 4 z 5

Tento díl mi přišel slabší a méně zajímavý oproti ostatním z této série. Ale kniha se mi i tak líbila a doporučuji ji.

Lumír23
23.07.2020 4 z 5

Tak hodnocení obecně vysoké, ale já začínám mít pocit, že se to posouvá směrem, který mi nedělá radost. Psyché hlavní hrdinky začíná být samostatným příběhem, komplikuje se popis, ač si myslím, že prvé dvě, tři knihy, kde bylo hodně vysvětleno, byly spíš detektivky, teď už míříme někam do hlubin... Číst chci řadu dál, ale možná budu vděčný za její včasný konec.

SimonaP
22.07.2020 3 z 5

Knížka byla čtivá, ale nijak dechberoucí. Za pár dní už asi nebudu vědět o čem byla. Případ zmizelé dívky mě zajímal víc i když co za tím vězí jsem uhodla skoro hned na začátku.

Angela Marsons
anglická, 1968