Mrtvé vzpomínky

Mrtvé vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454835/bmid_mrtve-vzpominky-QZi-454835.jpg 5 1073 253

Zničila jim život. Teď se oni chystají zničit ten její... Smrt dvou mladých narkomanů v bytě na sídlišti na první pohled vypadá jako nešťastná náhoda, ale detektiv inspektorce Kim Stoneové do nejmenších podrobností připomene hrůznou událost z jejího dětství. Ačkoli si to zprvu nechce připustit, z dalšího nálezu mrtvol je jasné, že tentokrát Kim čelí vyšinutému vrahovi, který zná její traumata z minulosti a snaží se ji ranit tím nejhorším možným způsobem. A zdá se, že poslední na seznamu jeho obětí má být sama Kim.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Dead Memories , 2019

SimonaP
17.01.2021 4 z 5

Autorka nezklamala. Knížka mě bavila.

Didi15
17.01.2021 5 z 5

A tohle je má milovaná série. Paní Angela nikdy nezklamala a každá kniha je naprostá jizda, víc nemusím ani psát, pořád bych jen opakovala superlativa.

katst
17.01.2021 5 z 5

Pro mě maličko uspěchaný závěr, ale jinak naprosto skvělý a napínavý další díl mé milované série.

Tereziee
17.01.2021 5 z 5

Pro mě jsou knížky Angely Marsons vždycky jedny z nejočekávanějších a nikdy nezklamou! Vlastně už ani nevím, co k této sérii psát, protože každý díl je vždycky prostě a jednoduše skvělý.

alexis818
16.01.2021 5 z 5

Opět skvělá kniha,tak jako vždy.Tahle byla obzvlášt silná,protože se týkala přímo osobního života Kim.

petula22
13.01.2021 5 z 5

Byť se to zdá neuvěřitelné, díl od dílu je lepší a lepší. Mrtvé vzpomínky za mě asi zatím nejlepší. Vyhovuje mi autorčin styl psaní i rozdělení knihy do krátkých kapitol. Už se těším na další díl!

lalaserka
12.01.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. tenhle díl mě úplně nadchl, musím říct, že její příběhy hltám od začátku až do konce. Tenhle díl byl mnohem víc osobnější, protože se vrah inspiroval utrpením Kim. Už se moc těším až výjde nová kniha, snad to bude brzy.

Lenkafrankova
12.01.2021 5 z 5

Tak tenhle díl to zase celé posunul o kus víš. Super série.

Martičák
09.01.2021 5 z 5

Za mě super, tak jako všechny detektivky od této autorky

cedos
08.01.2021 5 z 5

Skvěle, skvěle, skvěle paní Marsons ... jedinou nevýhodou téhle knihy je, že jsem jí nečetla na Databázi knih jako první :) ... při tolika pozitivních komentářích už není moc co dodat.

Terez25
07.01.2021 5 z 5

Knihy Angely Marsons mám moc ráda a tato v pořadí již 10. kniha byla opět velmi dobrá. Svižné tempo a záživný příběh mě jako věrného čtenáře série s Kim Stone nepřekvapil, to už jsou standardy této spisovatelky. Žádnou knihou mě zatím A. Marsons nezklamala, takže dokud bude psát, já budu číst.

milosko_b
07.01.2021 3 z 5

Kniha bola dobrá,dobre napísaná, ale nemám rád knihy (kriminálky) ktoré čerpajú z predchádzajúcich častí.spisovatel vie, čo píše,ale ja medzí jednotlivými knihami prečítam 20 iných, nemôžem si to pamätať, nehovorím o čitateľovi, čo predchádzajúce diely nečítal,pre toho je tento diel čistý chaos.Preto tých menej bodov

Anette99
07.01.2021 5 z 5

Tenhle díl pro mě zase posunul laťku o něco výše. Jednak to bylo čtivé a napínavé, jako vždy, a jednak se mi hodně líbily podrobnější sondy do života Kim, a také přehled případů, na kterých se svým týmem od počátku série pracovala. Už teď se těším na další díl, a doufám, že těch dílů bude ještě hodně.

Agida
06.01.2021 5 z 5

Parádní díl (i když u mě z celé série zatím vedou Skryté karty), bylo to jako vždy čtivé, napínavé a zároveň vzpomínkové, co vše již Kim s týmem zažila a že toho nebylo málo :) Doporučuji a už se moc těším na další díl....

maxx
05.01.2021 5 z 5

Teda tenhle díl mě úplně nadchl jestli mužů tvrdit nejlepší z její série o Kim musím říct, že její příběhy hltám od začátku až do konce a Mrtvé vzpomínky mě úplně vyrazili dech

danica6371
04.01.2021 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Nějak jsem se nemohla začíst, i když jsem četla všechny knihy, tak jsem hoodně vzpomínala na minulé postavy a trochu se v nich ztrácela. Začalo mě to bavit až ve druhé polovině a konec měl spád. :-)

Mesicnililie
03.01.2021 5 z 5

Skvěle! Co knížka to napínavý příběh a úžasný sarkazmus hlavní hrdinky. Zbožňuju tuhle sérii.

Jenny46

Tady snad není ani co dodat - výborné, napínavé a čtivé jak jinak než 5*

Lena081
03.01.2021 5 z 5

Autorka zase nezklamala,po Ďábelských hrách,které jsem zatím považovala za nejlepší dil série,je tady další který mů může konkurovat.Hodně navazující příběh na předchozí příběhy ničemu neuškodí,člověk si aspoň oživí vzpomínky.Kim a jeji tým si zaslouží vic jak plný počet *

Jiparis
03.01.2021 5 z 5

Silná nenávist, která nedá spát těm, kterým Kim překazila trestnou činnost a je jich opravdu hodně. Ublížit jí, nejen fyzicky, ale i psychicky pohání mnohé. Kolik se toho dá vydržet, potlačit vzpomínky a stále dobře dělat svou práci? Naštěstí má kolem sebe lidi, kteří jí chápou a podrží. Skvělé!!

Angela Marsons
anglická, 1968