Mrtvé vzpomínky

Mrtvé vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454835/bmid_mrtve-vzpominky-QZi-454835.jpg 5 1073 253

Zničila jim život. Teď se oni chystají zničit ten její... Smrt dvou mladých narkomanů v bytě na sídlišti na první pohled vypadá jako nešťastná náhoda, ale detektiv inspektorce Kim Stoneové do nejmenších podrobností připomene hrůznou událost z jejího dětství. Ačkoli si to zprvu nechce připustit, z dalšího nálezu mrtvol je jasné, že tentokrát Kim čelí vyšinutému vrahovi, který zná její traumata z minulosti a snaží se ji ranit tím nejhorším možným způsobem. A zdá se, že poslední na seznamu jeho obětí má být sama Kim.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Dead Memories , 2019

certik003
26.02.2021 4 z 5

Další úžasný a čtivý případ Kim a jejího týmu. Co mi ale začíná trochu vadit, je to, že terčem pachatelů v každém díle je někdo z týmu, i to velké finále s bitkou, při které je Kim (občas někdo jiný) zraněná, to stálé omílání Kimina traumatu z dětství. Docela bych uvítala, kdyby Kim aspoň občas vypátrala pachatele a došlo k normálnímu zatčení. Vím, že kritizuju to, kvůli čemu se mi série začala tak moc líbit a proč ji čtu, ale vůbec bych se nezlobila, kdyby autorka občas vyjela ze zajetých kolejí. Vymyslet dobrou zápletku a napsat ji čtivě umí.

clarkens
26.02.2021 5 z 5

Opět parádní čtení, přečteno jedním dechem. Do poslední chvíle jsem byla napnuta kdo je vrah. Těším se na další díl!

Peslik
24.02.2021 5 z 5

Jako vždy dobré čtení, krátké kapitoly, které vám dají možnost se nadechnout. Zatím jsem se u žádné knihy nenudila a těším se na další.
Jediné mínus pro mě bylo, že se opět jeden děj utl velice rychle a objasnění jsem málem přehlédla.
Knihu doporučuji.

onyx84
23.02.2021 4 z 5

Opět úžasně napsaná kniha...přijde mi,že autorka ještě zkrátila kapitoly a dodala tomu grády,prostě Vás to nutí číst dál a dál...rozhodně doporučuju...

alnahu
23.02.2021 5 z 5

Již desáté pokračování případů ,které vyšetřuje inspektorka Kim Stoneová s novým týmem- opět skvělé ,až do konce. I v tomto díle se musí Kim poprat s démony z dětství o to se postará její nepřítel ,aby ji krutě zranil. Autorčiny knihy nikdy nezklamou jsou plné napětí a překvapení.

kate333
23.02.2021 5 z 5

Opět jsem hltala stránku za stránkou. Těšila jsem se na knížku, kde se dozvím zase něco víc o Kim. Nebylo to nic hezkého, ale to se dalo čekat. Je fakt, že mi ten konec přišel hrozně rychlý a čekala jsem, kdy se tam objeví Symes. Nakonec to autorka vyřešila jinak a vlastně mi to ani nevadilo a docela se mi ulevilo. Vím, že je to detektivka, ale přála bych Kim už nějakou tu lásku, tak třeba někdy....

Lenama18
23.02.2021 5 z 5

Opět plný počet hvězd, napínavá knížka plná emocí a k tomu šílený vrah co se chce dostat Kim pod kůži. Autorka má už 10 dílů a všechny jsou super, doufám že bude brzo další :)

Evka27
20.02.2021 4 z 5

Tak trochu jiná Kim, na můj vkus to byl trochu slabší díl.

Aprilek
20.02.2021 5 z 5

Další super kniha ze série.

gigi77
19.02.2021 5 z 5

Děsivé vzpomínky uložené hluboko v krabici ... Co když je někdo objeví a začne je rekonstruovat?
Velmi dobré čtení, jako vždy.

Kerberos
19.02.2021 5 z 5

Msta zlobou zaslepeného člověka,který zneužívá všech životních ran.které Kim v jejím životě potkaly.Je dobré mít přečtené předchozí díly,jsou tu souvislosti.Kim stojí hodně sil, aby se se situací vyrovnala.

iška
18.02.2021 5 z 5

Já jen prostě. Opět bez ztráty hvězdičky. Spíše bych přidala.

em75
18.02.2021 5 z 5

Ani další díl mě nezklamal, i když se mi zdál být trošku jiný, než ty předchozí, takový klidnější .. Paní Angela prostě umí!

Arsi
16.02.2021 5 z 5

Další skvělá detektivka plná napětí a akce. Marsons jako vždy čtenáře úplně vtáhne do děje. Těším se na další její knihu o Kim a jejím týmu.

mol378
15.02.2021 4 z 5

Klidnější Kim vůbec nevadí. V tomto díle jsem pohodlně byla o něco napřed ve vyšetřování - autorka čtenáře pěkně vede, přesto nechybí napětí, rozhodně si člověk nemůže být jist rozuzlením. Mám ráda, jak můžu nahlížet do povah a životních způsobů členů týmu (jen o mém oblíbeném Bryantovi se autorka zatím moc nerozepsala, doufám, že si to šetří na další díly),mám ráda, že knihy na sebe nepřímo navazují a můžu přemýšlet, kdo a co z minulosti se vynoří. Celá série je lepší standard v tomto žánru.

Hanca91
13.02.2021 5 z 5

Tahle kniha pro mne byla velmi odlišná od předchozích dílů...
I tentokrát se vyšetřovaly současně dva případy. V tomto díle ale jeden případ velmi převyšoval nad druhým. Dozvěděli jsme se z něj totiž mnoho o minulosti hlavní postavy. A jsem vážně ráda, že se jedná o smyšlený příběh, protože žádný člověk by neměl zažít tolik hrůzy, která potkala právě Kim.

martineden
12.02.2021 5 z 5

Tak to zase byla pecka! Tomuhle říkám kvalitní čtení. Detektivní napínavý příběh, do toho spousta empatie a sympatičtí hlavní představitelé. Těším se na další Angeliny knihy.

TheEvelyn
07.02.2021 5 z 5

Další knížka s hlavní představitelkou Kim a jejím týmem, která zaručuje gradaci děje, emoce, napětí a nutnost dočíst knihu do konce, neboť velmi vtáhne čtenáře do děje. Každopádně jsem opět překvapena pachatelem zločinů, i přesto, že autorka nastiňovala v různých kapitolách jiný děj, který vedl čtenáře myslet si, že zločiny spáchal právě tento pachatel a upoutat tak veškerou pozornost na něj. Nicméně, já sama mám ráda v takových knížkách s touto tématikou "moment překvapení" a následné jeho celé rozuzlení.

kubule
06.02.2021 5 z 5

Kniha opět nezklamala, je neskutečné, jak spisovatelka dokáže zaujmout, její příběhy a styl psaní je prostě jedinečný a naprosto perfektní. WAU

roman9276
05.02.2021 5 z 5

Nemá smysl se moc rezepisovat, autorka píše skvěle, poutavě a dokáže vystavět slušnou napínavou atmosféru, která vždycky brutálně ke konci vygraduje. Opět skvělý čtení.

Angela Marsons
anglická, 1968