Dětské duše

Dětské duše https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464928/bmid_detske-duse-8zb-464928.jpg 5 1013 216

Na hřišti v Haden Hill Parku byla zavražděna Belinda Evansová, bývalá profesorka dětské psychologie. Vzadu na krku jí pachatel vyřízl písmeno X. Belinda měla poměrně komplikovaný vztah se starší sestrou Veronikou, která Kim a jejímu týmu odmítá cokoli o sestře i jejich minulosti vyzradit. Poté co policie objeví další dvě oběti se stejným znamením, je jasné, že hledají sériového vraha, bezcitného a nemilosrdně krutého. Stopy vedou ke každoroční soutěži talentovaných dětí, na níž se scházejí malí géniové, doprovázení někdy velice ambiciózními rodiči. Zabíjel snad někdo z nich, kvůli neúspěchu? Nebo ze žárlivosti na ostatní? A koho chce ještě potrestat?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

Child's Play , 2019

chrudas
28.07.2021 5 z 5

Dobré počteníčko jako v předešlých dílech této série. Možná trošku míň napínavé, ale četlo se dobře. Těším se na další setkání s Kim a její partou.

pepa4081
28.07.2021 5 z 5

Nevím už, co ještě na téhle sérii pochválit. V rámci detektivek je to jedna z mých nejoblíbenějších. A Fifi je boží. Vřele doporučuji.
Velmi uspokojivé.

iLuciferie
28.07.2021 4 z 5

Paní Marsons prostě umí psát čtivě. Ano, na koncích kapitol je vidět, jak děj schválně napíná, ale to jí ráda odpustím. Téma nadaných dětí mi přišlo zajímavé, jsem ráda, že se autorka snaží přijít vždy s nějakou novou oblastí zájmu. Linie s Pennem mě nijak nerušila a osobně jsem zvědavá, jestli se ještě v dalších dílech potkáme i s Fiffy..

DenaaS
28.07.2021

Ja osobne som velky fanusik Angely. Kazdu jednu knihu som hltala a precitala v priebehu par hodin. a to aj pocas obed pauzy v praci:-)) len aby som vedela co dalej.
Neviem cim to je ale tato kniha ma velmi nezaujala. Asi mam prilis vysoke ocakavania ze dalsia kniha predci tu predtym. Skoda, pre mna trosku sklamanie. A ako aj ini hodnotili, Penn mi j sice sympo ale ten pripad si mohli odpustit

berila
27.07.2021 5 z 5

Koukám na ostatní komentáře, a vidím docela rozpory v hodnocení. Já jsem však jako vždy naprosto spokojená, tahle autorka patří mezi mé nejoblíbenější.

Kekik
27.07.2021 5 z 5

To byla jízda. Přečteno za pár hodin. Ať už je další díl !

Tentokrát jsem si na nový díl musela chvíli počkat. Neměla jsem možnost jej koupit hned po vydání, ale to čekání stálo za to. S knihou Angely Marsons jsme strávila příjemných pár hodin. Obětovala jsem i spánek, a dočítala v jednu ráno.

Příběh opět jako vždy brilantní. Některé čtenáře nebavila dějová linka s Pennem. Za mě osobně byla jeho linka stejně napínavá jako hlavní vyšetřování. Nádhera.

Ten konec? Už aby tu byl další díl.

Velkou chválu si zaslouží všechny naše české obálky. Dívala jsem se na Goodreads a ty jejich obálky nesahají českým ani po kotníky.

Doporučuji ke čtení. Celou sérii.

icezero
25.07.2021 2 z 5

Kapitoly mají spád ve všech dílech téhle série, aspoň co jsem zatím četl. Jen mi tak nějak přišlo, že z daného tématu by asi šlo vytěžit víc. Tím ale neříkám, že kniha zklamala... Za mě slušně napsaná detektivka, jen mám občas asi moc velký nároky

Fleur123
24.07.2021

Očekávala jsem od knihy mnohem více, druhý případ jsem přeskakovala, vůbec mě nezaujal. Konec takový zvláštní, musím přiznat, ze autorka již napsala lepší knihy.

JustWomen
23.07.2021 3 z 5

Sotva průměr. Dvě nesouvisející vyšetřování a přiznám se, že příběh s Pennym mě vůbec nezaujal a přeskakovala jsem ho. Příběh s Kim měl potenciál, ale čím dál víc ke konci se vytrácel, až se ztratil.

karantena
23.07.2021 2 z 5

Nejslabší kniha od této autorky.Pro mě utahaný a nudný.Napětí žádný, tudíž žádný zážitek.Bohužel.Přitom předchozí díly byly plné zvratů a akce.

Pavlína2019
23.07.2021 4 z 5

Líbilo se mi, četla jsem zatím od autorky vše, možná ale slabší díl. Do půlky mě moc nebavil, pak se to zlepšilo. Ale zůstávám věrná. Určitě doporučuji, zajímavé, příjemně krátké kapitoly, kniha má spád...

Arsi
20.07.2021 5 z 5

Perfektní detektivka, čtivá a napínavá. Kim se svým týmem opět brilantně vše vyřešila. Těším se na další pecku od Angely Marsons, ta nikdy nezklame.

Theresa.2679
20.07.2021 5 z 5

Jako vždy úžasná kniha, super příběh, bezvadně napsaný, byla jsem napnutá od začátku do konce a knihu jsem ani nemohla odložit.

Nixa
20.07.2021 5 z 5

Angela opět nezklamala, bylo to skvělý! Já mám Kim a její tým hrozně ráda a těším se na každou další knihu. Baví mě krátké a napínavé kapitoly, které vás prostě nutí číst dál a dál. Celá tato série je neuvěřitelně čtívá a já doufám, že další díl vyjde brzy :)

kneslova
20.07.2021 4 z 5

Standardně dobra detektivka

ctenarkaEva
20.07.2021 4 z 5

Na tuto knihu jsem se velmi těšila, protože celá série se mi moc líbila. Bohužel tento díl se mi zdál slabší. Ve srovnání s některými jinými thrillery (někdy spíš "thrillery"), které teď vycházejí, je to opět velmi dobrá kniha, ale myslím si, že předchozí knihy z této série byly přece jen zajímavější a napínavější. Vůbec mě nebavila vedlejší dějová linie a konec hlavního vyšetřování mi připadal trochu odbytý. Doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu a že to bude zase stará dobrá Kim.

Pavlnka
18.07.2021 5 z 5

Další skvělé pokračování. Čtivé, napínavé, prostředí i zápletka vynikající. Líbil se mi i Pennův vedlejší případ. Za mě zasloužených 5 hvězdiček.

janastok
18.07.2021 5 z 5

Po předchozím, ne zrovna povedeném dílu, je Kim zpět v plné parádě. Čtivé, napínavé, neodložitelné, pachatele jsem netipla ani náhodou. Má předchozí kniha byla od Lindy Castillo, Kim a Kate by mohly být sestry - tvrdé, nesmlouvavé, spravedlivé, riskující a nesmrtelné policistky.

Dela111
18.07.2021 5 z 5

U tohoto dílu trvalo déle než jsem se začetla. Dokonce mě moc nebavil vedlejší případ, který vyšetřoval Penn. Ovšem brzy oba případy nabraly obrátky a už jsem se chytila.
Námětem hlavní dějové linky jsou tentokrát geniální děti a jejich většinou náročné dětství a život lidí kolem nich. Kim se konečně setkala s někým, kdo je stejně málo sociálně adaptovaný jako ona ;-). Příjemným zpestřením byla posila týmu Tiffany, tu by si mohli nechat :-).
Oba případy mají celkem rychlý konec a ten vedlejší je tentokrát skutečně slabší, ale v porovnání s tou hromadou rádoby thrillerů, které v současnosti vychází, nechám hodnocení nejvyšší.

gabriela8049
15.07.2021 4 z 5

Aj mne prekazal druhy pribeh s Pennom,. Standardne dobra Angela, aj ked po case si clovek tu knihu nepamata. Vzdy rovnake ako podla sablony, ale urcite stoji za to ju precitat. Cita sa lahko, vraha som neodhadla.

Angela Marsons
anglická, 1968