Štěstí je zadarmo

Štěstí je zadarmo https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294541/bmid_stesti-je-zadarmo-gRf-294541.jpg 4 313 78

Kamila rozpoutala válku se svými příšernými sousedy. Táňa už se nemůže dívat, jak si její máma ničí život. Aneta se asi zamilovala – jenže do nesprávného muže. A Jiří se ze všech sil snaží, aby ho dcera měla aspoň trochu raději... Hlavní postavy povídek mají společný cíl: být alespoň trochu šťastnější. Na štěstí má přece právo každý, ne? V jejich příbězích o důležitých náhodách a životních prozřeních potom sehrají roli kočičí (a někdy i psí) hrdinové... Autorka ke knize dodává: Opravdový úspěch přece nemusí nutně být to, co vás nejvíc pozvedne v očích ostatních. Může to být něco, za co si sami sebe vážíte, co vás naplňuje. Jen vás samotné. nemusí nikdo další vědět...“... celý text

harena
02.09.2017 5 z 5

Krásné pohlazení po duši, čtu, čtu, usmívám se a užívám si. Tak nesmírně vlídnou a milou knížku jsem už dlouho nečetla. Taky by mě potěšilo, kdyby některé povídky pokračovaly dál. Ale myslím, že z knížky budou mít radost i čtenáři, kteří doma žádné kočky a jiné zvířectvo nemají. A jak přesně píše tady čtenářka Tiffany:" Její příběhy se tváří naoko oddechově, ale zároveň jsou jakousi psychologickou sondou do lidských duší." Rozhodně krásné čtení a příběhy k zamyšlení. A vlídnost z knížky prostě vyzařuje :)))). Rozhodně doporučuji.

tezzpoletsar
04.08.2017 2 z 5

Oddechovka, nenáročné čtení:)

Tevik
09.04.2017 3 z 5

Další hezké poklidné počteníčko.

Dimas
05.01.2017 5 z 5

Je to moc milá knížka, navzdory tomu, že nemám povídky ráda.

Dogwood
06.12.2016 5 z 5

Nejpohodlnější uklidňující antistresové čtení pro milovníky zvířat další kniha nezklamala

ritz
28.11.2016 4 z 5

Pohodička, klídek, příjemné čtení.

Lenka1386
16.11.2016 4 z 5

Od povídkové knížky o kočkách asi nikdo nečeká žádnou velkou hloubku, ale spíš příjemný oddech - a přesně to taky dostane. Za mě spokojenost.

Půca4
22.09.2016 4 z 5

Další skvělé oddechové čtení pro milovníky zvířat. Líbila se mi snad více než předchozí a tak dávám 4*. Knížka se mi akorát hodí do Čtenářské výzvy: Kniha vydaná poprvé v roce 2016.

kudrdlinka
14.09.2016 5 z 5

I když povídky moc nevyhledávám, tak tyhle jsem si přečetla s chutí. Sice bych někdy uvítala, kdyby některý příběh ještě pokračoval, ale i tak se mi knížka moc líbila, je to pohodové čtení.

combatgirl
27.08.2016 5 z 5

Pěkné kočičí příběhy jako vždy.

Adel-heid
27.08.2016

Kniha mě opravdu bavila :)
Jako letní oddychové čtení je opravdu dokonalá :) Úžasná kniha pro milovníky koček, protože každou povídkou přes stránky přeběhne nějaká ta kočička.
Pokud hledáte kratší a přitom dobrou knihu, určitě bych volila tuto.

ivousekk
09.08.2016 4 z 5

Moc příjemné čtení. Pozitivní, oddychové a ideální do šaliny (mhd) na krátké cesty do práce.

magnolia
07.08.2016 5 z 5

Knížka mě překvapila tím, jak jsou všechny povídky dobré (Čekání na kocoura mě tak nechytlo). Tady jsem si užívala různé hrdinky (ty převažují) i hrdiny, dospělé i dětské, v různých životních situacích. Je to srozumitelné, příjemné čtení, které je především o lidech a jejich trápeních i rozhodnutích. A zvířecí přátelé do příběhů vstupují nenápadně a nevtíravě. Zajímavé příběhy k zamyšlení.

zuzana2599
07.08.2016 4 z 5

Velmi milé pohodové čtení od mé oblíbené české autorky. Každý hledáme štěstí v něčem jiném, každý z nás má jinou představu o podstatě štěstí. Mnohdy stačí k naplnění pocitu štěstí opravdu málo, třeba mít roztomilé zvířátko, které milujeme a ono nám lásku oplácí. Povídky mě natolik inspirovaly, že bych si taky ráda kočičku pořídila :-)

dqenisa
30.07.2016 4 z 5

Knížka je dobře napsaná . je to příjemná letní oddechovka.

Tiffany
29.07.2016 4 z 5

Není to tak dlouho , co jsem autorku objevila a budu se opakovat, jejímu barvitému psaní fandím. Její příběhy se tváří na oko oddechově, ale zároveň jsou jakousi psychologickou sondou, do lidských duší. Rovněž bych uvítala, kdyby některé povídky byly delší... :) a v prvním příběhu se mi líbila poznámka, že "opravdový úspěch přece nemusí nutně být to, co vás nejvíc pozvedne v očích ostatních, ale to , za co si sami sebe vážíte, co vás naplňuje. Jen vás samotné". Není to vždy jednoduché, ale toto je i moje motto. Když to jen trochu jde, žít podle sebe a hlavně se neustále nesrovnávat... PS : ač pejskař, myslím,že si jednou nějakou číču pořídím .. :)

martina.bella
22.07.2016 5 z 5

Zhltnuto za jeden den. Krásné příběhy pro milovníky koček (ale nejen pro ně), při jejichž čtení jsem se opakovaně dojímala. Dají se určitě číst jako "lehké čtení k vodě", ale když v nich hledáte hloubku, tak je tam taky, aniž by ji autorka čtenářům nějak násilně podsouvala.

Mikik
21.06.2016 4 z 5

Velmi hezké povídky, které byly jen někdy moc krátké a klidně bych si jich nechala líbit více. Aneb zvířátka jsou opravdu někdy lepšími společníky než lidé a chovají se paradoxně více "lidsky" než někteří z nás..