Potok stínů

Potok stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148155/bmid_potok-stinu-KIS-148155.jpg 4 417 105

Nový román jedné z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších spisovatelek současnosti svádí dohromady nesourodou pětici lidí, kteří spolu nedobrovolně prožijí konec týdne v Adirondackských horách. Valerie Roweová se těší na oslavu svých čtyřicátin s přáteli. Rozvádí se se záletným manželem Evanem, který se chystá strávit výjimečný víkend se svou mladou atraktivní snoubenkou Jennifer a šestnáctiletou dcerou Brianne v luxusním horském hotelu. Plány všech se ale zbortí v okamžiku, kdy Evana ve městě zdrží pracovní záležitosti. Požádá Valerii, aby dceru i snoubenku odvezla do hor s tím, že za nimi později přijede. Valeriini podivínští přátelé – starožitnice Melissa a gay James – se nabídnou, že ji doprovodí. Nikdo však netuší, že v horách na ně číhá nebezpečí v podobě sériových vrahů, kteří zabíjejí jen pro své potěšení. Napětí mezi dcerou a matkou se stupňuje stejně jako řádění zabijáků, kteří hledají nové oběti. A pak Brianne v noci zmizí…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Shadow Creek , 2012

ERIK 2
04.01.2015 2 z 5

Přečteno,ohodnoceno,nepochopeno,tá kniha je totiž ze začátku velice dobře napsaná ale sklamání přichází hned od první kapitoly,rozebírají se tam vztahy otce-dcery,matky-dcery pak ke konci knihy děj nabírá otáčky a konec končí jako pohádka které chybí už jen ten zvonec.Veliké recenze ale nemůžu dát vysoké hodnocení mrzí mě to.Toto byla první a poslední kniha od této autorky.

lenkavildomcova
29.12.2014 5 z 5

Skvělá kniha...přečteno za jeden den...

Rodaw
10.12.2014 5 z 5

Brilantní kniha! MOC doporučuji!

Ewinky
16.11.2014 2 z 5

Už jsem od ní četla lepší knihy a toto bylo na můj vkus moc krvavé a psychopatické.

deedulka
03.11.2014 3 z 5

Nebylo to špatné čtení. Není to sice úplně můj šálek kávy tenhle styl, ale aspoň trochu změna od fantasy a romantických příběhů. Závěr měl spád a celkový děj měl v sobě kapku humoru a plno rýpavých poznámek na adresu milenky Valeriina manžela. :)

hatuli
30.10.2014 2 z 5

Kniha mi přišla jako typický americký "akční " film,četla se dobře,ale už to mi to přišlo hodně přehnané :-)

sabca
18.10.2014 4 z 5

Již jsem četla lepší knihy od této spisovatelky, ale špatné to nebylo. Napínavé hlavně ke konci. Myslím si že přečtení stojí.

Ramondia1
04.09.2014 4 z 5

Čtivé, zajímavý příběh, ale vyprávění poněkud překombinované, jak už tady někdo psal, moc postav, z nichž některé neměly na příběh žádný vliv a i moc obětí. Ale celkem se mi kniha líbila, nemůže být vždy všechno stoprocentní.

Šánka
23.08.2014 5 z 5

Fieldingová opět ukázala, že umí. Paráda! Napětí, které nutí číst a nepřestat do poslední stránky. A to vše místy okořeněné i vtipem!
Dávám pět hvězdiček, protože šest není možné dát. Doporučuji přečíst

Klára90
19.08.2014 5 z 5

Od Joy Fieldingové jsem četla všechny knížky a vždy s nadšením čtu každou její novou....a Potok stínů mě rozhodně nezklamal. Přečteno jedním dechem, strhující příběh, který vás neskutečně pohltí. Z knížky jsem opravdu nadšená :-)

Betykaroliteri
30.07.2014 5 z 5

Jako každá mnou přečtená kniha Joy Fieldingové - úžasná, dechberoucí - nedalo se od ní odejít.

niknikita
16.07.2014 2 z 5

Pokud je tento příběh od Joy Fieldingové slabší, tak se těším na ostatní její knihy :-)

Hella
28.03.2014 3 z 5

Noo... už napsala i mnohem lepší.

Dataline
03.03.2014 3 z 5

Pěkná, čtivá, napínavá, ale jak tady už někdo psal, zbytečně moc postav, moc mrtvol, trochu přitažené za vlasy a samozřejmě nezbytný happy end.

Ilona
12.02.2014 5 z 5

Další z řady skvělých autorčiných knížek. Napínavé, čtivé. To, že je knížka jiná než ostatní? Určitě ano, ale je to jen dobře, protože pokud by byly všechny stejné, tak by nemělo smysl je číst... Za mě na výbornou!

LadyMichelle
08.02.2014 4 z 5

Úžasná kniha! Četla se jedním dechem :)

Izu
08.02.2014 3 z 5

Taková krimi jednohubka.K precizní detektivce to má daleko.Víc se mi líbí její hrdinky a náměty v ostatních knihách.

Siraelxy
07.02.2014 3 z 5

Trochu psychologie, dost napětí, pár vulgárních slov ( naprosto zbytečných) a hlavní hrdinka, jejíž skoro ex je hajzl,.....jako skoro ve všech knihách této spisovatelky.
Od Fieldingové jsem čekala trochu víc.

avad
03.02.2014 5 z 5

Na nový román od Joy Fieldingové jsem se velice těšila. Její knihy mám moc ráda. Nezklamala. Knihu Potok stínů jsem přečetla jedním dechem a vřele doporučuji k přečtení.

kvapca
31.01.2014 4 z 5

Jasně, je to skvělá Fieldingová, ale přesto si nemůžu pomoct, místy přitažené za vlasy, šíleně moc
mrtvol a krve, zbytečné postavy.....ale jo, dobře se to četlo, ale stejně si myslím, že všechny knížky z počátku
její tvorby byly mnohem lepší