Potok stínů

Potok stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148155/bmid_potok-stinu-KIS-148155.jpg 4 417 105

Nový román jedné z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších spisovatelek současnosti svádí dohromady nesourodou pětici lidí, kteří spolu nedobrovolně prožijí konec týdne v Adirondackských horách. Valerie Roweová se těší na oslavu svých čtyřicátin s přáteli. Rozvádí se se záletným manželem Evanem, který se chystá strávit výjimečný víkend se svou mladou atraktivní snoubenkou Jennifer a šestnáctiletou dcerou Brianne v luxusním horském hotelu. Plány všech se ale zbortí v okamžiku, kdy Evana ve městě zdrží pracovní záležitosti. Požádá Valerii, aby dceru i snoubenku odvezla do hor s tím, že za nimi později přijede. Valeriini podivínští přátelé – starožitnice Melissa a gay James – se nabídnou, že ji doprovodí. Nikdo však netuší, že v horách na ně číhá nebezpečí v podobě sériových vrahů, kteří zabíjejí jen pro své potěšení. Napětí mezi dcerou a matkou se stupňuje stejně jako řádění zabijáků, kteří hledají nové oběti. A pak Brianne v noci zmizí…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Shadow Creek , 2012

kannibal28
10.10.2016 3 z 5

celkom normalna kniha aj ked som si uplne iný dej predstavoval ked som si ju kupoval

MMacicekk
29.09.2016 4 z 5

Do knihy jsem šla s tím, že to nebude žádná sláva, ale celkem mile mě překvapila. Začátek super, prostředek se možná mírně vlekl, ale knize nechybělo napětí a zajímavé zvraty. Morbidní scény mi přišly, že jsou psány spíše na efekt, někdy bývá lepší čtenářova vlastní fantazie, ale to už je maličkost.

ivana0344
28.09.2016

vynikající, strhující,četla jsem jedním dechem...

barusak1
20.07.2016 5 z 5

Ne všechno se mi od autorky líbí, ale tato kniha je výborná.

hanap
12.05.2016 4 z 5

Výborná kniha, líbila se mě, mám ráda tuto autorku

krtica
05.05.2016 4 z 5

Napínavá knížka,líbila se mi.

Pajina68
31.03.2016 2 z 5

Knihy od této autorky jsou moc pěkné, ale tato mne nijak zvlášť nenadchla.

ivulka15
21.03.2016 4 z 5

Joy Fieldingová píše psychologické romány,takže k jejím knihám psychoanalýzy postav prostě patří. Začátek knihy byl trochu rozvlačný,pak získala rychlejší spád ale konec byl zase rychlý až příliš.Přestože už jsem četla od této autorky i lepší knihy i tato se mi jako oddechovka líbila.

Večernice73
07.01.2016 5 z 5

Opět moc hezká a čtivá kniha od oblíbené autorky.

beva
15.12.2015 4 z 5

Od tejto autorky mám viac kníh a ani táto neskamala. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi napätie. .

alexis818
12.12.2015 5 z 5

Mám tuto spisovatelku velmi ráda,četla jsem vše ,co napsala,ani tato kniha mě nezklamala.Četla jsem jedním dechem.

Misha11
09.10.2015 3 z 5

Na mě bylo v knížce málo dialogů a když už se nějaký vyskytl, tak byl.. blbý? stále o tom samém a vlastně o ničem. Na to, že je to román to bylo hodně přitažené za vlasy.
Čekala jsem něco jiného.

KatnissLavender
30.09.2015 4 z 5

Opravdu dobrá kniha, která stojí za přečtení. Pár nedokonalostí by se možná našlo, ale vzhledem k tomu, že je u nás vydaných tak žalostně málo vyvražďovaček, jí to ráda odpustím...

vikikl
19.06.2015 3 z 5

Tak toto byl hodně slabý kousek od Joy Fieldingové... Na knížku mám naprosto stejný názor jako uživatelka ChristineP.

Melaanie
25.05.2015 5 z 5

Po dlouhé době zase jedna zajímavá detektivka, kdy se rozuzlení konalo skoro až na poslední stránce. Knížka se mi líbila a nebýt i jiných povinností, než jen čtení, tak bych jí měla přečtenou jedním dechem.

gilt
21.04.2015 5 z 5

Docela síla, napínavé od začátku do konce.

kuky921
16.04.2015 5 z 5

Knížka se velmi dobře čte a samotný příběh se mi líbil. Evan, osoba, o které se stále mluví, je případ nenapravitelného sukničkáře a zbytek osazenstva, vše vyřeší :-)

ChristineP
09.04.2015 3 z 5

Kniha je určitě dobře napsaná, poutavá a čte se zkrátka jako po másle. Ale přišlo mi, že téměř celou knihu se tam řešily propletené rodinné vztahy a já stále čekala, kdy začne to vyvražďování (:D). Původně jsem si totiž myslela, že tam hlavní postavy postupně začnou mizet a bude to boj o život, ale nic takového se nekoná. Vlastně až posledních 50 stránek jsem byla opravdu napjatá. Ale asi jsem prostě čekala něco trošku jiného.

Alex732
31.01.2015 3 z 5

Nečetlo se to špatně, ale já bych ubral psychologických rozborů a přidal trochu akce.

Marceles
09.01.2015 3 z 5

Nanadchla, neurazila ... určitě vhodná na delší cestování nebo při čekání u doktora ... ale jiné knížky od Fieldingové se mi líbily mnohem víc.