Popravčí

Popravčí
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400416/bmid_popravci-iXV-400416.jpg 5 3197 3197

Robert Hunter série

Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Executioner , 2010

tulip131
21.11.2017 5 z 5

Opět poutavé čtení a překvapení kdo je vrah. Musím říct, že i důvod vraha proč dělal, co dělal byl zajímavý. Rozhodně doporučuji.

karantena
19.11.2017 5 z 5

Naprosto,strhující kniha,plná napětí a brutality.

levánoha
09.11.2017 5 z 5

Chris jako vždy nezklamal. Nastavil laťku vysoko a co čekáte, to také dostanete. Akorát si čím dál tím víc všímám pravopisných chyb v jeho knihách, obzvláště předložek s a z, to je trošku trapas...

Dobby888
04.11.2017 5 z 5

Po prvním dílu, mě i tato kniha pohltila. Vyšetřovatelé mi prostě sedí v každém ohledu, děj probíhá rychle, žadné zbytečné obkecávání, prostě paráda :-)

March
28.10.2017 5 z 5

Naprosto strhující, moje druhá kniha této dektivni dvojice a "kluci" si mě opravdu získali. Napeti, zápletky, hltala jsem dej jedním dechem, už mám třetí díl a není na co čekat. ...

konicekbily
22.10.2017 4 z 5

Moc pěkně napsaná kniha, strhující děj mě nutil stále pokračovat ve čtení. Hlavní hrdina Hunter je akceptovatelný a je můj oblíbenec.
Jak Dvojitý kříž i Popravčí jsou dobře napsané knihy, další díl si přečtu.

Ráčkajda
22.10.2017 5 z 5

Tato série je prostě nejvíc, naprosto super, nedá se od ní odtrhnout a nutí číst a číst. Ovšem jít se pak v noci např. napít,je pro mne naprosto vyloučeno:-)

Tomread
09.10.2017 5 z 5

Výborná záležitost od začátku do konce. Autor vás drží neustále v napětí, žádná hluchá místa, všechno do sebe krásně zapadá. Prostě standard, na jaký jsem si u Chrise Cartera zvykl. Rozhodně jedna z nejpovedenějších sérií.

Michnicka
01.10.2017 5 z 5

Moc napínavé, i když dávám pět hvězd a byla jsem příběhem unesená, tak provedení vražd bylo kolikrát vážně nechutné a byla jsem ráda, že nečtu jen večer před spaním. Pohádka na dobrou noc to vážně nebyla.

Don-Leo
24.09.2017 5 z 5

Jízda od začátku do konce. Tempo je rychlé, žádné zbytečné zdržování. Lepší než první díl série. Tam jsem nebyl překvapený, kdo byl vrah.

aneta.giraffe
12.09.2017 5 z 5

To bylo čtení! Až se z toho tajil dech (a chvílemi zvedal žaludek). Pan Carter je mistr svého oboru. A kdybych mohla, dám hvězdu navíc za krátké kapitoly. :-)

Blaufik
29.08.2017 5 z 5

Celá série není určena pro jedince, kterým vadí detailní popisy hrůzných vražd, ovšem pro nás, zvrhlé milovníky takových knih se jedná o drahokam, který je dokonalý, bez kazu. Já jsem se do této série zamilovala!

Titi
27.08.2017 5 z 5

První díl jsem si kupovala v Levných knihách za pár korun. Další díly tam určitě neskončí, protože Chris Carter píše výborně a já jen žasnu nad jeho fantazií co se mordů týče. Konec je kapku přitažený za vlasy, ale nemůžu si pomoct, pět hvězd si rozhodně zaslouží.

švícko
22.08.2017 5 z 5

Prostě Chris Carter je Chris Carter. Zase skvělé čtení. Za chvilku přečtu všechny jeho knihy (nelze odolat). A co potom. Vyrovná se mu někdo? Mám rád knihy od Michaela Connellyho. Bohužel Steve Larsson už nic nenapíše. DOPORUČUJI.

keiko33
22.08.2017 5 z 5

No tak to bola zase jazda, od zaciatku az do konca nas drzi autor v napati. Vrazdy sice boli brutalnejsie ako v prvej casti, ale opis bol dost mierny podla mna, ale aj tak tam bolo dost napatia, co vas nuti citat dalej. Motiv vraha viem pochopit a ani sa mu necudujem, ze sa chcel pomstit. Detektivi ma znovu bavili a to doberanie si Garciu, odlahcovalo situaciu, hoci mi trochu vadilo, ze miestami autor z Garciu robi hlupaka a Robert mu vsetko vysvetluje ako malemu decku. Vraha som znovu neuhadla, ale len preto, ze z opisu autora bol vyluceny. Ved jedna z obeti ho mala poznat, ako potom s nim mohla ist. To je jedine mi neslo do hlavy. Davam sice 5*, ale len preto, ze som knihu zhltla, autor to proste vie. Takze aj preto sa hned pustam do dalsej casti.

Lucibuska
21.08.2017 5 z 5

Carter opět nezklamal. Skvělý, skvělý, skvělý!! :)

neproniknu
19.08.2017 5 z 5

Další strhující detektivka o nejtemnějších zákoutích lidské duše.

Magikatrina
10.08.2017 5 z 5

Naprosto geniální kniha. Byla to moje druhá Carterovka, strašně se mi na něm líbí to, jak logicky, systematicky odkrývá vrahův profil, minulost, přítomnost, co ho k tomu vede. Zrovna na Popravčím se mi líbila kreativita vložená do vrahova modu operandi, přijde mi naprosto skvělé, že Carter nechodí kolem horké kaše, natvrdo popíše místo činu a děj jeho knih má skvělý spád, čte se jedním dechem.

sokolikrad
10.08.2017 3 z 5

Tak nějak nevím nevím. Váhal jsem jestli dát 2 nebo 3 hvězdičky protože ikdyž kniha není vůbec špatná něco mi na Carterovi vadí. Celá kniha mi připadá jako klišé (hlavně konce kapitol) a styl vyprávění tak nějak impotentní. Po přečtení si připadám jako po shlédnutí nějakého dílu kriminálky Miami. Asi mi chybí že Carter popisuje jenom co se děje kolem ale nedostává se vůbec do hlav a myšlení postav, protože právě to odlišuje knihy od filmů.

Ladydwarf
06.08.2017 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, taky sem ji zhltla za jeden den. Perfektně promyšlené a napínavé. Už mám připraven třetí díl ☺️