Pokud se ještě setkáme

Pokud se ještě setkáme https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507306/bmid_pokud-se-jeste-setkame-siJ-507306.jpeg 4 318 72

Někdy potkáte lidi, kteří jsou tak dokonalí, že snad ani nepatří do tohoto světa - a tak z nich uděláte součást toho svého. Sex na jednu noc, který se zrodil z pomsty a v cizí zemi. Byla mezi námi výbušná přitažlivost, kterou ani jeden z nás nemohl popřít. Podepsali jsme smlouvu na spodní části ubrousku z hospody U Kančí hlavy, která hovořila o tom, že pokud se ještě někdy setkáme, všeho necháme a budeme spolu. O osm let a tisíce kilometrů dál, a on je tady. V New Yorku. A je z něj nová americká hudební senzace. Nedefinovatelný irský básník, který sráží ředitele nahrávacích společností na kolena. Sněhová vánice v mojí dokonalé, neotřesené sněžící kouli. Když jsme spolu naposledy mluvili, byl to žebrák, který neměl v úmyslu stát se králem. Ale králem se stal a já jsem nyní jeho služebnice. Už nejsem ta stejná zlomená princezna, kterou Malachy Doherty dal dohromady svýma mozolnatýma rukama. Mám kariéru, již miluju. Přítele, kterého zbožňuju. Byt, spolubydlící, život. Změnila jsem se. I on se změnil. Ale Mal si ten ubrousek ponechal. Otázkou je, dodržím své slovo?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

In the Unlikely Event , 2019

moma08
24.12.2022 5 z 5

Knihu jsme si původně chtěla nadělil pod stromeček, ale nevydržela jsem to a vzala jí do ruky odpoledne a do půlnoci jsem jí měla přečtenou, nemohla jsem přestat číst.
Byla plná emocí a já je budu během dneška vstřebávat.
V příběhu mě potěšily vsuvky, které tam autorka vložila, tohle bych asi nečekala.
Určitě si tento příběh ještě v budoucnu přečtu.

Ketfl
23.12.2022 4 z 5

Autorka otřesných charakterů opět zazářila a připravila si pro svoje čtenáře knihu, kterou bych vůbec nezařadila mezi její běžný styl. Ale samozřejmě svůj rukopis Shen nezapře. Stačí, aby jeden z hlavních hrdinů měl důvod k nenávisti a vy jen zase budete kulit oči, co takový člověk dokáže druhému udělat a říct. Každopádně (a možná i právě proto) jsem si knihu maximálně užila. Předem upozorňuji, že kniha vůbec nešla odložit. Jak jsem se začetla, musela jsem prostě číst a číst, dokud jsem nebyla na konci. Příběh byl opravdu nádherný. Čeká na vás mnoho tajemství, lásky, která snad i hory přenáší (času se tedy postavila statečně). Na druhou stranu si ale připravte kapesník, protože o smutné scény také není nouze. Autorka to vzala ale i s humorem. Mně osobně se moc líbily ty poznámky dalších postav či předmětů. No a čokoládová tyčinka? No, řekněme, že to bylo docela něco a úplně nevím, jak se teď budu tvářit, až budu nějakou jíst. Každopádně hvězdičku ubírám za to, že příběh byl místy až překombinovaný. Moc nevěry a propletených vztahů. Ale jako celek to hodnotím velice kladně. Jedna z opravdu hodně povedených knih. Líbilo se mi to.

Literarytwins
22.12.2022 4 z 5

Tahle kniha patří mezi jedny z těch starších, které autorka napsala a rozhodně se vymyká z jejich běžných příběhů ve stylu "korporátní zmetek". Nicméně zmetky ona umí jako nikdo jiný snad a nemusí přitom sahat k šíleným krajnostem a šílenostem, stačí, aby hlavní hrdina otevřel pusu. Jinak tomu není ani tady. Přiznám se, že tenhle příběh ve mně zanechal celkem rozporuplné pocity. Líbila se mi odlišnost hlavních hrdinů i prostředí, ve kterém se příběh odehrával. Skvělé byly i speciálně věnované kapitoly, u kterých jsem se nejednou dost pobavila. Nemít děti a povinnosti tak s ledovým klidem mohu tvrdit, že kniha je tak skvěle a čtivě napsaná, že jsem měla velký problém ji odložit. Čte se to opravdu samo a pohltí vás to. Shen vám dá notnou dávku humoru, vzteku, překvapení i úžasu, zde také bohužel i smutku. Jsem moc ráda, že tento příběh nedostal stereotypní přebal s polonahým mužem, ale zůstalo se u originálu. :) Nicméně se přiznám, že byť je to za mě skvělá kniha a budu ji doporučovat, našla jsem si tam věci, které mi na knize trochu vadily a strhnu za ně hodnocení dolů. Namátkou pro mě byla zbytečná dějová linka s její kamarádkou, některé informace od ní se daly do příběhu zakomponovat i jinak. Také mi přišla hodně šílená situace spojená s Kathleen, to byla mrcha první kategorie a přiznám se, že scéna s jednou památeční věcí (chci se vyhnout spoileru), kvůli které ztropila až abnormální scénu mi přišla divná vzhledem k tomu, že jí nevadilo "Rory, Rory,Rory". V mých očích to pak absolutně zbytečně vedlo k dalším událostem, za které byla v mých očích zodpovědná čistě jen ona! A Navíc mi přišla i celá situace se Seanem a Meave, v mých očích to knihu už zbytečně přeplácávalo. Myslím si, že i tak tam bylo dramatu a tajemství až až. Takže lidičky, každý tam má své tajemství a pokud běsníte jako já v určité fázi, tak vydržte a čtěte dál. Nic není tak, jak to zprvu vypadá a opravdu to stojí za to!
P.S. Už nikdy neuvidím čokoládovou tyčinku stejnýma očima

nina3905
21.12.2022 4 z 5

Fúha..., po prečítaní knihy som zostala rozpoltená. Smutno-trpko-srdcervúci príbeh, ktorý nenechá citlivé duše bez odozvy. Avšak miestami mierne "šlialený", ale to je pre autorku L. J. Shen typické.

havrmoni
20.12.2022 5 z 5

(SPOILER) Mě se to teda moc líbilo. A jelikož se nedá hodnotit bez prozrazení, alespoň nečeho budu muset spoilerovat. Začnu o komentech vedlejších osob o ději. Bavily mě, na nich bylo vidět, že nic a nikdo není černobílý a hodně věcí bývá jiných než se zdá. Malachy byl přesně takový jací jsou hrdinové této autorky. Na zabití, k milování někdy spíš záporáci než klaďasové. Rory naproti tomu i přes tu .. věc, byla spíše kladná postava . Zajímavá postava Richarda tedy pro mě, tak tam mi bylo smutno. A to je to co mě baví, příběh, který vyvolává pocity. Jasně, že nekomplikovaný mám taky ráda, ale tyhle víc. Takže za mě naprostá spokojenost.

MichaelaJan
19.12.2022 4 z 5

Po pravdě úplně nevím, co si s touhle knihou počít, kdyby ji nenapsala L.J.Shen řekla bych, velice zajímavý smutný příběh s dobrým, trošku přeslazeným koncem. Opravdu je to velká odbočka od příběhů, na které jsme od autorky zvyklý.

Musím říct, že mě trochu bolelo knihu číst. Protože jsem nemohla vystát celou tu věc s Kathleen, vlastně jsem tu postavu celou úplně nesnášela. Ale holt se musím smířit s tím, že občas v příběhu musí být i nějaký záporák. A taky možná ani nevím kde se do sebe Mal a Rory zamilovali, ale stalo se. A hlavně se musím teda přiznat, že mě kniha občas nudila, takže jsem sem tam přeskakovala pasáže.
Co se mi ale hodně líbilo, protože jsem to nikde jinde neviděla, jsou komentáře vedlejších postav, věcí a to i těch mrtvých postav.

Myslím, že tahle kniha nepatří mezi knihy, které si ještě někdy přečtu, ale jinak zbožňuji každou knihu od autorky která u nás vyšla. Ale pokud si knihu nepřečtete, nezjistíte jestli jste její fanda nebo ne ! Kniha nebyla špatná, ale …. !

Kubikuli
18.12.2022 5 z 5

Páááni,tak to byla jízda. Nebyl to autorčin styl, ale bylo to parádní. Napínavé, zajímavé, prostě jiné, než všechna ta běžná knižní klišé.... Příběh měl konečně nějakou zápletku a hloubku :) takže za mě doporučuji.

Petriii
18.12.2022 5 z 5

Číst tuhle knihu mě vážně bolelo. Od začátku do konce jsem měla svíravý pocit v žaludku, byla jsem nešťastná, rozpolcená... Bylo těžké příběh nějak uchopit a dát mu šanci. Ale prostě, budu se opakovat. Shen miluju, její styl miluju a i když to bylo trošku jiné, pořád tam byly ty prvky, kvůli kterým jsem si spisovatelku a její knihy zamilovala. Bolest a toxicitu lásky hlavních hrdinů. Ne, opravdu to není pro každého, ale pro ty, kteří chtějí číst romantiku, i když ne tu sladkou ze kterých vás bolí zuby, tak ano, pro ty ano.

Njangu
17.12.2022 4 z 5

Po celou dobu čtení jsem byla trochu zklamaná. L.J. to umí lepší, ale po přečtení poděkování jsem to trochu pochopila. Chtěla napsat něco trošku jiného, než je u ní zvykem. Ok, respektuji to, ale doufám, že ta příští knížka bude v jejím stylu.
Příběh byl pěkný, bylo to dobře napsané, ale nemělo to co jsem očekávala. Takže v porovnání s jejíma ostatníma knížkama to nebylo na plný počet bodů. Nicméně nudit se nebudete.

LilluLong
11.12.2022 4 z 5

U mna sa moc nedosvedčujú knihy, ktoré sa prelínajú súčasnosť s minulosťou,ale nakoľko diela od autorky som uz citala, tak som dala šancu aj tejto knihe.
Vela veci ma dost vytáčalo, hlavne spôsob ochrany zo strany matky a následné argumentácie na ospravedlnenie jej činov. No ako Evka v predošlej recenzií píše “ šílená spisovateľka “ :) ja hodnotím velmi slabou 4*

evineckY
11.12.2022 5 z 5

L. J. Shen je tak šílená spisovatelka, až je perfektní a na její psaní musíte být připravení.
Až na to, že je v knize každý každému nevěrný, moc se mi to líbilo.
Žárlivost je hrozná , zvlášť u nevlastní sestry.

fa.sci.ko
11.12.2022 1 z 5

NE. Knihy, kde se podvádí, prostě nebrat. Tečka. Přitom to začínalo tak nadějně.